Masum 79.Bölüm Özeti – 9 Haziran Salı

Sırılsıklam AŞK! Gopi Ahem Yağmurda Islandı.

Masum dizisi 79. bölüm özetinde neler oldu? Rashi Gopi’den güzelce dayak yemiş, Kokila’nın gelişiyle paçayı son anda kurtarmıştı. Kkila Gopi’yi görünce elbette burada ne aradığını söyler. Gopi hayalet gördüğünü söyler. Kokila ise elbette bu peri masallarına inanmaz. Gopi’nin  burada ne aradığını tekrar sorar. Gopi annesini bu işe karıştırmanın mantıklı olmayacağını düşünerek hayalet var demekten vazgeçer. Çarşafları toplamak için çıktım der. Tabiki bu cevaplar ve Gopi’nin esrarengiz hareketleri Kokila’yı ikna etmez.

Masum dizisi 79. bölüm özetinde Bu arada Rashi ise topallayarak odasına gidiyordur. Gopi’den yediği sopalar onu epey kötü etmiştir. Tabi Rashi’nin saklaması gereken bir şey daha vardır. Sopa yüzünden her tarafı morluklar içindedir.Sabah olur olmaz annesini arayan Rashi gece rüm olup bitenleri annesine anlatır. Urmila Rashi’nin anlattıkları karşısında şoke olur. Urmila morarıklıkları kimsenin görmemesi gerektiğini Rashi’ye tembihler. Bu işi çözeceğiz diyede onu avutur.

9 Haziran Masum 79. bölüm özetinde Tabi Rashi’nin topallaması herkesin dikkatini çeker. Kokila ona ne olduğunu sorunca Rashi banyoda düştüm diye yalan söyler. Ancak Rashi’deki tek gariplik bu değildir. Havalar oldukça sıcak olmasına rağmen uzun kollu bluz giymiştir. Koki bunun nedenini sorunca Rashi üşüyorum diyerek konuyu kapatmaya çalışır.

Gopi ise Rashi’nin durumunu görünce ona krem süremyi teklif eder. Tabi Rashi onca dayaktan sonra Gopi’yi görmeye hiç tahammül edemiyordur. Bu arada Gopi tüm olanları Rashi’ye anlatmaya başlar. Rashi’nin olanları bilmesi onu şaşırtır. Rashi Gopi’yi yine korkutmaya çalışsada bu sefer pek başarılı olamaz. Çünkü Gopi tanrının onu koruduğunu söyler. O yüzden hayaletten korkmuyorum der.

Bu arada hava soğumuştur. Gopi çarşafları toplamak için dıoşarı çıkar. Bu arada Rashi akıllanmamış olacakki Gopi’yi yine kıorkutmaya başlar. Ruh sesi çıkararak bu sefer Ahem’i öldüreceğini söyler. Gopi bu sözleri duyunca yalvarmaya başlar. Bu arada Ahem gelir. Gopi’nin bağırdığını görünce ona ne olduğunu sorar. Tabi o anda hafif bir rüzgar esip ipte duran kırmızı tülü uçurur. Kırmızı tül Ahem ve Gopi’nin baına düşer. İkili birbirlerine tülün altından bakarlar. Aniden romantik bir ortam oluşur. Ahem Gopi’ye neden ağladığını sorarken romantizmin ikinci yarısı başlar. Bu sefer yağmur yağıyordur. Yağmur yağınca ikili sırılsıklam olurlar. Ancak gözlerini birbirlerinden hala alamıyorlardır. Ahem yukarı çıktıklarında da Gopi’ye ilgili dacranıp hasta olmması için dikkat etmesini söyyler.Bu ilgi Gopi’yi çok mutlu eder.

Diğer yandan Kokila ise çarşafların içine halhal zili bulur. Dün gece yaşanan olaylarla bunu bağdaştırarak olayı çözmek için araştırma yapmaya karar verir. Evde temzilik adı altında halhal aramaya başlar. Halhalı bulursa olayları çözebileceğini düşünür. Rashi’de durumu anlayıp halhalı saklar. Kokila Rashi’nin odasını ararken halhalı bulmaya çok yaklaşsada Rashi bu durumdan da sıyrılır.

Koki bu sefer taktik değiştirip halhaın parçalarını masaya koyar. Onun sahibikimse alacağını düşünür. Tabiki halhalın zillerini alan kişi Rashi olur.

Rashi ise hayalet oyunundan sıkılıp annesini arar. Tümm işler,n battığını sölyer. Urmila ona yeni bir plan çizer. Gopi’yi nu sefer öyle korkutki der Ahem’i yatakta bile yalnız bırakmasın der. Böylelikle Ahem bunalıp onu kovacaktır. Rashi bu amaçla Gopi’ye bazı şeyler anlatır. Ahem’i geceleri dahi yalnız bırakmamasını söyler. Hayaletlerin geceleride gelebileceğini söyler. Onu hayaletten kurtarmak için Ahem’le beraber uyumalısın der. Gopi bunu yapamayacağını söyler.

Gece olduığunda Gopi’nin düşüncesi değişir. Ahem’i korumak için bunu yapmak zorundadır. İkiliemlere girsede Ahem2in yanına yatıp uyur. Ancak uyandığında Ahem’i göremeyip korkar. Ahem ise gece kalkıp Gopi’nin yer yatağına yatmıştır. Ahem’in Gopi’ye karı başlayan bu fedakarlıkları yaklaşan büyük aşkın habersicidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir