Masum 76.Bölüm Özeti – 6 Haziran Cumartesi

Gopi Ahem’i Etkilemeye Devam Ediyor

Masum dizisi 76. bölüm özetinde neler oldu? Ahem için mangoları paketleyen Gopi’nin kafası karışır ve Rashi’den yardım ister. Rashi hemen Gopi’ye yardım eder. Rashi taktik değiştirmiş ve Gopi’nin vicdanına yönelik oyunlara başlamıştır. Bu amaçla Gopi’ye iyi davranıyordur.

Masum dizisi 76. bölüm özetinde Bu arada Ahem’in çalışanları  gelir. Aheö mango dolu kutuları çalışanlarına verir. Çalışanlar paketlerden oldukça memnun kalırlar. Ancak Ahem’in hoşuna gitmeyen bir olay yaşanır. Mango kutularının içine Daval’ın açtığı atlet dükkanının broşürleri de konmuştur. Ahem bu duruma çok kızar. Hemen Gopi’yi bulup bu olayın hesabını ona sorar. Gopi kendini açıklayamadan Gopi’nin hakaretlerine maruz kalır.

6 Haziran Masum 76 . bölüm özetinde Ancak beklenmedik bir olay gelişir. Rahi Ahem’in karşısına çıkar ve Gopi’nin özür dilemesine gerek olmadığını söyler. Bu broşürleri kutulara Gopi’nin değil kendisinin koyduğunu söyler. Bu durumdan Gopi’nin haberinin olmadığını anlatır. Ve bu olaya bu kadar kızılacağını bilemediğini söyler. Ardından Ahem’den özür diler. Gopi bu durumdan dolayı şaşkındır. Rashi onu bu duurmdan kurtarmıştır. Elbette bunlar Rashi’nin yeni planın parçasıdır. Gopi ise Rashi’nin bu yaptıkarı karşısında çok duygulanır. Göz yaşlarını tutamaz.

Diğer yandan Daval ise Kinjal’i yanına almış dükkana dizilecek malzemeleri ayarlıyordur. Atletleri fiyatlandırıp Kinjal’e kinjal atletleri 5 rupi Kinjal süper atletleri ise 10 rupi diye anlatır. Daval’ın aklında başka bir soru daha vardır. Dükkanında ilk kazandığı parayı kime vereceğini düşünür. Kinjal’e mi yoksa Urmila’ya mı? Daval sonunda parayı Kinjal’e vermeye karar verir. Paragöz Urmila ise bu durumdan hiç memnun olmaz. Sinirleri bir hayli bozulur.

Modi konağında ise Kokila Gopi’ye yeni bir görev verir. Ahem’in odasının dekorasyon işi. Rashi’de bu olaya müdahil olur. O parayla kendilerine alışveriş yapmaya karar verir.Rashi ucuz mallar alıp geri kalan parayı kendisine saklar. Gopi’yi para konusunda kandırmak kolaydır. Yanına annesi Urmila’yıda alıp sariler alırlar. Ancak ikili alışveriş yaparken sakarlık yapıp pahalı bir vazoyu yere düşürür. Oldukça pahalı olan vazo ikilinin tüm parasının ellerinden gitmesine sebep olur.

Bu arada Ahem odasına gelir. Odasının yeni haline bayılmıştır. Oda çok güzel olmuştur. Ahem bunları kimin yaptığını sorar. Kokila her şeyi Gopi yaptı der. Ahem ilk defa Gopi’nin yaptığı güzel bir şey sonrası ona teşekkür eder. Gopi mutluluktan uçar. Ahem’i etkilemiştir.

Her şey yolunda giderken esrarengiz olaylar olmaya başlar. Gece aniden kapılar açılır. Gopi mutfağa gittiğinde yemekler yere dökülmüş bulur. Yerlerde gizemli kırmızı ayak izleri, odasının kapısında kırmızı el izleri vardır. Ve portakal suyunun kırmızıya dönmesi. Gopi’yi böyle korkutan kişi sizce kim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir