Masum 71.Bölüm Özeti – 1 Haziran Pazartesi

Gopi Herkesi GURURLANDIRDI!

Masum dizisi 71. bölüm özetinde neler oldu? Ahem’in iş toplantısı günü gelmiştir. Restoranda anlaşmayı imzalamak için anlaşma yapacağı firmayı beklerler. Gopi işleri berbat etmemek ve Ahem’den de korktuğu için farklı masaya oturmak ister. Ancak Kokila buna müsaade etmez.

Masum dizisi 71. bölüm özetindeAnlaşmayı yapacak kişiler gelir. Ahem onları Kokila ve Gopi ile tanıştırır. Oldukça meraklı olan müşteriler Hint kültürü ile ilgili sorular sorarlar. Ayrıca erkek erkeğe bir görüşme yerine eşlerinde katılımını isterler. Anlaşma imzalandamadan eşlerin konuşma yapmalarını isterler. Ahem oldukça endişelenir. Gopi herşeyi mahvedebilme ihtimali vardır.

1 Haziran Masum 71. bölüm özetinde İş adamı Gopi’ye isviçre’yi nasıl bulduğunu sorar. Gopi  İsviçre kültürünü çok beğendiğini, insanların yardımsever olduklarını anlatır. Farklı diller konuşsakta iyiliğin dili bir diyerek farklı kültürlerin ortak dilinin iyilik olduğunu söyler. Gopi’nin bu etkileyici konuşması herkesi etkiler. Konuşmanın ardından Gopi ayrıca kendi kültürlerini tanıtmak adına güzel bir şarkı söyler. Şarkı bittikten sonra herkes Gopi’yi ayakta alkışlar.

İş adamı anlaşmayı imzalar ve imzayı atma nedeninin Gopi olduğunu belirtir. Gopi’nin iyi yüreği ve anlattıkları onu etkilemiştir. İş yapacağı kişileri seçerken onların kültürü ve kişiliğinin de önemli olduğunu belirtir. Gopi’nin kişiliği ise bu anlaşmayı yapmasında en büyük etkendir.

Gopi’nin bu övgü dolu sözler alması ve anlaşmanın imzalanmasını sağlaması en başta Kokila’yı gururlanırır. Gopi’de oldukça mutlu olur.

İsviçre iş gezisi böylece sona erer. Modiler evlerine geri dönerler. Eve dönüldüğünde Kokila gelininni başarısını herkese gururla anlatır. Bu arada Urmila’da Modi konağıan gelmiştir. İsviçre’den gelecek hediyeler ve çikolataları kapmak için hazırdadır.

Rashi’nin odasına gider ve onun getirdiği hediyelerin içinde kaybolur. Hangi hediyeleri alsam diye gözü döner. Urmila’nın tüm hayalleri Kokila gelince sona erer. Koki hediyelerin çoğunu Rashi’den alır.

Kokila Rashi’den sonra Ahem’den de hesap sorar. Onu trende kaybettiğini, nasıl böyle bir hata yapabildiğini sorar. Ne hakla Gopi’yi öyle bırakıp gidebilmiştir. Gopi onun için neler yaparken Ahem’in ona tavrı Kokila’nın kalbini kırmıştır. Ahem’e bu hareketlerine artık son vermesini söyler. Daha fazla annesinin yüreğini parçalamamasını ister. Bu konuşma Ahem’i etkiler. Gopi’ye haksızlık yaptığını düşünmeye başlar.

Bunun ilk sonucu ise hemen ortaya çıkar. Gopi Ahem’i görünce endişelenip elindeki parfüm şişesini yere düşürüp kırar. Normalde Ahem Gopi’yi epey bir azarlaması gerekirken bunu yapmaz. Ahem’in bu tavır Gopi’nide dikkatini çeker.

Kokila son olarak Gopiile konuşur. Gopi’nin Ahem’den sürekli korkma nedenini sorar. Artık ondan korkmamasını söyler. Ahem’in bir canavar olmadığını anlatır. Gopi’yi eğitmeye başlar. Ona Ahem ile nasıl konuşacağını anlatır. İsviçre’de ne yaptığını, arabasının rengini neler sevdiğini sormasaını söyler. Böylece Ahem ile sohbet etmeye başlayacağını syler. Ahem’le konuştukça aralarının düzeleceğini söyler. Kokila ikisinin arasını yapmakta kararlıdır.

Gopi aynanın karşısına geçi,p provalar yapmaya başlar. Tabi işleri karıştıracak biri daha vardır. O da Rashi. Rashi Gopi’nin ne yaptığını öğrenir. Ve bunu engellemek için yarın gidilecek törene o da katılmak ister. Böylelikle Gopi’nin Ahem ile iletişim kurmasını engelleyecektir.

Ertesi gün törende Rashi her engellemeye çalışsada Gopi Ahem ile iletişim kurmayı becerir. Kokila’nın eğitimiyle Gopi güzel biraşama katedecek gibi gözüküyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir