Masum Dizisine Nasıl VEDA Ettiler!

Masum Dizisinde Neler Olacak?

Masum dizisinde genel olay örgüsünde neler olacak bu videomuzda bunu işleyeceğiz. Aslında olay örgüsü Radha’nın Modi Konağı’na girmesiyle olaylar silsilesi başladı. Radha’nın saf görüntüsünün altında Modi ailesini paramparça edecek bir güce sahip. Radha saf kötüdür, kendi ailesi yerine yabancılara inanmayı ve onları desteklemeyi seçer.

Şu an ki bölümlerde Radha Umang’a kafayı takmıştır. Ahem Kinjal Kokila ve Gopi Umang hakkındaki gerçekleri anlatsa da Radha hiçbirine inanamaz. Tüm aile Radha’nın Umang’dan vazgeçmesi için onu zorla evlendirmeye karar verirler. Radha kendi düğün gününde herkesin içine Umang ile evlendiğini söyleyerek çıkar.

Radha ve Umang da Modi evinde yaşamaya başlarlar. Ne gerek varsa… Bu evlerde de oda sayısı bitmiyor. Daha sonra ki bölümlerde Umang’ın gerçek karısı da Modi evine yerleşir. Tabi bunu Kokia ve Gopi’den başkası bilmez. Kokila ve Gopi Radha’ya gerçekleri göstermek için planlar yapıp dururlar. Bir gün evde Umang’ın ölüsü bulunur ve suç Gopi’ye kalır. Radha bu saatten sonra ablasına düşman olur. Ondan intikam almak için her türlü yolu dener.

Radha Gopi’den intikam almak için bile yeğeni Meera’yı gözden bile çıkarır.

Kinjal ve Gopi aynı anda hamile kalır. Gopi bu mutlu haberi verecekken Kinjal ondan önce davranır. Gopi ağzından bir kelimeyi çıkarana kadar seneler geçecektir. Çünkü ailece pikniğe gidildiği anda Radha Meera’yı nehrin kenarına getirir. Gopi onu kurtarmak isterken Radha ayağına taş fırlatır. Gopi kızı Meera’yı nehre düşürür. Böylece Radha ablasından intikamını almış olur. Meera’nın nehirden kıyafetleri çıkar ama kendisi çıkmaz. Kokila ise bunun sorumlusu olarak Gopi’yi görür ve bu sebeple onu evden atar.

Aradan 8 Yıl Geçti !

Gopi 8 yıl sonra kızı Vidya ile yaşıyordur. Ahem ise depresyondadır. Kendisini yalnız hissetmektedir. Modi erkeklerinin sesi çıkmıyor. Bu arada Rashi de istediği gibi evin büyük gelini olmuştur. Olaylar tekrar Gopi ve Modi ailesini bir araya gelmesini sağlayacak. Meera’nın ölmediğini yetim olarak büyüdüğünü öğrenecekler. Gerçekler de açığa çıkar ve Radha hapse gönderilir. Rashi ise sonunda gel gitli hallerinden kurtulur ve Gopi’ye sadık olur. Rashi, Gopi’yi takıntılı adamdan korumak isterken ölür. Jigar Urmila’nın akrabası olan Paridhi ile evlenir. Radha tekrar meydana çıkar. Jigar’a numaralar yaparak onunla evlenmeye çalışır. Radha Rashi adında bir kız doğurur. Radha yine rahat durmaz. Modi ailesini parçalamaya devam eder. Gopi kendi kız kardeşi Radha’yı öldürmekten başka çaresi kalmaz.

Aradan 10 Yıl Geçer !

Gopi tutukludur ama iyi halden faydalanarak kısa sürede çıkar. Ahem ise kendi ailesini reddedip Mumbai’ye taşınır Mansi adında bir kadınla yaşamaktadır. Ayrıca Meera ve Vidya’da yanlarındadır. Vidya tıpkı annesinin kopyası Meera ise kurnaz ve asi bir kızdır. Ahem ve kızlar Gopi’yi suçlu bulur ve ondan uzak kalmışlardır. Kokila’nın da ayrı bir yaşamı vardır. Radha ve Jigar’ın kızı Rashi ve Urmila’ya bakar. Urmila zihinsel engellidir. Kinjal de Kokila ile yaşamaktadır. Oda Daval ve çocuğunu terk etmiştir. Yine olaylar silsilesi sonrası Ahem ve kızları eve geri döner Meera ise asla Gopi’yi kabul etmez.

Şimdi se musallat olma sırası Gaura’dadır. Bu kişi Kokila’nın çocukluk arkadaşıdır. Ölen erkek kardeşinin intikamını almak için gelmiştir. Vidya bu kadının torunu Shravan ile evlendirilir. Gaura ise asi ve kurnaz olan Meera’yı kendi tarafına çekip aklına girerek oğluyla evlendirir. Böylece Meera kız kardeşi Vidya’nın kayınvalidesi olur. Hatta Ahem ve Kokila’yı öldürmek girişimi oluyor.

Tüm bunlar yetmezmiş gibi birde Madhu kızı Radha’nın intikamını almak için geri döner. Ama olay kendi ölümüyle sonuçlanır. Bu sezonda Ahem’in trafik kazası geçirmesiyle sona erer.

Aradan Dört Yıl Geçer !

Ahem’in ölümünden sonra Gopi hiç konuşmaz ve gülmez. Kokila Gopi’nin başkasıyla evlenmesini ister. Gopi düğün günü evlenmek istemediği için iyileşir.

Jigar ve karısı ise bunca olandan sonra artık umursamaz ve aileye bağlı kişiler değildir. İki kız kardeş Vidya ve Meera’nın da arası bozuktur. Gopi ipleri eşine alır ve tekrar Modiler’i bir araya getirir. Yine birileri Gopi’den intikam almaya gelince Kokila Ahem’in benzeri Jaggi’yi işe alır. Jaggi Parag’ın gayrimeşru çocuğudur. Gopi Jaggi ile evlenir. Gaura tekrar Kokila dan intikam almak için geri döner. Ahem’in ölümünden Gaura’nın sorumlu olduğu ortaya çıkar.

Daha sonra Gopi Vidya’nın kendi kızı olmadığını öğrenir. Gopi oğlunu almak için Singapur’a gider. Ramakant Anita’nın yani babasının eski sevgilisinin kızı ile evlenir. Anita’nın kızı da annesinin ölümünden sonra Modiler’i sorumlu tutar hop oda intikam almaya gelir. En sonunda Ramakant’ın hatasını anlamasıyla ve herkesten özür dilemesiyle diziye veda edilir.

One Comment on “Masum Dizisine Nasıl VEDA Ettiler!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir