Masum 95.Bölüm Özeti – 25 Haziran Perşembe

Ahem’in Gopi’den HOŞLANIYOR! Sürpriz Doğum Günü

Masum dizisi 95. bölüm özetinde neler oldu? Rashi Gopi’nin doğum günü olayını saklamayı başarmışken ani bir ziyaret işleri değiştirir. Okuldaki minikler Gopi’ye pasta alıp onu ziyarete gelmişlerdir.  Tabi Rashi bu m,n,kler, görünce şoka uğrar. Ne güzel Gopi’yi kandırmışken bunlarda nereden çıktılar diye söykenir. Mnikler içeri geçip Kokila ve Hetal’le konuşurken Rashi hemen annesi Urmila’nın yanına koşar.

Masum dizisi son bölümde İkili bir şekilde bu işi berbat etmek için bir plan düşüne dursun miniklerde yukarı Gopi’nin yanına çıakrlar. Kurdale ile gözlerini bağlayarak onu aşağı indirecekler ve onun için aldıkları pastayla sürpriz yapacakalrdır. Tabi miniklerin VE Konaktakilerin Gopi’nin doğum günü olduğundan haberleri yoktur. Minikler gözü nü bağladıkalrı Gopi’yi aşağı götümeye çalışırken Ahem onları görür. Gopi’nin gözlerinin kapalı olduğunu görünce bir kaza çıkmaması için Gopi’yi aşağı Ahem indirir.

24 Haziran Masum 95. bölüm özetinde Ahem’in bu hareketi Gopi’yi çok mutlu eder.  İkilinin küçükte olsa böyle bahanelerle yakınlaşmaları çok güzeldir. Bu durumdan Kokila’da oldukça memnun kalır. Yavaşş yavaş istedikleri oluyor gibidir. Gopi basaya geldikten sonra pasta önüne konur. Ardından çocuklar göz bandını ıkarıp Gopi’ye sürpiz yaparlar. Her şey iyi giderken Urmila’nın mutlu yıllar Gopi diye bağırması ortalığı karıştırır.

Herkes Urmila’ya anlamsız anlamsız bakarken Urmilla bugünün Gopi’nin doğum günü olduğunu söyler ve yoksa siz bilmiyor muydunuz diye sözlerine ekler. Herkes şaşkın şaşkın Gopi’ye bakar. Kokila Gopi’ye bugün doğun günün mü Gopi diye sorar. Ardından neden bizlere bugün doğum günün olduğunu söylemedin diye kızar.

Gopi ise gözyaşları içinde ağlıyordur. Ağlama nedenini ise hıçkırıklar içinde söyler. Bugün doğum günüm ancak anne ve babamın öldüğü günde bugün der. Bu sözler herkesin yüreğini dağlar. Özellikle Ahem’in sesi gider. Bu gerçek onuda çok üzmüştür. Nitekim anne ve babasını kaybetmiş bir insan için üzülmemek mümkün değildir. Urmila ve Rashi hariç tutmak gerek tabi.

Gopi odasına giderken Ahem’de peşinden gider. Gopi’nin gözyaşları sel olmuştur. Ahem onu böyle ağlarken görünce başta ne yapacağını bilemez.Ama Ahem’in bu hali kısa sürer. Gopi’ye öğretmenlik yapmasının da etkisiyle onu biraz sertçe ikaz eder. Ardından elinden tutup götürür. Gopi Ahem’in bu tavrı karşısında afallamıştır. Konaktakilerde bu duruma şaşırırlar.

Ahem Gopi’yi alıp arabaya atlar ve ardınan oldukça sessiz doğayla iç içe bir yere götürür. Burada hiçbir insan yoktur. Sadece kuş ve su sesleri vardır. Muhtemelen Ahem’in de bu tarz zor anlarında kaçıp kendi başına kaldığı bir yerdir burası.

Gopi’yi buraya getime amacı ise onunda içindeki küm kederi dökmesi ve rahatlamasıdır. Nitekim Ahem’in bu fikri oldukça işe yarar. Gopi anne ve babasını Ahem’e anlatır ardından gözşyaşlarını tutamayarak Ahem’e sarılır. Ona sarılıp hüngür hüngür ağlar. İçinde birikmiş tüm dertleri atmış ve birazda olsun rahatlamıştır. Burada bir ince nokta daha varki ona da değinmeden geçmek olmaz. Gopi Ahem’e sarılıp ağlarken Ahem’de onu elleriyle sarıp kendine çekmek ister. Tabi cesaret edemeyip elini geri çeker. Ancak hareket Ahem’inde Gopi’ye karşı artık bir şeyler hissettiğinin kanıtıdır.

Ardından ikili konağa geri dönerler. Ancak konağın zilini çaldıkalrında kapıyı kimse açmaz. İçeri girdiklerinde ise aniden ışıklar açılır. Konaktakiler boış durmamışlar ve Gopi için sürpriz bir doğum günü hazırlamışlardır. Bu sürpriz Gopi’yi çok mutlu eder. Ayrıca doğum gününde ikide maskot vardır. Bu maskotlar kim diye tahmin edin. Rashş ve Urmila. Biri ayı kostümü diğeride aslan kostümü giymişlerdir. Tabi ikili bu durumdan memnun olmasalarda oldukça komiktirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir