Masum Dizisinde Gia Manek’in Yerini Devoleena Bhattacharjee Nasıl Aldı?

Gia Manek KOVULDU Mu?

Masum dizisinde Gopi karakterine Gia Manek hayat veriyordu. 70 bölüm kadar Gia Manek Masum dizisinde oynamaya devam etti. Bizler birden Gia Manek yerine Devoleena Bhattacherjee ile karşılaşmıştık! Peki ama Gia Manek’e o dönem ne olmuştu?

Masum dizisi izleyiciler tarafından sevilen bir Hint dizisiydi. Kokila ve Gopi arasındaki ilişki çok benimsenmişti. Daha sonra Ahem ve Gopi aşkı başlamıştı. Gopi rolünü sevimli oyuncu Gia Manek canlandırıyordu. Ancak karakter Devoleena Bhattacharjee olarak değiştirildi. Diziye Gia Manek başladığı ve popülerliği kazandıktan sonra Devoleena Bhattacharjee’nin getirilişi büyük bir riskti. Resmen dizisinin ana taşı yerinden oynatılmıştı. Dizi reyting kaybına uğrayabilirdi.

Ama beklenen olmadı çünkü izleyiciler yeni Gopi’yi sevmiş ve alışmışlardı. Peki Gia Manek neden gitmişti? Ya da gönderilmiş miydi? Gia Manek’in o dönem sözleşme ihlali ve etik olmayan davranışlar sergilendiği iddia ediliyor. İddialardan birisi oyuncuya yeni bir teklif yapıldığı ve oyuncunun da bu teklifi kabul ettiği söyleniyor. Masum dizisinin yapımcıları sık sık reddetmesi gerektiğini söylese de oyuncu ve yapım şirketi arasında sürtüşmeler yaşandığı yönünde söylentiler var.

Gia Manek bir realite şovda yer almak istedi ama yapım ekibi Masum dizisindeki Gopi karakteriyle zıt düşeceğini dizideki Gopi karakterinin inandırıcılığının azalacağını ifade ettiler. Daha sonra yapım ekibi oyuncu değişikliğine gitmek istediğini bildirdi. Diğer bir kaynak ise istifasını ilk verenin Gia Manek olduğunu söylüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.