Masum Dizisi Oyuncuları Şaşırtan Yaşları ve Burçları

Masum Dizisinde Kim Hangi Yaşta ve Burcu Ne?

Türkiye’de 2020 yılında yayın hayatına başlayan Masum dizisi her gün Kanal 7 ekranlarında seyircisiyle buluşuyor. Dizinin sevenleri dizi oyuncularını artık aileden biri gibi görüyor. Bu yazımızda da oyuncuların yaşlarını ve burçlarını inceleyeceğiz.

İlk Başrol Oyuncusu Giaa Manek: 18 Şubat 1986 doğumludur. Hindistan Amedabat şehrinde doğmuştur. Şu anda 35 yaşındadır. Masum dizisinde rol almaya başladığında ise 24 yaşındaydı. Giaa Manek kova burcudur.

Devoleena Bhattacharjee: Masum dizisinden Giaa Manek’in çıkmasından sonra Devoleena Bhattacharjee diziye başrol oyuncusu olarak dahil olmuştur. 22 Ağustos 1985 yılında Hindistan’ın Assam şehrinde doğmuştur. Şu anda 36 yaşındadır. Masum dizisindeki rolüne başladığında 25 yaşındaydı. Devoleena Bhattacharjee aslan Burcudur.

Mohammad Nazim: 1 Ocak 1986 doğumlu olan oyuncu Hindistan’ın Pencap kentinde doğmuştur. Masum dizisinin Ahem’i diziye başladığında 24 yaşındaydı. Şu anda 35 yaşında ve oğlak burcudur.

Rucha Hasabnis: Masum dizinde beklenmedik vedasıyla izleyicilerini üzen Rashi’miz 8 Şubat 1988 doğumlu. Hindistan Mumbaii kentinde doğmuştur Kova burcu olan oyuncu Masum dizisine dahil olduğunda 22 yaşındaydı.

Vishal Singh : 7 Eylül 1985 yılında Hindistan’ın Pencap kentinde doğmuştur. Şu anda 36 yaşında olan oyuncu Başak burcudur.

Rupal Patel: 1 Ocak 1975 doğumludur. Mumbai’de dünyaya gelmiştir. Şu anda 46 yaşında olup diziye başladığında 35 yaşındaydı. Kokika Modi Oğlak burcudur.

Vandana Vithlani : Rashi’mizin annesi zamanında çok bezdiren Urmila şu anda iyi bir rolde. Urmila 26 Ocak 1979 doğumludur. Mumbai’de dünyaya gelen oyuncu kova burcudur. Şu anda 42 yaşındadır.

Swati Shah : Swati yani Hetal 29 Eylül 1982 doğumludur. Terazi burcudur. Oyuncunun Urmila ve Kokila’dan küçük olduğunu görüyoruz.

Tanya Sharma : Diziye sonradan dahil olan Gopi ve Ahem’in kızı rolünde olan oyuncu 27 Eylül 1995 doğumludur. Diziye 2015 yılında dahil oldu ve 20 yaşında genç bir kızdı. Oyuncu Delhi doğumlu ve terazi burcudur.

Sonam Lamba: Vidya rolüyle karşımıza çıkan oyuncu 26 Şubat 1995 yılında Hindistan’ın Chandigarh şehrinde doğmuştur. Tanya Sharma gibi bu oyuncuda geç yaşında evli çocuklu rolünü oynamaktadır.

Loveleen Kaur Sasan : 16 Temmuz 1990 doğumludur. En zor rolü gerçekleştiren oyuncumuz Pari’dir. Sebebi ise diziye girdiğinde iki küçük ikizlere annelik etmişti. Şimdi ise o çocuklar büyüdü evlendi ve çocukları oldu. Pari ise dizide 21 yaşında genç bir kız olduğu halde babaanne rolünü oynamaktadır. Pari yengeç burcudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.