Masum 97.Bölüm Özeti – 27 Haziran Cumartesi

Ahem Kinjal’e TOKAT ATTI! Kabak Gopi’ye PATLADI!

Masum dizisi 97. bölüm özetinde neler oldu? Rashi Gopi’ye duygu sömürüs yaparak tüm işleri ona yaptırmıştı. Üstüne Gopi’nin yaptığı tatlıları da özenle getirerek Hetal’den övgü dolu sözler alır. Hetal’in aksine Kokila bu duruma sessiz kalır. Çünkü Rashi’nin potansiyelini ve ne işşler yapabileceğini biliyordur.

Masum dizisi son bölümde Bu arada Ahem’de Gopi’yi çağırır. Tüm gün ona derslerine çalışmasını söyleyen Ahem şimdi Gopi’yi sınava tutacaktır. Gopi ise oldukça endişelidir. Tüm gün ev işleriyle uğraşmış derslere hiç çalışmamıştır. Nitekim çalışmamasının sonucu olrak Ahem’in söylediklerinin hiçbirini deftere doğru yazamaz. Tabi Gopi’nin bu baarısızlığı Ahem’i çok kızdıırr. Onun için öğretmenlik yapıp uğraşırken Gopi’nin verdiği ödevlere çalışmaması affedilir cinsten değildir. Bu yüzden Gopi’ye ceza olarak tüm gün ders çalışacağını söyler.

26 Haziran Masum 97. bölüm özetinde Diğer yanda Urmila ise televizyonda gördükleri karşısında şoke olur. Bir reklamda Kinjal oynuyordur. Urmila Kinjal’in esrarengiz hareketlerinin nedenini şimdi görmüştür. Bu durumu Kinjal’e söyler ancak Kinjal Urmila’ya yanılmış olabileceğini söyleyerek durumu inkar eder. Urmila durumu Daaval’a da söyler ancak Daval’da Kinjal’in yanında durup Urmila’ya inanmaz. Urmila ise bu durumu kanıtlamaya kararlıdır.

Urmiila bu amaçla sabaha kadar televizyonun başından ayrılmaz. Bir ara uyuklasada sonunda reklam tekrar çıkar. Urmila hemen Daval’a seslenir ve reklamı izletmek ister ancak Daval gelene kadar reklam çoktan biter.

Urmila gibi sababhkayan biri daha vardır. O da Gopi’dir. Ahem’in verdiği ceza nedeniyle tüm gece uyumadan ders çalışmıştır. Ahem uyanıp Gopi’yi ayakta görünce şaşırır. Gopi’nin sabaha kadar uyanık aklıp ders çalışması Ahem’i etkilemiştir. Nitekim Gopi bu azmi sebebiyle Ahem’in tüm sorualrını doğru cevaplayacak ve Ahem’in övgülerini alacaktır.

Urmila ise sonunda şans eseride olsa reklam filmini Daval’a izletmiştir. Daval’da reklam filmini görünce şaşırır. Ancak Daval Kinjal’e çok bir ey demez. Kinjal için hayat sıtandartlarını yükseltemediği için içten içe tüm olayların sorumlusu olarak Daval kendini görüyordur. Urmila ise olayı Modilere taşıyarak büyütmeye karar verir.

Modi konağında ise Rashi yine rahat durmuyordur. Gopi’yi tüm gün derslerinden ettiği için mutludur. Bugüğnde aynı planı devam ettirir. Ona işler vererek yine çalıştırır. Ardından Gopi’ye yaptığı sepeti evdekilere göstererek yine övgüleri alır. Akşam olduğunda ise Ahem herkesin içinde Gopi’yi sınava tutar. Rashi Gopi’yi sürekli meşgul ettiği iöçin başarısız olacağını düşünür. Ancak Gopi tüm soruları bilir. Kokila çok mutlu olurken Rashi şaşkındır. Gopi’nin tüm gece ders çalıştığını bilmediği iiçin bu durumun nasıl olduğunu anlayamamıştır.

Bu arada Modilerin telefonu çalar. Arayan Urmila’dır. Kokila ve Ahem’in hemen onlara gelmesini ister. Onlara Kinjal ile ilgili anlatacak önemli meseleleri vardır. Ahem ve Koki Urmila’nın evine gittiğinde meseleyi öğrenirler. Kinjal televiyonda bir reklam filminde oynuyordur. Urmila bu konudaki memnuniyetsizliğini dile getirirken Kokila Kinjal’e ateş kusar. Kinjal başta sessiz kalsada o daiçindekileri döker. Ypatığı evlilikten şu anki duruma kadar tüm şikayerlerini söyler. Modilerin onu yüz üstü bıraktığına lafı getirip Modi olmaktan utandığını söyler. Kinjal’in bu sözleri Ahem’i çok kızdırır ve kardeşine tokat atar. Herkes dona kalmıştır.

Tabi Kinjal’in manken oluşu tüm konağa yayılır. Tüm bu olaylardan sonra kabak yine Gopi’ye patlar. Rashi ders çalışması için Gopi’ye kablo tv almasını tavsiye eder. Gopi’de Rashi’ye uyarak eve kalo tv bağlatır. Ordan ders veren kanalları açıp izlemeye başlar. Rashi ise gizlice kanalı değiştirip Kinjal’in reklamını açar. Kokila sesi duyup gelince şoke olur. Gopi’ye bağırmaya, ona hakaret etmeye başlar. Üstüne Ahem’de gelir. Olayları öğrenince o da Gopi’ye kızar. Anlayacağınız Gopi yine bir şekilde zor duruma düşmüş olur.

masum 27 haziran özeti, masum 97bölüm izle, masum, masum bölüm özeti, masum 97özet, masum hint dizisi, masum dizi, masum final, masum son bölüm, masum gopi ahem, masum 93 bölüm özeti, masum bölüm özeti, masum hint dizi, ahem, gopi, kokila, jigar, kincal, ahem gopi aşkı, masum dizisi bölüm özetleri, masum 93

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir