Netflix’ten Yeni Dizi ” 50m2″

Netflix’te Yayınlanacak Olan İlk Türk Komedi Dizisi 50m2 Olacak.

BKM’nin yapımcılığını üstlendiği, kara komedi türündeki 50m2 dizisi tanıtım videosu Netflix tarafından paylaşıldı. Çekimleri İstanbul’da başlayan dizi ile Netflix, Türkiye yapımı orijinal dizilerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor.

Netflix, Burak Aksak ve Selçuk Aydemir’in birlikte hazırlayacağı yeni dizisi 50m2’yi paylaştığı video ile duyurdu. Yapımcılığını BKM’nin üstleneceği dizide başrolleri Engin Öztürk ve Aybüke Pusat yer alıyor.

50m2 Dizisi Oyuncuları

Burak Aksak’ın hem kaleme aldığı, hem de Selçuk Aydemir ile birlikte yönettiği dizinin yapımcılığını BKM üstleniyor. 8 bölümden oluşan kara komedi türündeki dizinin oyuncu kadrosunda ise Engin Öztürk, Aybüke Pusat, Kürşat Alnıaçık, Cengiz Bozkurt, Tolga Tekin, Yiğit Kirazcı, Özgür Emre Yıldırım, Tuncay Beyazıt, Tuğçe Karabacak, Hasan Yalnızoğlu ve Murat Kılıç yer alıyor.

50 m2 Konusu

Bu yıl içinde tüm dünyada aynı anda yayına girmesi planlanan 50m2, karanlık alemlerde nam salmış, gizemli bir tetikçi olan Gölge’nin kim olduğunu bulma yolculuğunu konu alıyor. Gölge, babası gibi gördüğü Servet tarafından uğradığı ihanetin ardından kaçarken kendini hiç bilmediği bir mahallenin 50 metrekarelik terzi dükkanında bulur. Ortalık durulana kadar oraya sığınan Gölge’yi gören mahalle sakinleri onu yeni vefat etmiş terzi dükkan sahibinin oğlu zanneder. Yalan üzerine kurulu bu yeni kimlik, Gölge’nin geçmişi ve kimliğiyle ilgili sırları ortaya çıkaracaktır. Mahalleye ve buradaki insanlara alıştıkça Gölge yeni birine dönüşecek ve gerçekte kim olduğunu anlamaya başlayacaktır.

Netflix’ten Yeni Türk Dizisi ” Fatma”

Burcu Biricik’in Yeni Dizisi Hemen Tıkla

50m2 dizisi kara komedi türündeabsürt sahneleri ağır basan bir dizi olacak. Özellikle Leyla ile Mecnun dizisi hayranlarını Netflix platformuna kilitleyecek bir konuya sahip olan dizi, aynı zamanda komedi konusunda usta oyuncu kadrosuyla da dikkat çekmeyi başardı.

50m2 ne zaman yayınlanacak?

2020 yılının ilk aylarında çekimlerine başlanan 50M2, farklı ülkelerde çekimleri süren pek çok yapım gibi tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 pandemisinden etkilendi ve çekimlerine süresiz olarak ara verildi. Ancak bu ara uzun sürmedi ve dizinin çekimleri geçtiğimiz aylarda başarılı bir şekilde tamamlandı.

Çağatay Ulusoy’lu Yeni Netflix Filmi ‘Mücadele Çıkmazı’

Haberin ayrıntısı için Hemen Tıkla

Çekimleri tamamlanmış olan 50M2 dizisinin tüm dünyada 27 Ocak 2021 tarihinde Netflix platformu üzerinden izlenmeye başlaması bekleniyor. Bu tarih elbette şu an için doğru olduğu kabul edilen bir bilgidir. Netflix’in aylık olarak yeni yapımları gösterdiği tanıtımda 50M2 dizisini görene kadar tüm sürprizlere açık olmak gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir