Masum 77.Bölüm Özeti – 7 Haziran Pazar

Gopi Ahem’i Tavuk’a Dönüştüğünü Sanıp KOVALADI

Masum dizisi 77. bölüm özetinde neler oldu? Rashi Gopi’yi bir takım esrarengiz olaylar yaparak korkutmaya başlamıştır. Gopi ise bu esrarengiz olaylara inanarak korkmaya başlar. Gopi gece odasına gelen kişinin Rashi olup olmadığını sorar. Rashi ben odana gelmedim deyince Gopi peşinde bir hayalet olduğunu düşünür.

Masum dizisi 77. bölüm özetinde Rashi annesi Urmila’dan da yeni taktikler alır. Bu seferki amaçları evdekileri konaktan yollatmak ve Gopi’yi evde yalnız kalmasını sağlatmaktır. Rashi Gopi’nin gitmesini engellemek içinde ona ilaçlı limonata verir. Böylece Gopi’nin evde kalmasını sağlamış olur.

7 Haziran Masum 77. bölüm özetinde Gopi evde yalnız kalınca aniden elektrikler gider. Sürekli esrarengiz olaylar yaşayan Gopi korkmaya başlar. Ardından mum yakarak elektrik şartelini kontrol etmeye gider. Kontrol ederken elektirikler aniden tekrar gelir. Gopi ne olduğunu anlamaya çalışırken bir anda sesler duymaya başlar. Salonda beyazlar içinde bir kadın yürüyordur. Oldukça kokran Gopi hemen odasına çıkar ve kapıları kapatır. Esrarengiz kadın bu seferde odasının önünden geçer.

Gopi cesaretini toplar ve kadının kim olduğunu öğrenmek için onu aramaya başlar. Beyazlar içinde saçları uçuşan kadını tekrar görünce korkudan Gopi’nin gözleri neredese yerlerinden fırlayacaktır.  Esrarengiz kadın gopi’nin üzerine doğru yürümeye başlar. Ancak yürürken ayağı takılıp yere düşer.

Tabi yere düşünce kadının Rashi olduğu ortaya çıkar. Gopi’nin tüm kokusu böylce sona erer. Yakalanan Rashi ise durumu çaktırmamak için içine ruh girmiş gibi davranır. Ve Gopi’ye Ahem’den ayrılmasını söyler. Ardından kendine gelmiş gibi yaparak ne oldu bana ne arıyorum burda diyerek Gopi’yi kandırmaya çalışır. Saf Gopi bu numarayı yutar.

Gopi’nin korku dolu anları gece de devam eder. Kapının önünden bir şeylerin geçtiğini gören Gopi korkarak uyanır ve dualar etmeye başlar. Tabi bu fısır fısır haller Ahem’i de uyandırır. Ahem Gopi’ye ne olduğunu sorar. Gopi ise öylesine dua ediyorum diyerek olayı anlatmak istemez.

Sabah olduğunda Kokila Gopi’ye bileklik vererek Ahem’in bileğine takmasını ister. Gopi bilekliği Ahem’e takınca çok mutlu olur. Rashi içine hayalet girme oyununu sürdürmeye devam eder. Ahem’in bilekliğine su dökerek Ahem’im bilekliği çıkarmasını sağlar. Bunuda Gopi’ye içine giren ruhların yaptırdığını söyler. Elini birinin kontrol ederek suyu döktürdüğünü söyler. Ve hayaletin çok güçlü olduğunu, hayvanların kılığında da girmiş olabileceğini söyler.

Rashi burada hayvanlardan bahsederek diğer planına yol yapmış olur. Annesiyle birlikte bir tavuk alıp onu gizlice Ahem’in bayosuna koyarlar. Gopi bayoya girdiğinde Ahem’in bilekliği boynunda tavuk görünce şoke olur.  Tavuğun boynundaki ipten yola çıkarak Ahem’in tavuğa dönüştüğünün düşünür. Ardından tavuğa Ahem diye seslenmeye başlar. Ona iyi olup olmadığını sorar. Ona dargın ya da kızgın olup olmadığını sorar. Ardından tavuk Ahem’den özür dilemeye başlar. Tavuk Ahem’i yakalamaya çalışırken tavuk Gopi’den kaçmaya, Gopi’de tavuğu kovalamaya  başlar. Rashi ise uzaktan bu anları izleyerek gülmeye başlar.

Bu arada Kokila’da gelir ve ne olduğunu soramaya başlar. Gopi ne olduğunu açıklayamaz. Kokila Rashi ve Gopi’den horozu derhal evden çıkarmalarını söyler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir