Masum 78.Bölüm Özeti – 8 Haziran Pazartesi

Gopi Rashi’yi Sopayla Bir Güzel Dövdü!

Masum dizisi 78. bölüm özetinde neler oldu? Gopi Ahem’i tavuk zannetmiş. Kokila ise çabucak tavuktan kurtulmasını söylemişti. Rashi ise Gopi’yi korkutma planına tam gaz devam eder. Tabi Gopi’nin tavuk olayı Ahem’in gelişiyle son bulur. Gopi Ahem’i grünce gözlerine inanamaz. Çok mutlu olmuştur. Onun tavuğa dönüşüp öyle kalması onu çok korkutmuştu.  Tabi Gopi Ahem’i görünce ona aşırı ilgi gösterir. Ahem ise bu ilgiden hiç memnun kalmaz.

Masum dizisi 78. bölüm özetinde Bu arada Kokila gelip Gopi’ye Ahem ile yürüyüşe çıkacağını söyler. Kokila ikilinin arasını düzeltmeye çalışıyordur. Ayrıca Koki Gopi’de bir takım değişiklikler olduğunu düşünür. Rengi oldukça solgundur ve dalgın davranıyordur.

8 Haziran Masum 78. bölüm özetinde Rashi ise planlarının pekte iyi gitmemesine bozulmuştur. Hayalet hikayeleri anlatsada bunlar pek işe yaramamış Ahem Gopi birlikte yürüyüşe çıkmışlardır. Tabi Ahem koşuya çıktığında Gopi’nin peşinde bir kuyruk gibi dolaşmasından hiç hoşnut olmaz. Gopi’de spoer yapmak yerine eline iki koca şişe alıp ikide bir Ahem’e su içer misin? Meyve suyu alır mısın der?

Bu arada Ahem’in arkadaşları gelince işler karışır. Gopi nezaket edip onlara içecek içip içmediklerini sorar. Ahem’in arkadaşlarıda Gopi’ye övgü dolu sözlerde bulunurlar. Keşke eşlerinin de  Gopi gibi onlara hizmet edebilmelerini dilerler. Gopi ve Ahem’in arkadaşları muhabber ederken Ahem bu durumdan hiç memnun değildir. Sinirli sinirli onlara bakar.

İkili eve döndüğünde Kokila yürüyüşün nasıl geçtiğini sorar. Goppi çok mutluyken Ahem çok kızgındır. Yürüyüşünün Gopi tarafından mahvedildiğini söyler. Konaktakiler bu sözleri duyunca şaşırırlar.  Ahem’in şikayetçi olduğu konu Gopi’nin bir hizmetçi gibi sürekli bir şeyler ikram edip durmasıdır. Kokila’nın morali bozulur. Ahem’in bu tavrının sorumlusu olarak kendini görmeye başlar.

Diğer yandan Urmila ise Kinjal’i para sayarken görünce gözü döner. Paralrı Kinjal’den ister. Onları ben sayabilirim der. Ancak Kinjal’in ona verecek 1 kuruşu bile yoktur. Kinjal Urmila’ya atletleri sayma işini verir. Urmila ise bunun altında kalmamak için Daval’ı kullanır. Daval Urmila’nın söylemleri doğrultusunda parayı Kinjal’den halasına vermesini ister. Kinjal’e ise yemek yapma görevini verir. Urmila yine ne yapıp edip isteğine kavuşmuştur.

Bu arada Rashi Gopi’yi arayarak kendini Anita olarak tanıtır. Bir ruh gibi konuşarak Gopi’ye Ahem’i bu gece ondan alacağını söyler. Gopi bu telefondan her ne kadar korkmamış gibi davransada hayalet konusu onu ürperdir. Özellikle Ahem’i kaybetme ihtimali onu ürpertir.

Saatler ilerledikçe Gopi’nin endişesi giderek artar. Ahem’i aryarak onun iy,i olup olmadıüını öğrenmeye çalışan Gopi Ahem’i yine kızdırır. Toplantıda olan Ahem teelfonu kapattıkça Gopi ısrarla arıyordur. Rashi’de Gopi’yi gazlayarak Ahem’i daha fazla rahatsız ettirir. Ahem en sonunda telefonunu açar ve Gopi’yi azarlayıp telefonu suratına kapatır. Rashi Gopi ile AHem’in arasını açmaya devam ediyordur.

Zaman ilerleyip gece yarısına geldiğinde Gopi uyuyamaz. Ahem’i izler ve ona bir şey olmasından korkar. Tabi Rashi gece yarısı olunca oyununu devam ettirir. Gopi’yi korkutacak sesler çıkartır. Gopi Ahem’i korumak için kendini tehlikeye atar ve hayaletin peşinden gitmeye karar verir. Ve hayaleti bulur. Rashi beyazlar içine bürünmüş kahkahalar atıyordur.

Rashi Gopi’nin Ahem’den ayrılmasını ister. Gopi gözyaşları içinde Ahem’e zarar gelmemsi için her şeyi yapacağını söyler. Gopi’nin bu anda aklına Kokila’nın sözleri gelir. Cesaretini toplayarak ANita’nın ruhuna doğru yürümeye başlar. Ardından Ahem’e zarar vermene asla izin vermeyeceğim diyerek ruhun isteklerine karşı koyar. Ruhun üzerine çarşaf atarak onu kıskaca alır. Ardından da öşede bulduğu sopayla ona vumaya başlar.

Rashi sopa darbeleriyle neye uğradığını şaşırır. Gopi ise Ahem’e zarar veremeyeceksin diyerek her seferinde daha sert vurmaya başlar.  Kokila’nın gelmesiyle Rashi fırsat bulup kaçar. Sizce Rashi bu dayağı hakketmiş miydi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir