Masum 63.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Pazar

Rashi ve Urmila Sandığı Çaldılar

Masum dizisi 63. bölüm özetinde neler oldu? Holi bayramı sona ermiştir. Gopi Ahem’den özür dilesede Ahem’in Gopi’ye tavrı değişmez. Gopi’ye hala mesafeli davranmaya devam eder. Yapılan pilavı zevkle yerken onu Gopi’nin yaptığını öğrenince yemekten vazgeçer. Ahem’in tavrına rağmen Gopi herkesten tam not alır. Kokila’da gelinin böyle övülmesinden dolayı mutludur.

Mausm dizisi 63. bölüm özetinde Urmila ise Kokila’nın tam tersi geliniyle büyük bir çekişmededir. Daval’ın Kinjal’e aldığı küpeleri görünce şok olur. Hemen kesin sahtedir bu küpeler diyerek küpeleri kötüler. Ancak Kinjal küpelerin orijinal oldğunu söyleyince Urmi çok kıskanır. Ardından mutfağa Daval gelir ve Urmila’ya hediye vermek ister. Urmila tam sevinecekken hediye’nin ocak için bir çakmak olduğunu görür. Tüm hevesi kursağında kalır.

24 Mayıs Masum 63. bölüm özetinde Modi konağında ise Gopi iyi yürekliliği ve hamaratlılığıyla Ahem’in kafasını karıştırmaya devam ediyor. Koki Ahem’in kafasına yağ sürerken Gopi içeri girer. Koki Gopi’den yağı mutfağa götürmesini ister. Ancak Koki oradan geçerken farketmeden yağı yere devirir. Ahem’de yağın dökülmüş olduğu zemini görmez ve tam yağa basıp düşecekken Gopi Ahem’in kolundan tutar. Onu durdurur. Ahem şok içerisindedir. Ancak Gopi bu hareketinin nedenini söyleyince Ahem bir şey diyemez. Gopi’nin yanından geçerek gider. Tabi giderken son kez arkasını dönüp yerleri temizleyen Gopi’ye bakmayı ihmal etmez. Yavaş yavaş Gopi Ahem’i kendine hayran bırakmaya başlıyordur.

Bu arada Rashi annesini arar. Anne kız çok birikmiştir. Rawshi Koki’den çekerken Urmila Kinjal’den çekiyordur. Urmila yeni bir plan yapar. Bu seferki planı içinin hazine dolu olduğunu düşündükleri sandıktır. Bir şekilde onu çalmayı ve o hazineye sahip olmalıyız der.

Urmila bu amaçla Rashi’ye bir takım uyku hapları verir. Bunu yemeğe karıştırmasını söyler. Böylelikle Nani uyuyacak Urmila ve Rashi’de akşam gizlice sandığı ele geçireceklerdir. Rashi aldığı uyku ilaçlarını tatlının içerisine karıştırır. Ardıdan tatlıyı Nani’ye verir. Ancak Nani’nin canı tatlı istemez ve o da tatlıyı Kokila’ya verir. Koki Rashi’nin ağzının yüzünün oynadığını farkedince o da yemez ve Rashi’ye uzatır. Tatlıyı Rashi yesin der.

Rashi planı terse dönmüştür. Uyku ilacını Nani’ye yedirmek isterken kendisi yemiştir. Rashş daha fazla yememek için tabağı yere düşürür. Böylelikle tamamını yemekten kurtulur. Rashi ikinci kez Nani’ye ilaç vermeyi dener. Bu seferde Gopi’nin Nani’ye götürdüğü sütün içine ilaç katar. Nani sütü tam içecekken Koki araya girer ve Nani’nin süt içmesine engel olur. Rashi’nin ikinci denemeside başarısız olmuştur. Neyseki Rashi son demesinde başarılı olur. Nani’nin akşam yemeğine ilaçları koyar. Nani böylece ilaçları yemiş olur. Gopi’nin yemekleri yine çok lezzetli olmuştur. Ancak Rashi’nin ilaç kattığı yemeği Gopi ve Koki yememiştir.

Rashi annesi Urmila’yı arar ve Nani’yi ve diğerlerine ilaç verdiğini söyler. Rashi bunalrı anlatırken uykusunun geldiğini hisseder. Akşam olduğunda Urmila konağa gelir. Rashi gizlice onu içeri alır. Urmi sandığı kolay taşımak için tekerlekli bir düzenekte getirmiştir.

Urmila Nani’nin odasına girer. Rashi’ye ise dışarda beklemesini söyler. Nani mışıl mışıl uyuyordur. Urmi sandığı güzelce yerleştirip çıkartır. Rashi’yi ise uykuya dalmış şekilde kapıda bulur. Urmi Rashi’yi uyandırırken sandık bir anda yerinden kaybolur. Tekerlekleri ile kendiliğinden ilerleyen sandık Koki’nin odasına girmiştir. Urmila ve Rashi Kokila’nın uyanacağından çok korkarlar ancak neyseki Koki uyanmamıştır. Gizlice sadığı odadan geri alan ikili dışarı çıkmaya çalışırlar.

İkili sandığı alıp dışarı çıkarlar. Ancak bu seferde sesler duyup ortalıkta dolaşan Gopi çıkar. Gopi sesin geldiği yere doğru gider. Urmila ve Rashi ise birinin geldiğini duyup endişelenirler. Hemen saklanıralr. Gopi yanlış duyduğunu sanıp içeri girer. İkili yakalanmadan sandığı çalmayı becerir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir