Masum 98.Bölüm Özeti – 28 Haziran Pazar

Rashi’nin KORKUNÇ PLANI! Gopi’nin Parmaklarını Kesildi!

Masum dizisi 98. bölüm özetinde neler oldu? Kinjal’in mankenlik serüveni ortalığı karıştırmıştır. Kokila’ya set çıkış yapan Kinjal Ahem’den tokat yer. Ancak Kinjal’in bu kırıcı tavrı devam eder. Daval Kinjal’e neden böyle davrandığını ve tüm bu olanları niçin kendisinden gizlediğini sorar. Aslında Daval Kijnal’e bir şeyler dayatan biri değildir ancak Kinjal öfkelenerek Daval’ı ezer. Ona kazandığı 10 bin rupiyi göstererek senin aylarca uğraşıp kazandığın parayı ben kısa sürede kazandım der. Arkada tarafta ise Urmila şaşkın ve keyifli olanları izler.

Masum dizisi son bölümde Hatta Urmila Rashi’yi arayıp yaşananların kırıtiğini yaparlar. İkiside olanlardan çok memnundur. Urmila orayı karıştırırken Rashi’de boş durmamış Kokila’nın Gopi’ye kızması için ona tuzak kurmuş ve başarılı olmuştu. Kokila Gopi’nin eve kablo tv bağlatarak Kinjal’in reklamını izletmesine çok içerlenmiştir. Gopi bir çok defa kendini affettirmeye çalışsada Kokila Gopi’ye mesafeli davranmaya devam eder.

27Haziran Masum 98. bölüm özetinde Bu durumdan en ok etkilenen diğer isimse elbette Ahem’dir. Annesi Kokila’nın durumu onu çok mutsuz eder. Kokila yemek yemiyor ve odasından çıkmıyordur. Ahem annesini bu durumdan vazgeirmeye çalışır. Ona elleriyle yemek yedirmek itter. Eğer Kokila yemezse kendisinin de yemeyeceğini söyler.

Ahem ardından odasına gider. Gopi’yi görünce ondan ders çalışmasını ister. Gopi ise oldukça üzgündür. Kokila’yı hayal kırıklığına uğratmış ve onu üzmüştür.

Ertes gün olduğunda Ahem Kinjal mevzusunu kökünden özmek için reklam ajansına gider. Onalara Kinjal’in reklam filmini derhal kaldırmalarını emreder ve reklam filminin iki misli para teklif eder. Ancak Reklam ajansının sahibi Ahem’e reklamı kaldırmazsak ne olur diye terslerler. Ahem’in öfkeden gözleri döner. Ellerini sıkar.

Ahem konağa döndüğünde onu kapıda Gopi karşılar. Gopi Ahem’i görünce çığlık atar. Çünkü ağzı yüzü kan içerisindedir. Gopi’nin çığlığını duyan Kokila’da gelir. Ahem’e ne olduğunu sorar. Ahem reklam ajansına gittiğini söyler. Koki Gopi’den Ahme’e pansuman yapmasını ister. Gopi temiz bez ile tentirdiyot geitrip Ahem’in yaralarını siler. Gopi Ahem için çok üzülür.

Konakta her şey sanki normal gidermiş gibi Rashi yine rahat durmaz. Gopi’nin ders çalışmasını engellemek ve onu başarısız olmasını sağlamak amacıyla bir plan yapar. Gopi’ye gözlerine sürmesi için sürme hediye eder. Gopi gözlerine sürme çekince bir anda canı yanmaya başlar. Rashi’nin verdiği sürme hilelidir. Gopi sürme yüzünden gözlerini amakta zorlanır. Sürekli gözleri yaşarıp durur.

Gopi’yi bu durumdan kurtaransa yine Ahem olur. Ahem bu aralar Gopi’nin dersl çalışabilmesi için Rashi’nin tüm planlarını engelliyordur. Gopi’ye gözlüğünü takan Ahem birazda olsun Gopi’nin gözlerinin rahatlamasını sağlar. Böylece Gopi dersine geri döner.

Ertesi gün olduğunda Gopi’nin gözleri iyileşmiştir. Gopi derslerine tekrar dönmüştür. Ancak Rashi bu sefer pes dedirtecek bir şey yapar. Jigarı bahane ederek Gopi’yi mutfağa çağırıpondan yemek yapması için yardım ister. Gopi herzamanki gibi Rashi’yi kırmayıp gider. Rashi yemekle ilgilenirken Gopi havu rendeliyordur. Rashi Gopi’den baharat getirmesini isteyerek onu rende ve havuçtan uzaklaştırır. Gopi uzaklaşınca da havuça yağ sürerek kaygan hale gelmesini sağlar. Gopi rende işine geri döndüğünde ise olanlar olur. Yağlanmış havuş elinden kayar ve Gopi tüm parmaklarını keser. Rashi bu korkunç planıyla elleri yaralana Gopi sınava nasıl girecektir? 

masum 28 haziran özeti, masum 98 bölüm izle, masum, masum bölüm özeti, masum 98 özet, masum hint dizisi, masum dizi, masum final, masum son bölüm, masum gopi ahem, masum 98 bölüm özeti, masum bölüm özeti, masum hint dizi, ahem, gopi, kokila, jigar, kincal, ahem gopi aşkı, masum dizisi bölüm özetleri, masum 98

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir