Masum Dizisinde Radha’yı Kim Öldürüyor?

Herkesi Çileden Çıkaran Radha Ölüyor!

Masum dizisinde Radha Umang’ı kaybetmesinin acısıyla herkese deyim yerindeyse saldırmaya başlamıştı. Önce Gopi’nin acı çekmesini istemiş ve Meera’yı ailesinden ayırmıştı. Oda yetmezmiş gibi Gopi de ailesinden ayrılmak zorunda kalmıştı. Tüm bu olanlara rağmen Radha’nın içi soğumaz. Radha yıllar sonra geri dönen Gopi’den tekrar intikam almak için uğraş verir. En sonunda yaptıkları ayağına dolanır ve Radha cezaevine gönderilir.Radha nasıl ölüyor haberimizin devamında…

Radha’nın cezaevine dönmesi olayları çözmez. Çünkü Radha hiç durmayıp geri dönecek ve kendi sonunu hazırlayan eylemlerde bulunacaktır.

Radha’nın eve geri dönüşü ise hizmetçi kılığında olur. Aşk Bir Rüya dizisini izleyenler hatırlayacaktır. Koşi Devi ve köylü kızının da dönüşü tıpkı böyle olmuştu. Radha’yı hizmetçi olarak alan Jigar’ın yeni eşi aynı zamanda Rashi’nin de kuzeni oluyor.

Radha allem etti kallem etti ve Jigar’ı Pari’den boşandırıp kendisiyle evlenmesini sağladı. Radha’nın zulümleri bitmiyor Rashi’nin yerine geçip durmadan onu hatırlatıp hatıralarını ele geçirmeye çalışır.

Bu arada Radha kız bebeği dünyaya getirir. Adını Rashi koyarlar. Radha bir gün Rashi’yi kaçırır. Kokila Gopi Ahem ve Jigar Radha’nın peşine düşer. Radha oyuncak bebeği nehirden atar ve çocuğunu öldürmüş gibi gösterir. Gopi hemen nehre atlar ama daha sonradan onun oyuncak bir bebek olduğunu anlar. Radha’dan hesap sormak için gittiğinde Radha Gopi’ye vurup bayıltır. Ardından ayaklarına taş bağlayıp tekrar suların derinliklerine gönderir. Ahem de o anları görür ve Gopi’nin ardından oda suya atlar.

Ecelin geliyor Radha!

Gopi’nin sudan çıkışı artık her şeyin biteceğinin göstergesidir. Radha’nın ölümü Gopi’nin elinden olacaktır. Radha da Gopi’nin bakışlarından artık yolun sonuna geldiğini anlamıştır. Radha’nın ölümü gerçekten çok korkunç bir şekilde gerçekleşir. Gopi artık kız kardeşinin kimseye zarar vermemesi için bu kararı almıştır. Gopi’nin gözü o kadar dönmüştür ki kendini durduramaz.

Onu durduran ise Rashi’nin ağlama sesi olur. Kokila bu sesi Gopi’nin duymasını sağlar. Gopi bu yüzden hapse girer. Kızlarından ve Ahem’den tekrar ayrılmak zorunda kalır. Üstelik Ahem ve kızlar ona sırt çevirmiştir.

Masum’un Şam Şeytanı Radha Aslında Kim?

Hemen Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir