Masum 96.Bölüm Özeti – 26 Haziran Cuma

Ahem Gopi’yi, Gopi Ahem’i HAYAL ETTİ!

Masum dizisi 96. bölüm özetinde neler oldu? Kinjal bir kast patronu ile tanışmış, ondan teklif alarak modellik yapma hayalleri kurtmaya başlamıştı. Adamın tekrar arayıp Kinjal’i modellik çekimleri için çağırması Kinjal’i çok mutlu eder. Daval ise Kinjal’in neler yaptığı ile ilgili sorular sorar. Ancak Kinjal kendini mankenlik rüyalarına öyle kaptırmıştırki Daval’la konuşmak istemez.

Masum dizisi son bölümde Urmila Rashi ise hastaneye gitmişlerdir. Gopi için giydikleri kostümler Hindistan sıcağında ikiliyi uyuz etmiştir. Tabiki ikili yaşadıkları bu durumun acısını çıkartmaya kararlıdırlar. Bu amaçlada yeni planlar yapmaya devam ederler. İkilinin planı ise Gopi’nin duygularını suistimal etmek ve onu ders alışmak yerine farklı işlerle uğratırmaktır.

25 Haziran Masum 96. bölüm özetinde Bu amala Rashi eve geldiğinde odasını dağıtır. Durduk yere Jigar’la tartışmaya vve ona bağırmaya başlar. Burdaki amacı Jigar ile aralarının bozulduğunu Gopi’ye göstermektir. Elbette Rashi bunu yaparken işi biraz abartır. Gopi dışında konaktakilerde bu tartışmaları duymuş olur. Hatta Kokila Rashi’ni çok çıkan sesi için ona uyarıda bulunur. Rashi Koila’yı görünce işin abartıtğını farkeder.

Gopi bu durumu duyar duymaz etkilenirken Ahem onu bu meseleden alıp asıl konusna döndürü. Derslerini yapmalı ve yaklaşan sınava hazır olmalıdır. Ama Gopi’nin aklı hep Ahem’dedir. Yazı yazarken bir anda eline bakıp dona kalır. Doğum günüde Ahem’in onu tebrik edişini hatırlar. Elini tutuşunu. Tam bir romantiktir Gopi. Ahem ise Gopi’yi dalgın ve salak salak sırıtır görünce ona kızar. Burada ders alışman gerekirken neler yapıyorsun sen diye söylenir. Ve hemen dersine geri dönmesi için onu ikaz eder.

Rashi ise saçma oyununu Gopi üzerinde oynamaya devam eder. Amacı çok aşikardır. Jigar’la kavga ediyordur çünkü ev işleri yyemek vb şeyler yüzünden ona zaman ayıramıyordur. Jigar’la barışabilmeleri için Gopi’nin Rashi’nin tüm işlerini yapması gereklidir. Gopi iyi niyetli haliyle Jigar ve Rashi’nin mutsuz olmasına gönlü elvermez ve Rashi’ye yardım etmeye karar verir. Tabi Rashi’ye yardım etmek demek Aheö’in ona verdiği onca ödevi yapmamak demektir.

Gopi ödevlerini düşünür, Rashi’yi reddeder gibi olacakken Rashi Jigar’la tekrar gürültülü bir tartışmaya girerek bu ihtimalide ortadan kaldırı. Jigar ise Rashi’nin bu anlamsız hareketlerine ne diyeceğini bilemiyordur.

Bu arada Ahem ise Gopi’nin verdiği ödevi kontrol ediyordur. Gopi kısa sürede iyi aşama katetmiş ve resmen okuma yazmayı öğrenmiştir. Ahem Gopi’nin yazdıklarını kontrol ederken onun dünkü doğum gününde Ahem’in elini sıktığı anı yazdığı kısmıda okur. Gopi’nin daldığı hayallere bu sefer Ahem’de dalar. Gopi’nin elini tutuşlunu ve ona bakışını anımsar. Ahem’in bu tavrı kendisin şaşırtır ancak olanlar aşikardır. Zaman geçtikçe Ahem kendini Gopi’ye daha çok kaptırıyordur.  

Rashi yaptığı oyunla Gopi’yi kandırmıştır ancak ona iş yaptırmak zordur. Çünkü Kokila Rashi’nin Gopi’ye iş yaptırdığını görürse çok kızacaktır. Rashi bu sefer yine şeytanca bir plan yapar. Gopi’ye sesli ders çalışmasını söyleyip onu telefona kaydeder. Ardından telefondaki sesi açık bırakarak sanki Gopi odada ders çalışıyormuş havası verdirtir.

Ses kaydı odada çalarken Gopi mutfakta yemekler yapar ve Ahem’in ona verdiği derslerin hiçbirine çalışamaz. Akşam olup yemekler yenildiğinde Gopi’nin yaptığı tüm yemeklerin övgüsünüde Rashi alır. Ahem ise yemekten sonra Gopi’ye derslerini yapıp yapmadığını sorar. Gopi’i ne yapacağını bilemez. Anlayacağınız Rashi Gopi’yi yine zor duruma sokmuştur. Ve Gopi için Ahem’in gazabı yaklaşıyordur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir