Masum 81.Bölüm Özeti – 11 Haziran Perşembe

Gopi ve Ahem İçin Havada AŞK KOKUSU VAR! Rashi Paçayı Kurtardı!

Masum dizisi 81. bölüm özetinde neler oldu? Rashi Gopi’yi korkutmak için oyun oynarken Kokila’ya yakalanmıştı. Kokilayı görünce afallayan Rashi ne diyeceğini bilemez. Hemen yalanlara başvurmak ister ancak bu sefer fena yakalanmıştır.  Kokila Rashi’nin bu yaptığının hesabını sormaya kararlıdır. Ertesi sabah herkese tüm olanları açıklayacağını ve bu eve layık olamadığını söyleyeceğim der. En başından beri ne Jigar’a nede bu aileyi hak etmediğini söyler. Rashi tüm bu laflardan sonra afallar ve ne yapacağını düşünür.

Masum dizisi 81. bölüm özetinde Yapacağı ilk şey annesini aramak olur. Rashi tüm olanları Urmila’ya anlatınca Urmila’da şok olur. Urmila’da olanlar karşısında afallamıştır. Rashi annesinden yardım ister. Urmila tek çözüm yolunun Gopi olduğunu söyler. Ney yapıp edip Gopi’den özür dilemeli ve Kokila konaktakilere anlatmadan Gopi’yle hesabı kapamalısın der. Rashi’de annesini sözünü dinler.

10 Haziran Masum 81. bölüm özetinde Gopi’yi yalnız yakalayıp ondan özür diler. Rashi tüm yaptıkalrının sebebi seni korkutam değil birbirinize yakınlaştırmaktı der. Yani anlayacağınız Gopi’nin kanına girer. Nitekim Urmila ve Rashi’nin Gopi planı tutar.

Saf Gopi Rashi’nin tüm bunları onunla Ahem’i birleştirmek için olduğunu düşünür. Kokila’nın yanına giderek onu affetmesini ister. Rashi’nin aslında iyi niyetli olduğunu ve daha önce de Ahem ve kendisi için birçok fedakarlık yaptığını söyler. Yani Kokila’yı ikna etmeyi başarır. Kokila Rashi’ye bir şans daha vermiş olur.

Rashi bunu duyunca çok mutlu olur. Hemen annesini arar. Tabi ana kız beş dakika nefes almadan yeni planlar yaparlar. Bu sefer Rashi iyi kızı oynayacaktır. Kokilaya yağ çekecektir. Ve Koki’nin evlilik yıldönümü bu iş için biçilmiş kaftandır.

Rashi annesinden taktikerle alarak planlar yapar. Bunun planını uygulamak ve Kokila’ya yağ çekmek için yanına gider. Evlilik yıl dönümünü tören yaparak kutlamalıyız der. Bu güzel törenle herkes mutlu olacaktır. Gopi’nin Tabi bu fikir aslında Gopi’ye aittir. Rashi bunu duyup hemen çalmıştır.  Ancak Rasi fikrinin beğenilmesiyle mutlu olsada Kokila tören yapma işini Rashi’ye değil Gopi’ye verir.  Tabi Rash bu duruma oldukça bozulur. Ama Rashi bu işinde içinden de çıkar. Daha önce yaptığı gibi Gopi’ye duygu sömürüsü yapıp onu ikna eder. Gopi’de Kokila ile konuşup görevi Rashi’ye verdirtir.

Rashi’nin entikları bir yana bırakırsak havada aşk kokusu var diyeceğimiz bölüme geldik. Ahem annesi için hediye olarak elmas bir set ve sari alacaktır. Satıcı sari’nin hangi renk olduğunu sorduğunda Ahem annesinin hangi renk sevdiğini bilmediğini söyler. O anda Gopi imdada yetişir. Ahem’e sarı renkte almalısın der. Satıcı ise telefonu eşinize verebilir misiz diyerek Gopi’yi ister. Ahem telefonu eşine yani Gopi’ye uzatarak satıcı ile konuşmasını ister.

Tabi olaylar bununlada kalmaz. Ahem yanına Gopi’yide alıp evdekilere mabede gideceğiz diyerek satıcıya giderler. İkili birlikte Kokila’ya kıyafet seçeceklerdir. İkiliberaber Kokila için çok güzel hediyeler seçerler. Ve olanlar durmuyorrrr. Gopi sarilerden birini üzerine dener. Ahem onu sariyle görünce büyülenir. Gopi’yedenediği sariyi alır. Bu Ahem ve Gopi’nin ilk başbaşa alışverişi ve ilk hediyesi olur. Gopi’nin yüzünde gülücükler açar.

Ertesi gün hediyeler verildiğinde de Gopi Ahem’i gurulandırır. Anne ve babsaına hürmeti saygısı hediyeleri. Gopi çok saygılı ve iyi yürekli biri olduğunu aknıtlamıştır. Kokila Ahem’in hediyesini de çok beğenir Ahem hediye’yi Gopi’nin beğendiğini söyleyerek onu onure eder.

Ancak tüm bu güzel şeyleri Rashi berbat eder. Mani’nin ilaçları karıştırıp tarihi geçenleri içmesine sebep olur. İhalede Gopi’ye kalır. Doktor bu ilaçların tarihi geçmiş neden verdiniz diye Gopi’ye sorar. Gopi okumam yazmam yok diyince Ahem ona nefret dolu gözlerle bakar. Maalesef tüm bu rüyayı Rashi bozar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir