Mutlu Ol Kaç Bölüm Yayınlanacak? Mutlu Ol Ne Zaman Final Yapacak?

Mutlu Ol Kaç Bölüm Yayınlanacak

Mutlu Ol Kaç Bölüm Sürecek?

Merhaba Pakistan dizisi severler. Yalnız Beni Sev dizisinin final yapmasının ardından yeni bir Pakistan dizisinin gelişi heyecanı arttırdı. Orijinal adı Mere Humsafar olan yeni Pakistan dizisi ekranlardaki yerini aldı.

Mutlu Ol
Mutlu Ol

Kanal 7 Pakistan dizilerinden memnun olacak ki yeni diziler birbiri ardına gelmeye devam ediyor. Hint dizilerinin pabucu dama atıldı gibi duruyor. Pakistan dizilerinin izleyici kitlesi de bir hayli fazla. İzleyiciler dizilerin kısa sürmesinden hiç memnun değil. Bu arada Hint dizilerinin yayınlanmaya devam etmesini isteyen kitle de bir hayli fazla. Şu an ekranda tek kalan Hint dizisi Candan Öte… O da ekim ayı içerisinde final yapması bekleniyor.

Mutlu Ol Bölüm Sayısı

Mere Humsafar dizisi 30 Aralık 2021 – 29 Eylül 2022 tarihleri arasında 40 bölüm olarak yayınlanıyor.

Mere Humsafar dizisi 40 bölümden oluşuyor. Bizde iki bölüm birleştirilerek yayınlandığında 20 bölüm ediyor. Böylece Mutlu Ol 20 bölümlük bir dizi olacak gibi duruyor. Mutlu Ol 31 Ekim Salı günü final yapabilir.

Mutlu Ol Mere Humsafar Pakistan Dizisinin Konusu Ne?

Pakistanlı bir baba ve İngiliz asıllı bir annenin çocuğu olarak dünyaya gelen ve doğduktan sonra terk edilen Hala’nın hayat hikayesini konu alıyor.

Hala’nın babası onu, ağabeyinin ailesi ve büyükannesi tarafından büyütülmesi için Pakistan’a getirir. Şimdi Hala, Hala’nın yetiştirilmesi için yüklü miktarda tazminat alan açgözlü bir amca ve teyzenin elindedir.

Büyüyünce her zaman azarlanan masum bir genç olarak büyür ve aile içinde en ufak bir rahatlığa sahip olduğu kişi büyükannesi ve küçük amcası Jalees’tir.

Raees, Hala’yı akli dengesi yerinde olmayan çalışanı Naveed ile evlendirmeyi planlar. Yurt dışından dönen kuzen Hamza ise buna karşı çıkarak gizlice Hala’yla evlenir. Hala’nın bundan sonraki hayatı epey zorlayıcı geçecektir.

Bir yanıt yazın

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

  • Mutlu Ol 2Mutlu Ol 2.Bölüm Özeti – 5 Ekim PerşembeMutlu Ol 2.Bölüm Özeti – 5 Ekim Perşembe Hala’nın Sindirella’dan Farksız Hayatı! Mutlu Ol 2.bölümde neler olacak? Mutlu Ol 2. bölüm özetinde Hala’nın babasıyla görüşmesi evde panik yaratır. Mutlu Ol 2. bölüm özeti devam ediyor.
  • Mutlu Ol 1Mutlu Ol 1.Bölüm Özeti – 4 Ekim ÇarşambaMutlu Ol 1.Bölüm Özeti – 4 Ekim Çarşamba Küçük Hala’yı Bekleyen Zorlu Bir Hayat!Mutlu Ol 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Mutlu Ol son bölüm izle! Mutlu Ol yeni bölüm izle. Mutlu Ol adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 4 Ekim Çarşamba günü yayınlandı. Mutlu Ol dizisinin 1. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Mutlu Ol 1 .Bölüm Full İzle.Mutlu Ol 1.bölümde neler olacak? Mutlu Ol 1. bölüm özetinde Hala’nın gelişi evdeki gerilimi daha da arttırır. Küçük Hala babasından ayrılarak istenmeyen bir evde yaşamaya başlayacaktır. Mutlu Ol 1. bölüm özeti devam ediyor.
  • Candan Öte 96Candan Öte 96.Bölüm Özeti – 9 Ekim PazartesiCandan Öte 96.Bölüm Özeti – 9 Ekim Pazartesi Taşıyıcı Anne Ne İşler Çeviriyor! Candan Öte 96.bölümde neler olacak? Candan Öte 96. bölüm özetinde Jevika ve Viren taşıyıcı anne konusunda Vidhi’de karar kılar. Vidhi 9 ay boyunca o evde yaayacaktır. Candan Öte 96. bölüm özeti devam ediyor.
  • Kan Çiçekleri 154Kan Çiçekleri 154. Bölüm Fragmanı İzle – (29 Eylül Cuma)Kan Çiçekleri 154. Bölüm Fragmanı İzle – (29 Eylül Cuma) Dilan Ölümle Burun Buruna! Uçurumdan ATLAYACAK… Kan Çiçekleri 154. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 29 Eylül Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’a karşı hislerinin değiştiğini vurgulamıştık. Adım adım Baran ve Dilan yakınlaşması yaşanıyor. Kan Çiçekleri 154. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 154. bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 154 bölüm özetindeki detaylar haberimizde…
  • Mutlu OlMutlu Ol Kanal 7 Yeni Pakistan DizisiMutlu Ol Kanal 7 Yeni Pakistan Dizisi Mutlu Ol Konusu ve Oyuncuları Merhaba Pakistan dizisi severler. Kanal 7 ekranlarında yeni yayınlanacak bir Pakistan dizisi daha geliyor. Mutlu Ol ismiyle yayınlanacak dizinin orjinal adı Mere Hamsafar… Mutlu Ol dizisinin konusu ne? Mutlu Ol dizisi oyuncuları kimler? Mutlu Ol dizisi kaç bölüm? İşte Mutlu Ol dizisine dair tüm ayrıntılar…

Bir yanıt yazın