Masum 80.Bölüm Özeti – 10 Haziran Çarşamba

Kokila Rashi’yi Suçüstü Yakaladı!

Masum dizisi 80. bölüm özetinde neler oldu? Gopi Ahem’le beraber yatmıştı. Gece kalktıüğında ise Ahem’i görmeyen Gopi korksada Ahem onun bu davranışına hiç bir tepki göstermemişti.

Masum dizisi 80. bölüm özetinde Ertesi sabah ise Rashi hemen bir numaralı yancısını arayıp rapor verir. Dün gece Gopi’yi korkuttuğunu ve onu Ahem’le yatmaya ikna ettiğini söyler. Bu sabahta kopacak fırtınayı beklediğini söyler. Tabi Urmila’nın derdide Kinjal’dir. Kaynana gelin yeni açılan atlet dükkanı üzerinden resmen savaş veriyorlardır.

9 Haziran Masum 80. bölüm özetinde Bu arada odaya Jigar gelir. Jigar’ın gelişiyle Rashi telefonu kapatır. Jigar’da bildiğimiz gibi Rashi’ye sürekli iyi davvranarak bozulan aralarını düzeltmeye çalışıyordur. Ancak Rashi’nin Jigar’ı umursadığı yoktur. Canının çay istemediğini söyleyerek Jigar’ın yanından uzaklaşır. Rashi’nin aklı Gopi’dedir. Jigar ise bu durumdan bozulur. Hetal’de defalarca konuşup Rashi ile arasını nasıl düzelteceğini düşünmüştü ancak işler hiçte yolunca gitmiyordur.

Diğer yandan Gopi’nin ruh korkusu ise devam ediyordur. Kokila’nın yanına gelip onu kontrol eder. Yanından ayrılmamak içinde bahaneler üretip durur. Ancak Kokila Gopi’yi sözünü dinlemediği için tersler. Gopi’nin bu garip davranışlarının arkasında ne olduğunu hala özememiştir.

Bu arada Rashi Gopi’yi görür ve ona dün gece neler olduğu hakkında sorular sorar. Ahem’in Gopi’yi nasıl terslediğini öğrenmek istiyordur. Ancak ikil konulurken Kokila’nın çığlığı kafaları diğer yana ağüırı. Elbette Gopi ilk aklına gelen ruhun Kokila’ya zarar verdiği olur. Ancak Koki’nin durumu çokta ciddi değildir. Parmağını dolaba sıkıştırmıştır. Tabi Gopi Koki’ye söylemesede aklı epey karışır.

Kokila ise halhal gizemini çözmek ve ortalıkta neler döndüğünü anlamak için Rashi’yi ufaktan korkutmaya başlar. Başlangıç olarak halhalın zillerinden birini Rashi’nin çorbasına atar. Kokinin planı işe yarar. Rashi çorbasını içeriken içinden çıkan halhal zilini görünce epey endişelenir. Hemen alıp saklar. Rashi anlık bir korkuyla yerinden fırlar. Kokila ise Rashi’nin bu tuuhaf hareketlerini izliyordur. Rashi doyduğunu söyleyerek kalkar. Odasına doğru yürürken deponun sesler duyup depoya doğru yönelir. Ayağı takılan Rashi depo odasına düşer. Düşüşün üstüne kapınında kapanması Rashi’yi korkutur.

Ruh hikayesi anlatıp Gopi’yi korkutmak isterken bu sefer sanki ruhlar onun peşşine takılmış gibidir. Üstüne Ahem’i  Gopi’ye karşı kızdırmak isterken bunuda başaramamıştır. Tüm olaylar resmen tersine gidiyordur. Rashi böyle durumlarda yaptığı şeyi yapar ve annesini arar. Hemen ona olayları anlatır. Gopi’nin gerekleri Kokila’ya anlatmasından enişelenirler ancak Gopi bu kadar zeki olamayacağını ddüşünerek farklı planlar yapmaya karar verirler.

Bu arada Kokila ise ikinci aşamaya geçer. Mani’ye halhal verip onu takmasını söyler. Amcaı halhalın çıkardığı sese Rashi’nin nasıl tepki vereceğini öğrenmektir. Rashi ise Gopi’yi tutup hayalet hikayelrei anlatarak Ahem’le yarmaya devam etmesini söyler. Eninde sonunda Ahem çığrından ıkıp Gopi’ye kızacaktır diye düşünür. Tabi Rashi bunları yaparken hiç beklemediği bir şey olur. Gopi’yi kandırmak için çıkarttığı halhal sesleri konakta yankılanıyordur. Rashi’i oyun kendi lehine dönmüştür. Ruhların kendisine bulaştığını düşünmeye başlar. Oldukçada korkar.

Tabi kokrusu sesilerin Mani’den geldiğini öğrenince azalır. Mani’ye kızar. Mani ise ne olduğunu anlamamıştır. Rashi Mani’Den halhalları çıkarmasını iter. Beni raharsız ediyor diye de kızar. Tabi Rashi’nin bu kararına Kokila karşı gelir. Mani’ye halhalları takmasını söyler. Tabi Rashi Gopi’yi korkutmak için yaptığı şeylerin bir bir başına gelmesinden çok korkar. Resmen işlerin tersine dönmüştür.

Akşam olduğunda Gopi Ahem iin dua ederken Rashi boş durmaz. Yani o kadar şey yaşamasına Rağmen yinede Gopi’yi korkutmaya devam eder. Eline aldığı halhalla sesler çıkararak Gopi’yi korkutur. Gopi yine aynı halhal seslerini duyunca ürker. Anita’nın ruhunun gelip Ahem’i  öldüreceğini düşünür. Onu korumak için dualr okumaya başlar.

Rashi halhal seslerini çıkarmaya devam ederken bir anda sesleri kendinden başka yerden geldiğinide duyar. Oldukça endişelenerek etrafına bakar. Gopi’yi korkutmak isterken yine kendi korkar duruma düşmüştür. Arkasını döndüğünde ise selerin giderek ona yaklaştığını görür. Selserin kaynağını görünce Rashi şok olur. On yaklaşan kişi Kokila’dır. Ve Rashi’nin bu oyunu Kokila’nın onu yakalmasıyla son bumuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir