Menajerimi arayın Star Tv’de Başlıyor!

Ay yapım tarafından 2020 yaz sezonu için hazırlanacak Netflix dizisi Call My Agent uyarlaması “Menajerimi Ara” oyuncu seçimlerine başladı.

Koronavirüs nedeniyle çekimlere ara veren televizyon kanalları haziran ayıyla birlikte setleri yeniden başlatıyor.  Ay Yapım da Netflix’te ekrana gelen, Fransız yapımı, fenomen dizi “Menajerimi Arayın”ı (Call My Agent) ülkemize uyarlamak için kolları sıvadı ve internet oyuncu seçimlerine başladı. Hakları satın alınan ve Star TV’de ekrana gelecek olan dizinin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturacak. 

Ufak Tefek Cinayetler dizisiyle yüksek izlenme oranlarına ulaşan Star TV, Menajerimi Arayın’la da aynı başarıyı yakalamayı hedefliyor. Fransız yapımı olan proje, bir ajansta çalışan menajerlerin maceralarını ekrana taşıyacak. 

Star Tv için Ay Yapım tarafından hazırlanan ve Call My Agent adlı diziden uyarlanan Menajerimi Arayın dizisinin oyuncu kadrosu büyük oranda şekillenmiş durumda. İşte detaylar!

Koronavirüs sonrası televizyonlar ve yapım şirketleri setlere hızlı döndü. Pek çok yapım şirketi yaz sezonunda ve yeni yayın dönemi olan Eylül ayında ekrana gelecek dizilerin hazırlıklarına hızlı bir şekilde başlarken daha önce planlanan ancak koronavirüs sebebiyle geçici olarak ertelenen yapımlarda yeniden gündeme gelerek hızlı bir şekilde çalışmalara başlandı. 

 Ay Yapım tarafından sosyal medya hesabından yapılan bir paylaşımda dizide rol alacak oyuncular arasında Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu ve Ayşenil Şamlıoğlu yer alacak. Hazırlıkların bitmesiyle birlikte Temmuz ayında setlere inmesi beklenen dizi Star Tv’nin önümüzdeki sezonda en iddialı yapımlarından biri olacak. Birçok başarılı projeye imza atan Ay yapım’ın yapımcılığında hazırlanacak dizi şimdiden seyircinin merak ettiği yapımlar arasına girmeyi başardı.

Menajerimi Arayın Dizisi Konusu Ne?

Dizi, bir menajerlik şirketinde yaşanan olayları ve eğlence dünyasının arkasında neler yaşandığını ele alacak. Daha çok komedi ve aşk türünde ele alınacak dizi Netflix’te yayınlanan ve seyircilerin ilgiyle takip ettiği Call My Agent adlı yapımdan uyarlanacak. Son zamanlarda artan uyarlamalardan biri olacak olan ve seyircinin de merakla beklemeye başladığı Menajerimi Arayın dizisi şu sıralar oldukça zor zamanlar yaşayan Star Tv’nin de iddialı yapımları arasında yer alacak. Menajerimi Arayın Ay Yapım yapımcılığında Temmuz ayında sete inecek ve Eylül Ayında da seyirciyle buluşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir