Özge Yağız’ın Yeni Dizisi Başlıyor!

Sol Yanım Dizisinin Konusu

Sol Yanım dizisi hazırlıkları devam ederken detayları belli olmaya başlıyor. Sol Yanım dizisi BKM Film imzası taşıyor. Sol Yanım dizisi senaryosunu Melis Civelek yazıyor. Melis Civelek’te en son Yasak Elma dizisinin senaryosunu yazıyordu. Melis Civelek bu zamana kadar Adını Feriha Koydum, Güllerin Savaşı ve Asla Vazgeçmem dizilerinin senaryosunu yazdı. Özge Yağız ise dizinin ilk oyuncusu oldu.

Genç yıldızları usta isimlerle buluşturan, geçmişten geleceğe taşınan aşkların ve tesadüflerin hikayesini anlatan Sol Yanım’ın başrollerinde Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin yer alıyor.

SOL YANIM KONUSU

‘Sol Yanım’ seyirciyi genç yaşta kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenmiş ve annesinin bakımını üstlenmiş Serra ile varlıklı Kutlusay Ailesi’nin veliahtı Selim’le tanıştıracak. Serra ve annesinin mütevazı mahalle hayatına karşılık, Kutlusay Malikanesi ve ailenin göz alıcı lüks yaşamı hikayenin merkezinde yer alacak. Çok başarılı bir öğrenci olan Serra’nın burslu okuduğu, Selim’in ise adeta mecburiyetten devam ettiği, kendilerinin olan Kuzey Üniversitesi ise üniversite yaşamına dair birbirinden eğlenceli ve sürükleyici hikayeler sunacak. Kadronun genç oyuncularının birbirinden çarpıcı tarzları gençler arasında yeni bir akım başlatacak.

 Dizinin anlatacağı hikayenin merkezinde; sakin ve ortalama bir mahallede yaşayan, genç yaşta hayatın zorluklarıyla karşılaşmış Serra ve Serra’nın baktığı annesi, bir yandan da Kutlusay Malikanesi’nde zengin ve lüks bir hayat süren Kutlusay Ailesi’nin veliahtı Selim olacak.

Dizi; başarılı bir öğrenci olan Serra’nın bursla okuduğu, Selim’in ise tamamen zorunluluktan okumaya çalıştığı Kutlusay Ailesi’ne ait Kuzey Üniversitesi’nde, üniversite yaşamını da ele alarak gençlere de eğlenceli hikayeler sunacak. Genç oyuncularla usta isimlerin bir araya geldiği dizide, genç oyuncuların çarpıcı tarzlarının, genç izleyiciler arasında yeni bir akım başlatılacağı konuşuluyor.

Dizinin müziklerini Alp Yenier üstlenmiş durumda. Görüntü yönetmeni Tahir Canlı, sanat yönetmeni Tolga Coşkuntuna, uygulayıcı yapımcı İlkim Dağlı ve genel koordinatör ise Berk Akman olurken, dizinin oyuncu kadrosu en çok merak edilen konular arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir