Netflix’ten Yeni Türk Dizisi ” Fatma”

“HEYECANLI GERİ SAYIM BAŞLADI”

Netflix, mart ayında yayımladığı program ile yeni yerli dizileri duyurmuştu. Atiye’nin üçüncü sezonunun yapılacağı belirtilen bu programda; Şimdiki Aklım Olsaydı, Fatma ve Sıcak Kafa gibi yeni dizilerin de çekimlerine başlanacağının haberi verilmişti. Fakat geçtiğimiz günlerde Şimdiki Aklım Olsaydı dizisiyle ilgili çıkan tartışmalar sebebiyle iptal kararı alındı.

Burcu Biricik Instagram hesabından “İçim kıpır kıpır heyecandan. Sete çıkmak için geri sayıma başladık. Fatma’yı sizle tanıştırmak için sabırsızlanıyorum” dedi.

Yapımcılığını Başak Abacıgil’in üstlendiği yeni yerli dizimiz Fatma’nın çekimleri 1 Temmuz’da başladı. Dizisinin yönetmen koltuğunda Özer Feyzioğlu otururken; senaryosunu Özgür Önürme kaleme alıyor.

Fatma dizisinde Burcu Biricik’in yanı sıra oyuncu kadrosunda Cansu Dere, Nihal Yalçın ve Gökçe Eyüboğlu yer alacak.

Fatma Dizisinin Konusu

Fatma 35 yaşında sıradan bir temizlikçidir. Kocası Zafer hapisten çıktıktan bir süre sonra ortadan kaybolur. Zafer’i aramaya koyulan Fatma ise bu sırada beklenmedik bir cinayet işler. Zafer’in karanlık bağlantılarının bu cinayeti öğrenmesiyle, Fatma’nın hayatta kalmak için öldürmeye devam etmekten başka çaresi kalmaz.

Bu durum, Fatma için bugüne kadar yaşadığı her şeyin intikamını alabileceği bir ritüel haline gelir.

Fatma artık bir yandan koca dünyaya sığdıramadığı masum oğlunun öcünü almak isteyen bir anne, diğer yandan işlediği her cinayette kimsenin kendisinden şüphelenmediği bir “temizlikçi kadın” olarak hayata devam eder ve kocasını aramaya başlar.

Fatma Dizisi (Netflix) Oyuncuları Kimler?

Fatma Dizisi (Netflix) de önümüzdeki sezonda ekrana gelmesi bekleniyor. 2021 sezonunda yayınlanmasını beklediğimiz Fatma dizisinde hangi oyuncular yer alacak dizinin oyuncu kadrosunu sizlere yazacağız. Son dönemde adından sıkça bahsedilir olan Netflix bakalım Fatma dizisiyle iyi bir çıkış ve izlenme yakalayacak mı?

Gelelim Fatma dizisinin oyuncularının kim olduğuna: Şimdiye kadar bir çok oyuncunun adı geçse de şimdilik Fatma dizisi için görüşülen oyuncular Burcu Biricik ve Cansu Dere oldu. Nihal Yalçın ve Gökçe Eyüboğlu gibi önemli isimlerde dizide yer alacak.

Netflix Türkiye, Fatma adlı mini dizinin ilk görüntülerini yayınladı. Özgür Önürme’nin senaryosunu yazıp Özer Feyzioğlu ile birlikte yönetmenliğini üstlendiği Fatma’da Burcu Biricik, Uğur Yücel, Mehmet Yılmaz Ak, Hazal Türesan, Olgun Toker, Gülçin Kültür Şahin, Deniz Hamzaoğlu, Çağdaş Onur Öztürk gibi isimler yer alıyor. 

Netflix, Fatma’nın açıklamasını, “Sıradan bir temizlikçi olan Fatma, kayıp kocası Zafer’i ararken beklenmedik bir cinayet işler. Bu olay, onu bir “temizlikçi” olarak kendisinden hiç şüphe edilmeyen görünmez bir katile dönüştürür.” olarak yapıyor. Dizinin 2021’de yayınlanması planlanıyor.

One Comment on “Netflix’ten Yeni Türk Dizisi ” Fatma””

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir