Sen Çal Kapımı Ne Zaman Başlıyor?

Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in paylaştıkları, FOX’un MF Yapım imzalı yeni iddialı dizisi ‘Sen Çal Kapımı’ ekran macerasına başlıyor. Merakla beklenen dizinin yayın tarihi belli oldu.

Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in paylaştıkları, FOX’un MF Yapım imzalı ‘Sen Çal Kapımı’ dizisinin yayın tarihi belli oldu. Merakla beklenen dizi, 1 Temmuz Çarşamba akşamı izleyiciyle buluşacak.

Oyuncu kadrosunda; Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in yanı sıra Neslihan Yeldan, Bige Önal, Evrim Doğan, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Melisa Döngel, Çağrı Çıtanak, Elçin Afacan, Sitare Akbaş, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt, Ahmet Somers, Dorukhan Kenger ve İlkyaz Arslan gibi isimleri barındıran dizi holding patronu Serkan ve çiçekçi Kız Eda’nın aşk hikayesini anlatacak.

Dizinin Konusu

Hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda Yıldız (Hande Erçel), yurt dışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat (Kerem Bürsin) ile karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa, bursunu geri vermeyi teklif eder.

Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir