Masum 66.Bölüm Özeti – 27 Mayıs Çarşamba

Merakla Beklenen Sandık Açıldı! İçinden Çıkan Şok Etti!

Masum dizisi 66. bölüm özetinde neler oldu? Urmila ve Rashi sadnıkların yerini değiştirmeyi başarmış böylelikle yaşanan kriz son bulmuştu. Ancak aksilikler yine devam eder. Urmila kaçmak isterken yanlışlıkla arabanın bagajında mahsur kalır. Neyseki Rashi gelip onu kurtarır.

Masum dizisi 66. bölüm özetinde Diğer yandan Gopi ise Ahem’e yakın davranmaya devam eder. Ahem’e çay hazırlayıp götürür. Ahem çay için teşekkür eder. Gopi Ahem’in ona karşı tavrının değiştiğini düşünür ve mutlu olur. Ancak Ahem çayı Gopi’nin getirdiğini farkedince onu tersler. Senden çay istemeden bana neden çay getiriyorsun diye kızar.

27 Mayıs Masum 66. bölüm özetinde Gopi terslenirken Rashi sandığı rüyasında görür. Rüyasında sandığı açmış ve sandığın içinde birbirinden güzel altınlar, gerdanlıklar kolyeler küpeler görmüştür. Rashi bu altınları terker teker denemiştir. Tabi Kokila rüyasında dahi Rashi’yi rahat bırakmaz. Rashi Kokila’yı rüyasında görünce çığlık atarak uyanır.

Ertesi gün olur. Bugün çok önemlidir çünkü sandık artık sahibini bulacaktır. Kokila Gopi’nin sandığı almasını çok ister. Nani’nin Gopi’nin hediyesini beğenmesinden de çok memnun kalır. Rashi’nin hediyesi ise kahve fincanıdır. Nani Rashi’nin hediyesini pek beğenmez. Hediye oldukça kullanışsızdır. Nani hediyeyi istemez ve Rashi’ye sen kullan der. Tabi bardağı Rashi’ye verirken bardak düşer ve kırılır. Tüm bu aksilikler Rashi’yi üzsede Rashi umudunu kaybetmez.

Ve artık karar anı gelir. Nani gelinlerinden birine sandığı vermek için açıklama yapacaktır. Nani sırasıyla gelinlerinin güzel yönlerini sayar. Uzun süre düşündükten sonra sandığı hakeden gelinin ismine karar vermiştir. Nani ismi tam açıklayacakken öküsürk tutar. O esnada Gopi’nin ismini söyler. Herkes Gopi’yi söylediğini zanneder ancak Nnai sadece su istemiştir. Neyse Nani sonunda gelinin ismini açıkalr sandığı verdiği kişi Rashi’dir.

Rashi kendinin seçildiğini duyunca mutluluktan uçar. Koki ise kendi gelininin seçilmemesinden dolayı çok kızgındır. Elbette Gopi’de Koki’yi hayal krıklığına uğratmanın mutsuzluğunu yaşar. Rashi hemen annesini arayıp haber verir. Urmila’da sandıktan çıkanları bölüşeceğiz der. Yarı yarıya. Rashi bunu kabul eder ve dün gördüğü rüyayı anlatır. Anne kız çok mutludur.

Tabi  Rashi henüz sadnığı açmamıtır. Sandığın içinde ne olduğunu çok merak ediyordur. Rashi sanduğın yanına gider. Ardından sandığı açar. Ama içinden çıkan onu şok eder. İçinde büyük bir hazine yerine heykel çıkmıştır. Rashi bu duruma çok bozulsa da çaktırmaz. İçinden hazine çıkmasada Nani’ninonu seçmiş olması Rashi’yi yinede mutlu etmiştir.

Ancak Urmila sadnığın içindekileri öğrenince büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Çok ama çok üzülür. Rashi’nin söylediklerine bir türlü inanamaz. Tüm yaptıkalrı saçma bir heykel içinmiydi der.

Gopi ise çok mutsuzdur. Bu mutsuzluk Nani’ninde dikkatini çeker. Koki çok mutsuzdurçünkü Gopi onu hayal kırıklığına uğratmıştır. Koki Rashi’ye neden Gopi’yisemediğini sorar. Koki burada epey Nani’ye içini döker. Annesinin hep onu dışladığını, kara olduğu için bile beni dışladın diyerek kızar. Şimdi ise benim gelinim yerine Rashi’yi seçtin der. Her zamanki gibi bana haksızlık yapğtın diye  annesine sitem eder. Nani ise Rashi’yi seçme nedenini Koki’ye açıklar. Rashi ve Jigar’ın oldukça uyumlu bir çift olduğunu ancak Gopi ve Ahem’in aralaının iyi olmadığını söyler. Onlar mutlu değiller der. Bu yüzden Rashi’yi seçtim der.

Tabiki Kokila bu gerçeği hem gemişi düşününce hemde annesi gittiğinde görür. Gopi Ahme’e bilgisayarını içeri götürmek için yardım etmek ister. Ancak Ahem Gopi’yi azarlar. Nani artık gitti artık bana yakın durma oyunu bırak der. Kokila ise Ahem’in Gopi’ye kzıdığını anlara şahit olur. Yani Nani söylediklerinde haklıdır. Gopive Ahem mutlu ve iyi bir çift değillerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir