Masum 72.Bölüm Özeti – 2 Haziran Salı

Rashi Pislik Yapmaya Devam Ediyor!

Masum dizisi 72. bölüm özetinde neler oldu? Gopi ve Ahem mabede gitmişlerdir. Gopi Ahem için dualar eder. Böylece ikili tekrar geri dönüşyoluna koyulurlar. Gopi Kokila’nın dedikleri doğrultusunda Ahem ile muhabbet etmeye çalışır. Çok başarılı olamasada aşama katediyordur.

Masum dizisi 72. bölüm özetinde Rashi yine durmaz. Ortalığı karıştırmak için kadından gübre alır. Ardından Gopi’nin terliklerine gübreyi sürer. Gopi pis terlikleri giyip arabaya biner. Arabada Rashi klimaları açtırtır. Klimalar açılınca Gopi’nin terliklerindeki koku yayılmaya başlar. Ahem kokunun Gopi’den geldiğini görünce sinirlenir. Gopi’yse düştüğü durumdan dolayı çok üzgündür. Ahem öfkeyle arabayı hızlı sürer ve bir an önce konağa varmak ister. Koki arabanın sesini duyunca endişelenerek dışarı çıkıp ne olduğunu sorar. Gopi gözyaşları içindedir.  Koki olayları öğrenince ne diyeceğini bilemez. Rashi’nin planı ortalığı karıştırmıştır.

2 Haziran Masum 72. bölüm özetinde Diğer yandan Daval ise Kinjal’ın aracılığıyla şirkette ilk iş gününe başlar. Oldukça heyecanlı olan Daval çalışmak için çok isteklidir. Şirkette ise oldukça güzel bir oda ve yer verilir. Daval daha önce böyle bir kalitede güzel bir yerde çalışmamıştır. Bu arada Ahem gelir ve Daval’ı görür. Daval durumu Ahem’e anlatır.

Diğer yanda Kokila Gopi’ye motivasyon konuşması yapar. Bu durum için kendini suçlamamalısın der. Öz güveninin eksik olduğunu anlatarak onu yüreklendirmeye çalışır.  Tabi Kokila bu düşüncedeyken Rashi ve Urmila’da tam tersi bir politika izleyerek Gopi’yi küçük düşürme planlarına devam ederler. Buradaki savaşta Rashi’yi büyük bir hüsran bekliyor gelecekte.

Bu arada Ahem Kinjal’i arayıp Daval’ın durumunu sorar. Kokila’nın bu udurumdan hoşlanmayacağını söyler. Kinjal’de bu durumu Kokila’dan gizlemek için Ahem’e baskı yapar. Daval’ın kapı kapı dolaşıp satıcılık yapmasını istemiyordur. Kinjal’in baskısıyla Ahem bu durumu kabul eder. Kinjal’in amacı Daval’ı iyi bir işe sokup bu evden ayrılmaktır. Bu konuşmaya bir kişi daha şahit olur o da Urmila.  Kinjal’in evden gitmesini istemeyen Urmila yeni planlar yapar.

Hemenilk fırsatta Daval’ın durumundan Kokila’nın ne kadar mutlu olduğunu söyleyerek Kinjal’e laf çakar. Kinjal oldukça endişelidir. Urmila tüm işleri karıştırıp bozmabilir.

Kinjal bu olanlardan sonra Ahem ile konuşmaya gider. Ne olursa olsun Daval’ı işten kovmaması için Ahem’den söz ister. Kardeşi için bunu yapmalısın der. Kendi evlerine geçmesiiçin Daval’ın iyi bir işe girmesi şarttır. Ahem işkolik olduğu için Kinjal’e Daval konusunda kesin bir söz vermez. Performansına göre hareket edeceğini söyler. Ancak ön yargılı olmayacağını sözlerine ekler.

Bu arada Rashi ise evde triğlere girip Hetal’e bağırır. Rashi İsviçre’de Ahem’in telefonunu kullandığı için sulu konumuna düşmüştür. Bu durumu kurtarmak içinse üste çıkmaya ve herkese bağırmaya başlar. Ardından Hetal’e büyük bir saygısızlık yapar. Eline para alıp Hetal’e verir. Bunlar telefon faturası borçları alın beni rahat bırakın der. Hetal şok içindedir.

Kokila Rashi’ninhareketlerini görünce öfkeden delirir. Bu ne büyük bir saygısızlıktır böyle der. Rashi Kokila’yı görünce küük diilini yutar. Kokila Rashi’ye bu haddi nereden buluyorsun diyerek haddini bildirir.

Rashi heemn gidip annesini arayıp olayları anlatır. Urmila çok büyük bir hata yaptığını söyler. Hemen gidip Hetal’den özür dilemesini söyler.

Bu arada Kinjal Modi konağına gelip Daval’ın iş mevzusunu Koki’ye söylemek ister. Tam birşeyler söyleyecekken Urmila’da Modilere gelir. Kinjal Urmila’nın herşeyi anlatacağını beklerken Urmi Rashi’ye kızar. Hetal’e yaptıklarından dolayı özür diler. Ardından Rashi’ye Hetal’den özür diletir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir