Masum 73.Bölüm Özeti – 3 Haziran Çarşamba

Urmila Daval’ı İşinden Etti! OYUNLAR BİTMİYOR!

Masum dizisi 73. bölüm özetinde neler oldu? Rashi’nin yaptığı hataların cezası olarak sessiz kalacaktır. Kokila Rashi’nin sessiz kalamayacağını söyler. Epey ezilen Rashi sessiz kalacağına dair söz verir. Ancak İsviçre’de bile anasını arayan Rashi’nin bu sözü ne kadar tutacağı meçhul.

Masum dizisi 73. bölüm özetinde Rashi verdiği sözü yinede tutmaya çalışır. Kokila’dan bir kez daha azar yemek istemiyordur. Sessizlik yeminin bozmamak içinde herkesle el işaretleri yaparak anlaşmaya çalışır. Tabi Rashi’nin sessizkalması kötülük yapmayacağı anlamına gelmez. Ahem’in odasını temizleyen Gopi’yi görür ve ona yardım etmek ister. Elbette Rashi’nin amacı yardım değildir. Gopi’nin işini sabote etmektir. Bu amaçla Ahem’in banyosnu temizleyeceğini söyleyrek banyoya girer. Banyoya romantik şeyler yaparak Ahem’i sinirlendirmek için plan yapar.

3 Haziran Masum 73. bölüm özetinde Akşam olduğunda Ahem odasına gelip banyoya girince yapılanları görür. Kalpli romantik şeyleri görünce hepsini öpe atar. Bütün bu saçmalıklarıda Gopi’nin yaptığını düşünür. Bu arada Gopi Ahem’e çay yapıp getiri. Ahem Gopi’ye karşı öfkeli olsada annesinin yanlarında olması nedeniyle bir şey diyemez. Gopi’ye iyi davranır.

Diğer taraftada diğer cadı iş başındadır. Daval’ın şirkette çalışması için sabotaj yapar. Daval’a seni işe alan kayınlarına ziyarete gidip teşekkür etmelisin der. Daval’ı alıp Modilere götürür. Amacı Kokila’nın herşeyi öğrenmesini sağlamaktır. Tabi bunları öğrenen Kokila şok olur. Kendisinden habersiz böyle bir iş yapılmasından hiçte mutlu değildir. Daval’ın şirkette alınmasının ondan gizlenmesi hoşuna gitmemiştir.

Kokila bu durumu hemen abisi ile görüşür. Bu konunun aile içinde konuşulmadan karar verilmemesi onu kızdırmıştır. Üstelik sadece abisi değil Ahem’de gerçeği saklamıştır. Kokila damatlarının kendi şirketlerinde işe girmesinin uygun olmayacağını söyler. Koki Daval ve Kinjal’in kendi ayakalrı üstünde durmasını istiyordur. Nitekim bu olay Daval’ın işinden olmasına sebep olacaktır.

Ahem Urmila’nın evine gelip Daval’ın şirkette çalışamayacağını söyler. Özel nedenlerden dolayı işten çıkarıldığını söyler. Daval bu durumdan dolayı çok üzülür ancak belli etmez ve olgunlukla karşılar. Kinjal ise bu duruma çok üzülür. Urmila mutluluktan uuyordur.

Kinjal son bir çare Ahem’le konuşmaya çalışır ancak bunu değiştiremez. Kokila Daval’ın şirkette çalışmasını istemiyordur.

Modi konağında ise diğer Rashi yüzünden Gopi deterjanlı yere basıp düşer ve kafasını yaralar. Anne kız sürekli kötülük ve bela getirmeye devam ediyorlar. Neyseki Gopi’nin durumu çok ciddi değildir. Kokila olayın nasıl oldüunu Rashi’ye sorar. Rashi hala susma yeminin yapınca Koki kızar. Ve konuşmasını ister. Rashi konuşup gerçeği anlatır.  Kokila artık bu saçma susma oyununu bitirmesini söyler.

Rashi yine rahat durmaz. Ahem’in aprfüme alerşisi olduğunu öğrenir. Bu seferde Gopi’nin üzerine bol bol parfüm sıkar. Böylelikle Ahem’in alerjisi tutacak ve Gopi zor duruma düşecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir