Masum 75.Bölüm Özeti – 5 Haziran Cuma

Ahem ve Gopi YAKINLAŞTI! Adım Adım AŞK

Masum dizisi 75. bölüm özetinde neler oldu? Kokila Daval’a iş krumasıiçin maddi destekte bulunmuştur. Kinjal Daval’a bu parayla güzellik salonu amasını söylerken Urmila tam tersine tatlıcı amalıyız der. Kinjal tatlıcı işini çok fakir bulur ve istemez. Daval ise ikisini arasında kalmış ve oldukça bunalmıştır. Daval ikisinide susturur. Ne tatlıcı ne de güzellik salonu açmayacağım der. Yeni kuracağı işre kendisi karar verecektir.

Masum dizisi 75. bölüm özetinde Modi konağında ise Rashi oldukça sinirlidir. Gopi’ye önce yanlış ismi yazdırmış daha sonra Kokila’ya para konsuunda ters sözler söyletmişti. Ancak Gopi’ye iki durumda da bir şey olmamış aksine hem ahem hemde Kokila Gopi’ye karşı daha iyi davranmaya başlamıştı.

5 Haziran Masum 75. bölüm özetinde Rashi elbette kolay pes etmeyecektir. Yine planlar yapıp Gopi’yi zor duruma düşürmek için planlar yapar. Ahem’in üzerindeki yazıları farketmediği çorapları Gopi’nin aklına girerek ona göstermesi için fikir verir. Gopi’De çorapları alıp yatağa koyar. Böylece Ahem görecek ve ona övgüde bulunacaktır.

Gopi mendildeki gerçeği Jigar’dan öğrenir. Jigar ona seni seviyorum yazan çorap ve mendilleri beğendiğinden bahseder. Gopi bu durumdan endişelenir ve hemen içeri koşar. Ahem görmeden çorapları almalıdır. Neyseki imdadına Kokila yetişir. Ahem’i çağırınca Gopi o fırsattan istifade edr ve çorapları yataktan alır.

İşlemeleri sökmelidir ancak hangisinin Ahem’in ismi olduğunu bilmiyordur. Hetal’in yanına gider ve kağıda Ahem’in simini yazmasını söyler. Böylelikle çoraplardan seni seviyorum yazısını sökebilecektir. Neyseki işler yolunda gider ve Gopi bu yanlışı düzeltir.

Bu arada Daval ise ne iş yapacağına karar vermiştir. Atlet ve iç çamarşırı satacaktır. Kıyafetler değişebilir ancak iç giyip hep aynı der. Bu işten çok kazançlı çıkacağız der. Urmila ve Kinjal ise bu durumdan hiç memnun kalmaz. Daval kurduğu işi Modilerede anlatır. Onalrada kıyafetlerin modası bir gün geçer ancak iç çamaşırının modası asla geçmez der. Kokila’da Daval’ı destekler. İşleri küçümsememek gerektiğini söyler. Herkesi dükanının açılışına davet eder.

Bu arada romantik anlarda yaşanır. Gopi dışarı mango toplamaya gidince Ahem’de onun peşinden gelir. Gopi Ahem’i arkasında farkedince dengesini kaybeder. Ahem onu belinden sararak yakalar ve elinden tutar. İkili uzun uzun bakışır. Ahem Gopi’ye ne yapdtığını sorar. Gopi mango topladığını ancak yukardaki dallardakileri düşüremediğini anlatır. Ahem eline bir taş alarak Gopi’ye yardım eder. Ona çocukluğundaki anılarından bahseder. Ardından Gopi’ninde onun attığı gibi atarak mangoları düşürmesini ister. Ancak Gopi başaramaz. Ahem ardından Gopi’nin elini tutarak ona nasıl atacağını gösterir.

Bu arada Rashi ve Urmila ikiliyi camdan görür. Ahem ve Gopi’nin bu kadar yakınlaştığını görünce kudururlar. Rashi Gopi’nin artık salak Gopi değil zeki Gopi olduğunu söyler. Ne yaptıysa Gopi’yi Ahem’den ayıramamış tam tersi yakınlaştımıştır.

Bu arada Ahem Gopi’ye nasıl atacağını öğretmiştir. Gopi ise hemen öğrenince Ahem ona mükkemmel öğrendin diyerek iltifat eder. Gopi resmen ruhunu teslim edecektir. Mutluluktan uçuyordur. Ahem’e telefon gelir ve işe gitmek için ayrılır. Ahem gidince Urmila gelir ve Gopi’den tüm hıncını çıkarır. Kulağını sıkıp Rashi’ye kötü davranması yüzünden ona kızar. Gopi’de yanlış ayptığını düşünerek Rashi’den özür diler. Ancak Rashi bu konuda farklı düşünür. Gopi’nin değiştiğini ve artık zeki olduğunu söyler. Ona sert davranmak yerine duygu sömürüsü yapmaları gerektiğini söyler.

Bu arada Daval herkesi toplar ve dükkanın açılışına götürür. Herkes dükkanının adını çok merak ediyordur. Ve perde açılınca atlet dükkanınn tabelası açığa çıkar. Daval dükkanın ismine Kinjal atlet adını koymuş hatta tabelaya Kinjal’i atlet tutarken resmini eklemiştir. Herkes alkışlarken Kinjal bu durumdan çok utanır. Kinjal gibi Ahem’de bu durumdan hiç memnun kalmamıştır. Ancak annesi beğenince Ahem’de beğendiğini söyler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir