Seni Kalbime Yazmışlar 14.Bölüm Özeti – 1 Eylül Cuma

Seni Kalbime Yazmışlar 14

Dua, Mustajab’tan Kopamıyor!

Seni Kalbime Yazmışlar 14.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Seni Kalbime Yazmışlar adlı Pakistan dizisinin 14. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Eylül Cuma günü yayınlandı. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin 14. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seni Kalbime Yazmışlar 14.Bölüm Full İzle.

Seni Kalbime Yazmışlar 14.bölümde neler olacak? Seni Kalbime Yazmışlar 14. bölüm özetinde Dua, Mustajab’ı düşünmekten kendini alıkoyamıyor. Seni Kalbime Yazmışlar 14. bölüm özeti devam ediyor.

Seni Kalbime Yazmışlar 14
Seni Kalbime Yazmışlar

Pakistan Dizi Özetleri Dua, Mustajab’ın telefonlarını bir daha açmayacağına dair Dayyan’a söz verir. Bunun karşılığında isteği olmadan bir karar vermek zorunda kalmak istemiyor.

Dua istemediği halde yine Tagi meselesi yumurtlar ve Dayyan kardeşini ikna edeceğini söyler. Dua kalbinde hala Mustajab olduğunu Tagi’ye söylemesine rağmen ve davranışlarıyla da bunu desteklerken herkes Dua’nın Tagi ile evlenmesini bekler.

Tabeen de Dua’yla aynı evde yaşamasına rağmen annesini bu evlilik için ikna eder. Ailesinden düğün tarihini belirlemelerini ister. Dua zihninde Mustajab’tan kurtulmaya çalışırken şimdi de evlilik işi ortaya çıkmıştır. Dua buna hiç hazır değildir.

Sajjad Şakila’nın yanına gider. Aslında Mustajab’la konuşmak istiyordur ama onu evde bulamamıştır. Şakila’ya Dua’yı evlendireceklerini Msutajab’ın eylemlerine son vermesini ister. Şakila Dua’nın evlendiğini duyunca oldukça üzülür.

Nimra bu evliliği kabul etmelerine rağmen Dua’nın mutsuz olduğunu kalpten kabul etmediğini söyler. Ailecek Dua’yla konuşmaya çalışırlar. Dua aceleyle karar vermek istemediğini söyler. Ama ailesi acele karar vermesini bekler.

Seni Kalbime Yazmışlar 14. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Seni Kalbime Yazmışlar 1 Eylül Cuma

Dua ve Tagi yemeğe çıkar. Dua Mustajab’la ilk buluşmasını hatırlar. Geri dönüş yolunda arabası bozulur ve hemen yanında Mustajab biter. Onu evine bırakacağını söyler. Şoför Dayyan’ı arayıp haber verir. Dayyan huzursuz olur ama evdekilere bir şey söylemez.

Mustajab Dua’yla bir kez buluşmak istiyordur. Dua ise kendi hayatına yön vermek istediğini rahatsız edip kafasını karıştırmamasını ister. Son kez buluşmak için Dayyan’dan izin alır. Bunu duyan Tabeen Nimra ve Sajjad’a Tagi’nin de duygularının olduğunu Dua’nın bu hareketinin yanlış olduğunu söyler. Sajjad öfkelenir ve kimden izin alıp gittiğini sorar. Sajjad ve Dayyan tartışır. İkili Dua’yı almaya gider.

Dua ve Mustajab evdekilerin karşısına çıkar. Sajjad onu azarlar. Mustajab yine kızıyla evlenmek istediğini söyler. Sajjad, Dua’nın babası olarak bunu reddettiğini söyler. Dua üzülür.

Seni Kalbime Yazmışlar Dizisinin Konusu Ne?

Dua ve Mustajab yani namı diğer “Bobby” Ahmed’in hikayesini izleyeceğiz. Dua masum, tatlı ve dinine bağlı bir genç kadın. Mustajab ise burnu havada ve ateistir. Evlendirilmek üzere bir araya getirilir. Dua, Mustajab’ın kendisine uygun olmadığına karar vererek bu evlilik teklifini reddeder. Mustajab ise şaşkındır. Çünkü reddedilmeye pek alışkın değildir. Bu yüzden takıntılı ruh haline girer ve Dua’yı elde edebilmek için oyunlar kurgular. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacağı için Dua her şeyin farkında olacaktır. Bir dizi olaydan sonra Dua başkasıyla evlendirilmeye karar verilir. Ancak Mustajab, Dua’yı geri almak için Müslüman numarası yapmaya karar verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kulüp 2. Sezon Yayında!
  Kulüp 2. Sezon Yayında! Kulüp’te 5 yıl Sonrası! Kulüp 2. sezon Netflix’te yayınlanmaya başladı. Kulüp’ün yeni sezonunda hikaye 1960’lı yılların İstanbul’una uzanıyor ve artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyüyor. Kulüp 2.sezonda neler olacak? Kulüp 2.sezon oyuncuları kim? Kulüp uyarlamamı? İşte Kulüp 2.sezona dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim?
  Yalnız Beni Sev Oyuncuları Kim? Yalnız Beni Sev Kaisi Teri Khudgarzie Dizisinin Başrol Oyuncuları Yalnız Beni Sev dizisinin Başrollerini Danish Taimoor ve Dur-e-Fishan Saleem paylaşıyor.
 • Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak?
  Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Yayınlanacak? Yalnız Beni Sev Ne Zaman Final Yapacak? Yalnız Beni Sev Kaç Bölüm Sürecek? Merhaba Pakistan dizisi severler. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı Kaisi Teri Khudgarzie olan yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı.

Bir cevap yazın