Masum 61.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Cuma

Gopi Güzelliğiyle Herkesi BÜYÜLEDİ!

Masum dizisinde kriket maçını Modiler kazanmış ve böylece havai fişek sorunu çözülmüştü. Gopi için işler güzel giderken, Rashi için hiçte öyle değildir. Gopi tüm övgüleri alırken o sürekli aşağılanıyordur. Kokila yaptığı yemekleri beğenmiyor ve sürekli onu azarlamay devam ediyordur.

İşleri daha da kötü hale sokacak bir gelişme gerçekleşir. Kapı çalar. Kokila kapıya bakınca postacının ona bir fatura getirdiğini görür. Kokia zarfı açıp faturayı görünce şoka girer. Rashi’nin yapıtğı aramaların telefon faturasıdır. Bir hayli kabarık olan bu fatura Koki’yi şoke eder.

Koki Rashi’yi çağırı ve faturanın hesabını sorar. Bu kadar yüklü bri telefon faturasının nasıl geldiğini söyler. Rashi elbette kem müm etmekten başka bir şey diyemez. Bu konuşmaların üstüne Rashi’nin telefonu da çalınca Koki çileden çıkar. Koki Rashi’nin telefonunu alır ve el koyar. Artık annesiyle uzun uzun konuşamayacaktır.

Bu arada güzellik salonundan telefon gelir. Telefonu Gopi açar. Güzellik salonundan arayan kişi Rashi’nin randevusunu hatırlatır. Gopi randevunun olduğunu Rashi’ye söyler. Rashi salona gideceğini düşünürken Koki onu yine bir güzel paralar. Ne yemeği yapabilmiştir, ne temizliği. Üstüne yüklü bir fatura borcu. Birde kalkıp güzellik salonuna gidecektir. Elbette bu imkansızdır. Kokila asla bu duruma izin vermez. Telefonu alan Kokila güzellik salonundaki kadına Rashi’nin gelmeyeceğini söyler.

Nani ise maden Rashi gitmeyecek öyleyse randevu boşa gştmesin Rashi yerine Gopi gitsin derler. Böylelikle Gopi hiç bilmediği gizemli bir alana yolculuk yapar.  Gopi bu zmaana kadar hiç güzellik salonuna tek başına gitmemiştir. Bu yüzdende oldukça çekingen davranır.

Bu arada Urmila’da güzellik salonuna gelir. Rashi’yle beraber o da güzelleşecektir. Ancak olanlardan habersizdir ve Gopi’yi görünce şok olur. Bu arada Rashiise evde çamaşırları yıkıyor etrafı temizliyordur. Bütün bu işleri yaparken de Gopi’ye söylenip durur. Orda kendisi olmalıyken Gopi keyif çatıyordur. Urmila şaşkınlığını yaşayıp Gopi’ye söylednikten sonra salonda gider. Gopiise güzellik maskeleri, manikürle, makyaj baştan aşağı bakıma girmiştir

Gopi konağa döndüğünde ise herkesin ağzı açık kalır. Nani, Hetal Koki… Gopi’yi gören herkes ona ne kadar güzellleştğini söyler. Kokila’da Gopi’nin böyle güzelleşmesinden çok memnun kalır. Gopi’nin güzelliği belki Ahme’in ona bakışını yumuşatabilir diye düşünür.Rashi ise hırsından delirmiştir. Özellikle Gopi’nin bakımlı tırnaklarını görünce çok sinirlenir ve onu kıskanır. Kendi tırnakları çamaşır ve temizlik yapmaktan mahvolmuşken Gopi’nin tırnakları harikadır.

Rashi bir şekilde bunun öcünü almalıdır. Gopi’den yemekler için yardım ister. Gopi Rashi’ye yardım edecektir. Rashi hamurun içerisine Gopi’nin tırnak renginde boya sürer. Gopi hamuru yoğurunca hamur sank Gopi’nin tırnakları üyzünden kirlenmiş gibi gözükecektir. Rashi’nin planı işe yarar. Koki yemeklerdeki rengi görünce Gopi’ye kızar.

Ancak Rashi bunla da yetinmez. Gopi ile alışverişe ıkınca ufak bir plan yapar. Küçük çocuklarla anlaşarak boya dolu başonları Gopi’ye atmalarını söylerler. Böylelikle güzelleşen Gopi çirkinleşecektir. Ancak bu plan Gopi’nin bir eşyayı yere düşürüp onu almak için eğilmesiyle bozulur. Gopi eğilince boya dolu balonlar Rashi’nin üzrinde patlar. Rashi Gopi’yi çirkinleştirmeye çalışırken tuzağa kednsii düşmüştür. Konağa döndüklerinde ise Rashi sinriinden neredeyse ağlayacaktır.

Ve tüm bu güzelliğin hedefi Ahem. Sonunda Ahem’in işten gelişiyle Gopi’nin bütün bu şıklığının hedefindeki Ahem’de Gopi’yi görür. Gopi bu kadar güzel bir şekilde Ahem’in karşısına çıktığı için çok mutludur. Ahem ise hiçbir şey demeden öylece Gopi’ye baka kalmıştır. Gopi’nin güzrlliğinin Ahem’i etkilediği bir gerçektir.

Ahem odasına gidip üstünü değişir. Gopi’de çay yapıp Ahem’e getirmiştir. Tabi tüm bu büyülü anlar Gopi’n,n heyecan yapıp elindeki çayı Ahem’in üstüne dökmesiyle bozulur. Tamda herşey güzel gitmiş Ahem Gopi’den çayı alıp iecekken işler tekrar başa sarar. Ahem Gopi’ye öfkelenir. Elini yaktığı için kızar. Onun bu hatalrından artık bıkmıştır.

Hazırda bekleyen Rashi ise akbabalar gibi Gopi’nin üzerine üşürür. O güzel tırnaklara tahammülü yoktur. Çayın dökülme nedenini tırnaklara bağlayıp Gopi’ye kesmemiz gerekir der. Gopi’de saf kabbul der. Rashi büyük bir zevkle tırnakları kesip tüm yapılan bakımı mahvedecekken Koki gelip ona kızar. N eyaptığını sorar. Rashi tınakları öne sürüp yalan söylesede Koki Gopi’nin zamanla alışacağını söyleyerek bu durumu engeller.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir