Seni Kalbime Yazmışlar 11.Bölüm Özeti – 29 Ağustos Salı

Seni Kalbime Yazmışlar 11

Mustajab Hain Planlarıyla Geri Dönüyor!

Seni Kalbime Yazmışlar 11.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Seni Kalbime Yazmışlar son bölüm izle! Seni Kalbime Yazmışlar yeni bölüm izle. Seni Kalbime Yazmışlar adlı Pakistan dizisinin 11. bölümü Kanal 7 ekranlarında 29 Ağustos Salı günü yayınlandı. Seni Kalbime Yazmışlar dizisinin 11. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Seni Kalbime Yazmışlar 11.Bölüm Full İzle.

Seni Kalbime Yazmışlar 11.bölümde neler olacak? Seni Kalbime Yazmışlar 11. bölüm özetinde Şakila ağzından çıkanları bir bir yaşarken Mustajab tehlikeli oyunlara girişir. Seni Kalbime Yazmışlar 11. bölüm özeti devam ediyor.

Seni Kalbime Yazmışlar 11
Seni Kalbime Yazmışlar

Pakistan Dizi Özetleri Şakila hastanededir. Doktor muayene sonunda anjiyo olmasını söyler. Şakila güler ve birkaç ay önce numara yaptığını şimdi gerçekten hastalandığını söyler.

Mustajab ise gece hayatına geri dönmüştür. Şiza onun bu duygusal halinden faydalanmaya çalışsa da işe yaramaz. Şiza onu daha çok kırmak için Dua evlendiğinde ne yapacağını sorar. Mustajab daha çok dibe batmaya başlar.

Şakila büyük bir depresyon halindedir. Anne oğul Dua’ya karşı ayrı bir takıntı halindeler. Şakila şimdi kendini kötü hissediyor ve her fırsatta Dua’yı arıyordur. Nimra güzel bir dille onu geri çevirirken Şakila durmaz. Dua’nın babası artık kızlarını rahatsız etmemesini ister.

Şakila anjiyo olduktan sonra yeniden Dua’nın kapısını çalar. Artık evdekiler illallah etmiştir. Nimra ve kocası acı ve keder verdiklerini Dua’nın hassas bir kız olduğunu ilişkilerini bitirmelerini söyler.

Seni Kalbime Yazmışlar 11. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Seni Kalbime Yazmışlar 29 Ağustos Salı

Bu arada Tagi de iyiden iyiye Dua’dan iyice hoşlanmaya başlamıştır. Okulda notlar açıklanır ve duvara asılır. Tagi, Dua’nın adını görüp elinde çiçeği hediyesiyle kapısını çalar. Okulda derece yaptığını söyler. Dua müjdeli haber karşısında sevinir. Tagi adım adım Dua’ya yaklaşmaya çalışıyordur. Tagi’nin annesi de oğluna evlenmesi için tutturur.

Mustajab Pakistan’a yeniden giriş yapar. Annesi bu sürprizi karşısında yeniden toparlar. Mustajab çirkin emelleri için geri dönmüştür. Yine büyük büyük laflar konuşmaya başlar.

Dua hocasını arar boşandığını haber verir. Hocasının hasta olduğunu öğrenince yanına gitmeye karar verir. Bu arada Tagi evlerine gelmiştir ve bu bahaneyle Dua’yı o götürecektir. İşte Mustajab’ın planı burada devreye girer. Mustajab camide abdest alarak namaz kılmaya başlar. Dua’nın aklı yeniden karışır. Dua bu durumu Dayyan’a anlatınca herkesin kendine yeni bir yol çizdiğini ve düşünmemesini ister.

Seni Kalbime Yazmışlar Dizisinin Konusu Ne?

Dua ve Mustajab yani namı diğer “Bobby” Ahmed’in hikayesini izleyeceğiz. Dua masum, tatlı ve dinine bağlı bir genç kadın. Mustajab ise burnu havada ve ateistir. Evlendirilmek üzere bir araya getirilir. Dua, Mustajab’ın kendisine uygun olmadığına karar vererek bu evlilik teklifini reddeder. Mustajab ise şaşkındır. Çünkü reddedilmeye pek alışkın değildir. Bu yüzden takıntılı ruh haline girer ve Dua’yı elde edebilmek için oyunlar kurgular. Yalancının mumu yatsıya kadar yanacağı için Dua her şeyin farkında olacaktır. Bir dizi olaydan sonra Dua başkasıyla evlendirilmeye karar verilir. Ancak Mustajab, Dua’yı geri almak için Müslüman numarası yapmaya karar verir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yalnız Beni Sev 9.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe
  Yalnız Beni Sev 9.Bölüm Özeti – 21 Eylül Perşembe Kimse Mehek’i İstemiyor! Şamşir Ona Sahip Çıkıyor!Yalnız Beni Sev 9.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 9. bölüm özetinde Şamşir, Mehek’i kazanmak için her yolu deniyor. Yalnız Beni Sev 9. bölüm özeti devam ediyor…
 • Candan Öte 81.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi
  Candan Öte 81.Bölüm Özeti – 18 Eylül Pazartesi Virat’ın Viren Düşmanlığı Devam Eder! Candan Öte 81.bölümde neler olacak? Candan Öte 81. bölüm özetinde Manvi ve Virat arasında yaşananlar Viren’i daha çok gerer ve Virat’a öfkelenir. Candan Öte 81. bölüm özeti devam ediyor…
 • Kulüp 2. Sezon Yayında!
  Kulüp 2. Sezon Yayında! Kulüp’te 5 yıl Sonrası! Kulüp 2. sezon Netflix’te yayınlanmaya başladı. Kulüp’ün yeni sezonunda hikaye 1960’lı yılların İstanbul’una uzanıyor ve artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyüyor. Kulüp 2.sezonda neler olacak? Kulüp 2.sezon oyuncuları kim? Kulüp uyarlamamı? İşte Kulüp 2.sezona dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18
  Redemption Episode 166 Trailer – Redemption Monday, September 18Hira Returned to the Mansion! Afife and Aslı SHOCK! Hello Redemption lovers. In Redemption, Orhun finally decided to take Hira home. Hira is afraid of Orhun. Just like before… What if Hira remembers Orhun’s cruelty and does not believe in his love? You can also express your opinions in the analysis of the next episode with your comments…
 • Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi
  Esaret 166. Bölüm Fragmanı – Esaret 18 Eylül Pazartesi Hira Konağa Döndü! Afife ve Aslı ŞOK! Merhaba Esaret severler. Esaret’te sonunda Orhun Hira’yı eve götürmeye karar verdi. Hira Orhun’dan korkuyor. Tıpkı eskisi gibi… Peki ya Hira Orhun’un zalimliklerini hatırlayıp onun sevgisine inanmazsa neler olur? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın