Masum 67.Bölüm Özeti – 28 Mayıs Perşembe

Koki Kararını Verdi! GOPİ KONAKTA KALACAK!

Masum dizisi 67. bölüm özetinde neler oldu? Ahem’in Gopi’ye yönelik kötü tavrı devam eder. Kokila ise annesinin söylediklerinde ne kadar haklı olduğunu görmüştür. Gerçektende Ahem ve Gopi’nin uyumsuzzluğu aile bağlarına büyük bir zarar veriyordur. Bu evlilikte ne Ahem ne de Gopi mutludur.

Masum dizisi 67. bölüm özetinde Ancak bir gerçek vadrıki Gopi Ahem’i herşeye rağmen çok seviyordur. Ahem uyurken onu izleyen Gopi bir gerçeği kendine de itiraf eder. Her anında tek düşündüğü Ahem’dir. Onu düşşünmeden tek bir anı bile geçmiyordur. Ve bu sevgisine karşılık bulmak içinde dualar eder.

28 Mayıs Masum 67. bölüm özetinde Sabah olduğunda ise Nani herkesle vedalaşıp konaktan ayrılmak için avludadır. Ahem’in Gopi’yi yok sayar tavrı devam ediyordur. Bu durum Nani ve Koki’nin de dikkatini çeker. Ancak Ahem’in tavrından önce karar verilmesi gereken bir gerçek daha vardır. Nani’nin herkesle vedalaşıp konaktan gitmesiyle bu gerçek gün yüzüne çıkar.

Bildiğiniz üzere Gopi Nani gelmeden önce konaktan ayrılmıştı. Nani’nin gidişiyle birlikte Gopi’nin akıbetide merak konusu olur. Onun için de bir karar verilmesi gerekiyordur. 

Kokila ne karar verecektir? Elbette Koki Nani’nin söylediklerinden sonra byük bir ders almıştır. Oğlunun yanında durarak Gopi’yi yalnız bırakmış ve bağları güçlendirmek yerine bozmuştur. Şimdi bunu telafi etmesi gerekiyordur. Ve kararı kesindir. Nani üzülmesin diye konağa gelen Gopi, bu konaktan tekrar ayrılmayacaktır. Elbette Koki’nin bu kararı Ahem’i hiç memnun etmez. Ahem’in tek düşüncesi Gopi’nin konaktan gitmesidir. Gopi’ye karşı inanılmaz bir nefret beslemektedir.

Ahem bu konuyu ayrıca annesiyle onuşur. Ancak Koki bu evliliği kendini kurduğunu ve ne olursa olsun bu evliliğin süreceğini Ahem’e söyler. Elbette Ahem annesine karşı gelemez. Sonuç olarak Gopi konakta kalmayı başarmıştır.

Konakta bir diğer heyecan ise Ahem’in yaklaşan doğum günü olur. Koki Gopi’ye konağı süsleme ve doğum günü için hazırlıkları yapma görevini verir. Tabi Rashi’de ortalığı karıştırmak ve Gopi’yi küçük düşürmek için planlar yapar. İlk manipilasyonu pasta için olur. Gopi’nin arayıp sipariş ettiği pastayı değiştirtir. Böylelikle Gopi beceriksiz duruma düşecek ve hekese rezil olacaktır.

Doğum günü için misafirler konağa dolmaya başlar. Ahem’in tüm arkdaşları oradaır. Hepsininmerak ettiği tek bir kişi vardır. Ahem’in karısı Gopi. Geçmişte hatırlarsanız Ahem iş insanalrına Gopi’yi hizmetisi olarak tanıtmıştı. Ancak geçen seferki yaptığı yanlışa bu sefer düşmez. Gopi’yi karısı olarak arkadaşları ile tanıştırır. Tabi  Gopi mutluluktan havalara uçar. Koki’de bu durumdan çok mutlu olur.

Koki Gopi’den pastayı getirmesini ister. Geçte olsa pasta gelir. Gopi pastayı masaya koyar. Herkes pastayı merak ediyordur. Ahem paketi açınca şok olur. Pasta Miki Maouse’lu çocuklar için olan bir pastadır. Ahem bunu görünce çok sinirlernir. Koki’de şok içindedir. Ahem’in arkadaşları ve konaktakiler işi espiriye vurup ortamı yumuşatırlar.

Gopi ise pastanın mumlarını yakmaya çalışırken yaşadığı şok yüzünden elini yakar. Neyseki Ahem tam zamanında Gopi’nin elini çekerek yanmasını engeller. Gopi için ikinci bir şok ise Happy birthday şarkısını söyleyememesi. Herkesin için de bu durum Ahem’i oldukça utandırır. Ardından pasta kesilir. Herkesin ısrarlarıyla ilk dilimi Ahem’e Gopi yedirir. Her ne kadar zorlama da olsa bu anlar küçükte olsa güzel  anlardır.

Doğum günü bittiğinde ise Ahem tüm acısını çıkartır. Gopi’ye karşı nefret doludur. Yaşanan herşey onu çok kızdırmıştır. Gopi ise bu durumdan dolayı çok üzgündür. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir