Meera ve Dharam Aşkı GERÇEK Mİ?

Masum Dizisinde Meera ve Dharam Aşkı

Masum dizisinde birçok aşk gördük. Dizinin ilk aşkı Ahem ve Gopi’nin ki olmuştu. Devamında Jigar ve Rashi aşkını görmüştük. Tabi Rashi’nin acı dolu ölümüyle bu aşk sona ermişti. Daha sonrasında Daval ve Kinjal hatta onun öncesinde Kinjal ve Umang aşkı. Bu aşkta yine ölümle bitmiş ve Umang’ı kaybetmiştik. Tabi o süreçte Radha’da aşkıyla ortalığın içinden geçmişti.

Geçmişi bir kenara bırakırsak son günlerde ise iki aşk özellikle ön planda. Biri Vidya ve Shravan diğeri ise onlar kadar açık olmasa da Mera ve Dharam. Vidya ve Shravan’ın birbirlerine karşı aşkları açık ve su götürmez bir gerçekken diğer tarafta işler pek de öyle değil.

En başta Dharam ve Mera evliliği intikam üzerine başlar. Mera ailesinden, Dharam’da geçmişte yaşadıklarından dolayı intikam almak için evlenir. Mera Dharam’a yakın davranarak onu kullanmak isterken Dharam’da Modiler’den intikam için Mera’ya yakın davranır.

Ancak ikili arasındaki bu yakınlaşma özellikle Dharam açısından değişir. Dharam Mera’ya yakınlaştıkça ona kendini kaptırmaya ve giderek aşık olmaya başlar. Mera’da Dharam’ı kullanmak için ona ilgi gösterse de giderek adını koyamadığı bir duyguyu ona karşı hisseder.

Hint dizilerinde görmeye alışkın olduğumuz durum bir daha gerçekleşir. Nefretle başlayan bir evliliğin aşka dönüşümü. Tabi ikili arasında bu yakınlaşma kolay olmaz. Dharam Mera’ya taciz saldırısından hapse girme tehlikesi yaşar. Mera Dharam’a olan hislerinden dolayı uyuyamaz. Onu kurtarmak için elinden geleni yapar ve kurtarır.

İkili arasında ayrılıklar ve birçok maceralar yaşanır. Kimi zaman mutlu kimi zamanda zor günler geçirirler. Bu maceralarda Mera bir başkasıyla evlenme noktasına dahi gelir. Tabi Dharam buna izin vermez. Toparlayacak olursak her ne kadar olumsuzluklar ve nefretle başlasa da Meera ve Dharam birbirlerine gerçekten de aşık bir çift diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.