Masum 65.Bölüm Özeti – 26 Mayıs Salı

Gopi Örümcek Dolu KUYUYA İNDİ!

Masum dizisi 65. bölüm özetinde neler oldu? dizisinde Urmila ve Rashi’nin çaldığı sandık resmen yılan hikayesine dönmüştür. İkili sandığı çalıp kuyuya düşürmüşlerdi. Şimdi ise Nani’nin sandığı hediye edeceğini öğrenince çaldıkları sandığı yerine koymaları gerekir.

Masum dizisi 65. bölüm özetinde Rashi kuyudan sandığı çıkarmanın  ve değiştirmenin bir yolunu arar. Bunun için en iyi fikirse Gopi’dir. Rashi Gopi’yi dışarı çıkarmanın yolunu ararken şansına Koki Gopi’yi alişeriş için dışarı yollamıştır. Nani’ye hediye almak için dışarı ıkan Gopi’yi gören Rashi resmen dört ayak üstüne düşmüştür. Rashi Gopi’ye birlikte gitmeyi teklif eder. Elinde bulunan örtünün altındakininde Nani’nin sandığı olduğunu söyler. Sandığın kilidini açmak için tamirciye götüreceğimder.

26 Mayıs Masum 65. bölüm özetinde Böylelikle ikili beraber dışarı çıkarlar. Rashi hemen Gopi’yi alıp kuyuya gider. Urmila’da orada onları bekliyordur. İkilinin planı oldukça basittir. Gopi’yi kuyunun başına getirirler. Rashi elindeki sandığı sank Gopi düşürmüş gibi yaparak kuyuya atar. Böylelikle Gopi Nani’nin sandığını kuyuya düşürdüğünü zannedecektir. Nitekim plan tıkır tıkır işler.

Urmila blöf yaparak kuyuya kendinin ineceğini söyler. Kuyuda içi pislik dolu bir kuyudur. Ayrıca yılanlar ve akreplerle doludur. Tabi Urmila’nın blöfü işe yarar. Gopi kendi hatamı kendim düzltmeliyim diyerek kuyuya kendisiinmek ister.

Gopi’yi tahta bir düzeneğe oturtup kuyuya sarkıtırlar. Gopi korka korka kuyudan aşağı iner. Kuyunun içerisindeki böcekleri görüncede korkusu katlanır. Neyseki sandığa uzanıp almayı başarır. Ardından sandığı yukarı çıakrtıp kuyudan kurtarır.

Gopi sandığı kuyudan kurtarmışken Modi konağında ise Nani sahte sandığı açmaya alışır ancak bir türlü beceremez. Anahtarlar kilide uymuyordur. Anahtarın aşınmış olacağını düşünüp Koki’den yağ istemek için aşağı iner. Ancak Nani aşağıda ne yapacağını unutur. Hafızası gidip geliyordur. Yağdan vazgeçip Koki’den Kinjal’i aramasını ister. Kinjal Nani ile konuşur. Nani ona tyarın sandığı gelinelrinden birine vereceğini söyler. Kinjal telefonu kapattıktan sonra anahtarcı gelip ona sandık anahtarı getirdiğini söyler. Kinjal’in puzzler birleşir. Urmila ve Rashi kesinlikle bir işler karıştırıyor diye düşünür.

Kinjal hemen Modi konağına gider. Olayları çözmek ister. Urmila ve Rashi ise pazarda sandığı amayı beceremez. Olaylarında giderek lehlerine dönmesinden dolayı eve dönüp sandıkları değiştirmeye karar verirler. Gopi’ye de sandıkla ilgili hiçbir şey söylememsini ister. Kimseye çaktırmadan sandıkları değiştireceğiz der. Gopi’de bunu kabul eder.

Rashi dönüş yolundayken Kinjal ise evde adım adım neler olduğunu anlamaya çalışıyordur. Naniden sandığın açılmadığını öğrenen Kinjal hemen Kokila’ya söylemeliyiz der. Kinjal hem sadığı hemde Urmila ve Rashi’nin gizemli hallerini anlatır. Sandığa olanların sorumlusunun Urmila ve Rashi olabileceğini ima eder.

Neyseki Koki ve Kinjal sadığın gizemini çözemeden sorunu çözer. Arka kağıdan konağa girer.Elindeki ağır sandığı Nani’nin odasına götürüp sandıkları değiştirir. Ardından Kokila onu görmeden saklanır. Koki ise elinde anahta ile sandığı açmayı dener. Sandığın açıldığını görüp Nani’ye haber verir.

Kokila ve diğerleri gidince de Rashi bo sandığı alıp dışarda onu bekleyen Urmila’ya verir. Böylelikle saçma bir şekilde başlayan andık çalma işi tekrar eskisine dönmüştür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir