Pari,Meera,Vidya ve Gopi Neden Masum’dan Ayrılmak İstedi!

Masum Dizisinin Kadın Oyuncuları Diziden Neden Gidiyor!

Kanal 7’nin uzun soluklu dizisi Masum’da oyuncular diziden bir bir gitmek istiyorlar. Özellikle Masum’un kadın oyuncuları bu konudan muzdarip! Dikkatinizi çektiyse şu anki bölümlerde Paridhi rolüyle Lovey Sasan, Masum dizisinde görünmüyor.Çünkü isyan bayrağını ilk çekenlerden birisi o. Onu Tanya Sharma yani Meraa ve Vidya rolüyle Sonam Lamba takip edecek. Gopi karakteri yani Masum’un başrol oyuncusu Devoleena Batterjee ise ikna ediliyor. Peki bu oyuncuların derdi ne!

Masum dizisi Hint televizyonlarında 2010 yılında başlamış ve 2017 yılında yayın hayatını noktalamıştı. Tam 7 yıl ekran macerasını sürdüren bir yapım olmuştur. Uzun soluklu dizide biliyorsunuz ki sık sık zaman atlamaları yaşanıyor.

Lovey Sasan yani dizinin Paridhi’sinin yokluğu şu an için çok uzun sürmeyecek. Yapımcılarla yaşadığı problemler ve senaryonun kendini tekrar etmesi sebebiyle bir müddet kafa tatiline çıktığı anlaşılıyor. Daha sonra yapımcılar maaşını arttırınca oyuncuyu tekrar dizide göreceğiz. Asıl mesele daha sonra başlayacak.

Biliyorsunuz dizide Ahem’i kaybettikten sonra 4 yıl kadar bir zaman sıçraması yaşanacak. Dizide oynadığı sıralarda Pari rolüyle Lovey Sasan aslında 20’li yaşlarda bir genç kız. Fakat rolü itibariyle büyükanne rolüne girmesi gerekecek. Dizinin senaristleri o kadar alışmışlar ki zırt pırt 4-8- 10 yıl zaman atlaması yaşatıyorlar. Oyuncularda bir hayli role girmekte zorlanıyor. Sonuçta onlarda kendi rollerinin hakkını vermek için çabaladıklarında hüsrana uğradıklarını ekranda inandırıcı görünmediklerinden muzdarip.

Aynı konudan şikayetçi diğer isimler Vidya ve Meera. İkisi de 1995 doğumlu. Biliyorsunuz ki onlar da ilerleyen bölümlerde anne olacaklar. Yetişkin çocukların annesi olmak istemiyorlar. Meera da uzun bir süre ekranda görünmeyecek. Final bölümlerine yakın tekrar ekranda olacak.

Son olarak Gopi ise o başından beri zaman atlamasına maruz kaldı. Minik Meera’nın göle düşmesinin ardından 8 yıllık bir zaman atlaması yaşadı. Ardından kardeşi Radha’yı öldürdü ve 10 yıllık bir zaman geçti. Şimdi de Ahem’i kaybedince 4 yıl daha geçecek. Gerçekte diziye 25 yaşlarında başlayan Devoleena Batterjee’nin, Gopi karakterinin ise atlamalardan sonra en az 40’lı yaşlarda olması gerekiyor. Bu yüzden yollarını ayırmaya karar veren Devoleena Batterjee’ye rekor bir ücret teklif edilince kalmayı tercih ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.