Masum 64.Bölüm Özeti – 25 Mayıs Pazartesi

Sandık KAYBOLDU! Gopi Tüm Gece Ahem’in Elini Tuttu

Masum dizisi 64. bölüm özetinde neler oldu? Urmila ve Rashi sandığı kaçırmayı başarmış diğer yandan Gopi ise Ahem’in kuçağında kalan dosyaları ondan almaya çalışırken, kolunu Ahem’e kaptırmıştı.

Mausm dizisi 64. bölüm özetinde Kinjal ise Urmila’nın ortalıkta olmamasından şüpheleneri. Daval’a Urmila’nın nerede olduğunu sorar. Elbette Daval’da nerede olduğunu bilmiyordur. Telefonla Urmila’yı arar ama ulaşamaz. Urmila ile Rashi sandığı yüklenmiş götürüyorlardır. Rashi saatin geç olduğunu farkeder ve annesine konağa dönemsi gerektiğini hatırlatır. Sabah sütçü gelmeden konakta olmalıdır.

24 Mayıs Masum 64. bölüm özetinde Ancak işler giderek garipleşir. Urmila ve Rashi aniden polis sirenleri duyarlar. İkili olduka endişelenir. Yoksa konaktakiler uyanıp sandığın olmadığını farkederek polise mi haber vermişlerdir. Urmila ve Rashi panikle sandığı da alarak çalılıkların arasına gizlenmeye karar verirler. Polis ise etrafa bakınır ancak kimseyi göremez ve gider. Rashi ve Urmila tehlikeyi ucuz atlatmışlardır.

Ancak ikilinin işleri ters gitmeye devame der. Bu seferde yanlarında bulunan kuyuya sandığı düşürürler. Urmi tutması için Rashi’ye verdiği sandığın düştüğünü görünce şok olur. Bir sandığa dahi sahip çıkamadın diye Rashi’ye kızar. İkili sandığı kuyudan nasıl çıkaracaklardır.

Bu arada hem Urmila hemde Rashi’nin yoklukalrı giderek belli olmaya başlar. Daval Rashi’yi arayıp arar. Rashi Urmila’nın yürüyüşe gittğini söyleyerek onu başından savar. Modi konağında ise Jigar uyanır ve Rashi’nin olmadığını farkeder. Rashi ise hızla eve doğru yola koyulur. Neyseki Jigar çok panik yapmadan Rashi  konağa geri gelir.

Bu arada Urmila’da eve döner. Kinjal Urmila’nın gece vakti sabah neden yürüyüşe çıktığını sorar. Urmila’nın tüm hareketlerinden şüphelenir. Kesinlikle bir işler karıştırıyor diye düşünür. Kinajl bunun ne olduğunu öüğrenmek için onu yakın takibe alacaktır.

Tabi olaylar oldukça sarpa sarmıştır. Sandığın ortada olmaması ve kuyuya düşmesi işleri karıştırmııştır. Urmila Rashi’yi arar ve konaktakileri oyalamasını söyler. Rashi konaktakileri oyalarken Urmila’da sandığı tekrar yerine koyacaktır.

Tabi tüm bu aksiyon yaşanırken bizim Gopi  hala Ahem’in yanındadır. Kolunu Ahem’e kaptırdığı iin tüm gece öylece beklemiştir. Ahem uyanınca Gopi’yi baş ucunda görür ve şok olur. Gopi’yle el ele tutuşuyorlardır. Ahem Gopi’ye kızar ve hangi cüretle elini tuttuğunu sorar. Gopi yaşanan olayları anlatır. Neyseki Ahem olanları duyunca bağırmaktan vazgeçer ve Gopi’den gitmesini ister.

Rashi ise Nani’yi ve tüm konaktakileri odadan uzaklaştırmak için güzel bir yalan bulur. Odada hamaböceği var der. Nani bu söyleneni duyar duymaz sandığın olup olmadığını bakmadan odadan kaçar.

Bu arada Urmila kuyudaki sandığı çıkarmayı bir türlü beceremez. Kimse o derin kuyua inmek istemez. Ancak Nani’nin sandığına çok benzeyen bir sandık bulur. Şimdi yapılması gereken şey kimse odaya girmiyorken Urmila’nın bir şekilde yeni sandığı Nani’nin odasına koymasıdır.

Tabi bunu yapmak Urmila için çok kolay olur. Nani’nin odasını ilaçlatmak için bazı adamalr geitrdiğini söyler. Adamlar sandığı beyaz bir çarşafa sarıp getirir. Herkes o koca şeyi ila zanneder. Urmila ilaçlatmak için ortalığı dumana boğar. Ardından yeni aldıkları sadığı nani’nin odasına koymayı başarır.

Tabi sandık değişti ancak içi boştur. Bu arada Nani ise sandığın içinde ona kalan mirası birine vereceğini söyler. Yarına kadar iki gelininden birini seçecektir ve sandığı ikiliden birine verecektir. Rashi ve Urmlia için bu kez başka bir sorun başlar. Boş sandığı eskisiyle nasıl değiştireceklerdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir