Sadakatsiz 6.Bölüm – 11 Kasım Çarşamba

Asya Gerçekleri Herkesin Yüzüne Vuracak mı?

Sadakatsiz 6. Bölüm Fragmanı yayında! Asya ve Volkan, Gönül Güçlü’nün yemek davetine icabet ediyor. Volkan’ın tedirginlikle katıldığı bu akşam yemeğine ise Asya’nın ihanet itirafı geceye damga vuruyor! Asya, Haluk Güçlü’ye, Volkan’ın kendisini Derin’le aldattığını itiraf ediyor. Bu itirafın ardından Volkan ve Derin nasıl bir açıklama yapacak? Haluk ve Gönül bu duruma ne tepki verecek?

Sadakatsiz son bölümde Asya ve ailesi Gönül Güçlü ve ailesi ile restoranda karşılaşmışlardı. Asya bu fırsatı değerlendirip hep birlikte yemek fikrini ortaya atmıştı. Volkan ve Derin’in gerginlikleri yüzlerine yansırken Asya ise onların gerginliklerinden mutlu olan taraftı. Ortalığı biraz daha germek için karı koca ilişkilerinden bahsetmişti.

Son bölümde Asya’nın her şey üst üste gelmesini hissetmesiyle kendini elbiseleriyle soğuk sulara atmıştı. Oldukça zor ve kusursuz bir sahneydi. Asya boşanma için bütün kanıtları toplarken bu sürecin avukatı tarafından hızlandırılmasını ister.

Sadakatsiz 6.bölüm fragmanında büyük yüzleşme gerçekleşiyor mu? Herkesin aklında bu soru işareti var. Yeni sezon Sadakatsiz dizisinin genel tanıtımı yapılırken herkes bu sahneyi konuşuyordu. Daha doğrusu dizi bu sahnesiyle tanındı ve oldukça ilgi çekti. 6.bölüm fragmanını izleyenler o büyük gün geldi mi sorusunu sordu? 6.bölüm fragmanını izleyenler ikiye bölündü. Bir kısım Asya’nın gerçekleri aldattığını düşünürken diğer kısımda kıyafetlerin farklı olduğu ve bu bölümde açıklamadığı yönünde.

Sadakatsiz yeni bölümüyle Çarşamba 20.00’de Kanal D’de!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir