Seni Kalbime Yazmışlar 15.Bölüm Özeti – 4 Eylül Pazartesi

Seni Kalbime Yazmışlar 15

Dua Vuruldu! Mustajab İmana Geldi!

Seni Kalbime Yazmışlar 15.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Seni Kalbime Yazmışlar adlı Pakistan dizisinin 15. bölümü Kanal 7 ekranlarında 4 Eylül Pazartesi günü yayınlandı. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin 14. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seni Kalbime Yazmışlar 15.Bölüm Full İzle.

Seni Kalbime Yazmışlar 15.bölümde neler olacak? Seni Kalbime Yazmışlar 15. bölüm özetinde Dua Dayyan’dan aldığı destekle Mustajab’la evlenmeye gidiyordur. Yolda başlarına gelenler yeni bir hayatın kapısını aralar. Seni Kalbime Yazmışlar 15. bölüm özeti devam ediyor.

Seni Kalbime Yazmışlar 15
Seni Kalbime Yazmışlar

Pakistan Dizi Özetleri Dua ve Mustajab aile üyelerinin karşısına çıkmıştı. Sajjad bu duruma çok sinirlenmiş ve kızını Tagi’yle evlendireceğini söyleyerek Dua’yı odasına yollar. Her zaman kalbinin bir parçası olduğunu bu kez konuşmasına izin vermeyeceğini söyler. Dua gözyaşlarıyla odasına gider.

Dayyan, Tabeen’e kendisine sormadan böyle bir adım atmasını hoş karşılamaz. Tabeen Dayyan’a kardeşini nasıl önemsiyorsa kendisinin de önemsediğini söyler. Dayyan ve Tabeen’in arası ufak çaplı açılır.

Mustajab Dua’yı arayarak onu ikna etmeye çalışır. Dua ise ailesine karşı gelemeyeceğini söyleyerek onu reddeder.

Seni Kalbime Yazmışlar 15. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Seni Kalbime Yazmışlar 4 Eylül Pazartesi

Dayyan kardeşinin yanına gelir. Dua bir ömür belki kendini kandırarak yaşayabileceğini ama şimdi Tagi’ye haksızlık edeceğinden bahseder. Dayyan kardeşinin Mustajab’ı çok sevdiğini anlar. Dayyan kardeşini mutlu görmek istediğini söyler. Bu yüzden gitmesine izin verir. Gidip şimdi Mustajab’ın elini tutabileceğini söyler. Evdeki herkesi karşısına kendisi alacaktır. O sırada Tabeen gelir ve ailesinin gelinliği getirdiğini görmesini ister. Dua geç kaldıklarını söylese de Dayyan her şeyi ayarlayacağını söyler.

Dayyan Tagi’yle konuşmaya giderken Dua’a Mustajab’ı arayarak camiye İmam Sahib’in yanına gideceklerini söyler. Mustajab nedenini sorduğunda imam nikahlarının kıyılacağını söyler. Mustajab şaşırır ve yine kazandığını ilan eder.

Mustajab ve Dua buluşur. Dua kalpten edilen duaların nasıl sonuç verdiğini görmesini ister. Evde kıyamet koparken Dua ve Mustajab’ı da bekleyen kötü bir sürpriz vardır. İmam Sahib’in sürekli uyardığı serseriler ikilinin yolunu keser. Dua vurulur ve Mustajab’ın kollarında yere yığılır. Mustajab ağlayarak yardım dilenir. Mustajab’ın kollarından alınarak Dua hastaneye kaldırılır. Mustajab ise Allah’a yakarmaya dua etmeye başlar. Mustajab camiye girer ve af dilemeye başlayıp secdeye kapanır. Sonunda yenilgimi kabul ettim ve sana geldim der.

Mustajab ve Şakila secdeye kapanmış Dua için dua ediyordur.

Seni Kalbime Yazmışlar Dizisinin Konusu Ne?

Dua ve Mustajab yani namı diğer “Bobby” Ahmed’in hikayesini izleyeceğiz. Dua masum, tatlı ve dinine bağlı bir genç kadın. Mustajab ise burnu havada ve ateistir. Evlendirilmek üzere bir araya getirilir. Dua, Mustajab’ın kendisine uygun olmadığına karar vererek bu evlilik teklifini reddeder. Mustajab ise şaşkındır. Çünkü reddedilmeye pek alışkın değildir. Bu yüzden takıntılı ruh haline girer ve Dua’yı elde edebilmek için oyunlar kurgular. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacağı için Dua her şeyin farkında olacaktır. Bir dizi olaydan sonra Dua başkasıyla evlendirilmeye karar verilir. Ancak Mustajab, Dua’yı geri almak için Müslüman numarası yapmaya karar verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kulüp 2. Sezon Yayında!
  Kulüp 2. Sezon Yayında! Kulüp’te 5 yıl Sonrası! Kulüp 2. sezon Netflix’te yayınlanmaya başladı. Kulüp’ün yeni sezonunda hikaye 1960’lı yılların İstanbul’una uzanıyor ve artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyüyor. Kulüp 2.sezonda neler olacak? Kulüp 2.sezon oyuncuları kim? Kulüp uyarlamamı? İşte Kulüp 2.sezona dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim?
  Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim? Yalnız Beni Sev Kaisi Teri Khudgarzie Dizisinin Başrol Oyuncuları Yalnız Beni Sev dizisinin Başrollerini Danish Taimoor ve Dur-e-Fishan Saleem paylaşıyor.
 • Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak?
  Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak? Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Sürecek? Merhaba Pakistan dizisi severler. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı Kaisi Teri Khudgarzie olan yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı.

Bir cevap yazın