Netflix’in Yeni Türk Filmi ‘Azizler’ Geliyor

Taylan Biraderler İmzalı Azizler, Netflix Türkiye’de İzleyici ile Buluşacak

Taylan Biraderlerin oyuncu kadrosunda Engin Günaydın, Haluk Bilginer, Binnur Kaya, Öner Erkan, Fatih Artman, İrem Sak gibi isimlerin yer aldığı yeni filmi Azizler, 8 Ocak’tan itibaren Netflix’te yayınlanacak.

Covid-19 nedeniyle vizyon tarihi ertelenen filmlerin arasında Türk sinemasının önemli isimlerinden Durul ve Yağmur Taylan kardeşlerin yönetmenliğini üstlendiği “Azizler” filmi de bulunuyordu. Netflix, merakla beklenen bu filmi kendi bünyesine katmaya karar verdi ve film yakın zamanda sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. 

Netflix’ten Yeni Türk Dizisi ” Fatma”

Burcu Biricik’in Yeni Dizisi Hemen Tıkla

Yağmur Taylan ve Durul Taylan‘ın merakla beklenen yeni filmi Azizler de Netflix’in yolunu tuttu. Berkun Oya‘nın kaleme aldığı film, 8 Ocak‘tan itibaren Netflix‘te yayınlanacak.

Gençlik yıllarının artık sonuna gelen Aziz, hayatından hiç memnun değildir. Yıllardır sevmediği bir işte çalışmaktadır ve gençliğinde kendisi için kurduğu mesleki hayallerden oldukça uzaktır. Sevgilisi Burcu ile dört yıldır süren ilişkisinin ise artık sonlanması gerektiğini fark eder…

Yalnız kalmaya, kendisiyle vakit geçirmeye, özgürleşmeye duyduğu ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Sonunda, en çaresiz anında, karşısına beklenmedik bir fırsat çıkar, ancak Aziz’in tehlikeli bir yalan söylemesi ve bu yalanı sürdürmesi gerektirmektedir. Katlanmak zorunda kalacağı sonuçlar, Aziz’in hayatını büsbütün değiştirecektir. 

Sıcacık Bir Gençlik Filmi “96 Yazı”

Netflix’te Yeni Türk Filmi! Hemen Tıkla

Berkun Oya’nın kaleme aldığı Azizler filminin başrollerinde Engin Günaydın’a Haluk Bilginer, Binnur Kaya, Öner Erkan, Fatih Artman ve İrem Sak gibi birbirinden yetenekli isimler eşlik ediyor.

Azizler, 8 Ocak’ta sadece Netflix’te.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir