Sadakatsiz 7.Bölüm – 18 Kasım Çarşamba

Asya En Güvendiklerinden Darbe Yemeye Devam Ediyor!

Sadakatsiz 7. Bölüm Fragmanı yayında! Asya’nın ihaneti ortaya çıkarmasından sonra Volkan, Asya’ya savaş açıyor!

Asya’nın Volkan ve Derin arasındaki yasak aşkı herkese anlatmasından sonra Volkan hamlesini yapıyor. Asya ile bildiği bütün gerçekleri ortaya çıkarmaya kararlı olan Volkan, Asya’yı geçmişinden vuruyor! Anlaşılan bu hafta Asya’nın çocukluğuna gideceğiz. Asya’nın çocukluktan gelen travmalarını Volkan acımadan Asya’nın suratına vuracağına benziyor.

Diğer yandan Asya’ya hastanede soruşturma açılacak! Nil’in psikopat sevgilisi Volkan’ın yanında yer alacak. Asya ailesini ve dostlarını kaybettikten sonra işini de kaybetmeye çok yakın! Peki yeni diziye yeni gelen Psikolog Asya’ya hangi durumda yardımcı olacak. Volkan Asya’yı kıskanacak mı?

Asya’nın ailesinin geçirdiği kazadaki sis perdesi Volkan’ın açacağı velayet davasında etkili olacak mı? Asya bu hamleye nasıl tepki verecek? 

Sadakatsiz yeni bölümüyle Çarşamba 20.00’da Kanal D’de!

Volkan ve Mert yumruk yumruğa!

Sadakatsiz 11 Kasım Çarşamba yayınlanan yeni bölümde Asya’nın itirafı geceye damga vururken, yüzleşme anlarında Mert’in ihanetini de öğrenen Volkan deliye dönüyor. Asya ve Mert arasında olanları öğrenen ve sonrasında Mert’in peşine düşen Volkan, ondan hesap soruyor. Volkan’ın en yakın arkadaşı olan Mert, ona demediğini bırakmıyor. Volkan bir darbe de ondan yiyor. İpler gerildikçe geriliyor… Volkan ve Mert arasında yumruk yumruğa bir mücadele başlarken olaya Bahar müdahale ediyor.

Son Bölümde Neler Oldu!

Asya ve Volkan, Gönül Güçlü’nün yemek davetine icabet ediyor. Volkan’ın tedirginlikle katıldığı bu akşam yemeğine ise Asya’nın ihanet itirafı geceye damga vuruyor! Asya, Haluk Güçlü’ye, Volkan’ın kendisini Derin’le aldattığını itiraf ediyor. Bu itirafın ardından Volkan ve Derin nasıl bir açıklama yapacak? Haluk ve Gönül bu duruma ne tepki verecek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir