Masum 57.Bölüm Özeti – 18 Mayıs Pazartesi

Ahem Söz Verdi! Gopi’ye Kötü Davranmayacak

Masum dizisinde Gopi ile Ahem aynı odalarda uyumaya başlarlar. Nani’nin korkusundan dolayı bu yola seçmişlerdir. Ancak Ahem Gopi ile aynı odada yatmaktan hiç hoşnut değildir. Gopi’nin sürekli ses çıkarması onu rahatsız eder. İşlerine odaklanmasını engelliyordur.

Rashi ise geceyi fırsat bilerek gizlice Nani’ni odasına girer. Amcaı sandığın içinde ne olduğunu öğrenmketir. Nani ise resmen sandığa sarılıp uyuyordur. Rashi Nani’yi böyle görünce merakı daha da artar. Ancak yakalanmak istemiyordur. Sandık yerine Nani’nin takma dşlerini çalar. Onları alıp kilere saklar.

Elbette Nani sabah uyandığında tamka dişlerini bulamaz ve aramaya başlar. Dişleri olmadığı için de konuşmakta bir hayli zorlanıyordur. Nani durumu gidip Kokiye anlatır. Dişlerini bulamadığını söyler. Ardından tüm ev halkı dişleri aramaya başlarlar.

Rashi ise hemen dişleri sakladığı yere gidip onları alır. Amacı dişleri bulduğunu söyleyerek Nani’nin gözüne girmektir. Ancak Kokila’nın geldiğini görüncepanik yapar. Kaçmaya çalışır. Raftaki boyaya çarpar. Boya yere düşüp dökülür. Tabi Nani’nin takma dişleride boyaya bulanmuş olur.

Rashi maviye bulanmış dişleri alıp lavaboya gider. Fırçayla temizlemeye alışır ancak dişler bir türlü temizlenmiyordur. Rashi dişinin ağrıdığını bahane ederek dışarı çıkmaya çalışır. Dişçiye giderse belki boyayı onlara temizletebilecektir.

Bu arada Gopi ile Ahem arasında da bir hayli komik bir olay yaşanır. Gopi sürekli Ahem’i takip ediyordur. Ona bir şey söyleyecektir ama bir türlü söyleyemez. Ahem’in bu  halde işe gidecek olmasından çok enişelidir. En sonunda Ahem’i odada yakalar. Ahem ise Gopi’ye kızar. Neden bugün tüm gün onu takip ettiğini rahatsız ettiğini sorar. Gopi ağzında bir şeyler geveleyip durur. Bir türlü konuşamaz en son Ahem’e aynaya bakmasını söyler. Ahem Gopi’nin dediğini yapar ve aynanın karşısına geçer. Aynada kendine bakarken çok utanır. Çünkü pantolonunun fermuarını açık bırakmıştır.

Kayıp diş olayına geri dönecek olursak Kokila kilerdeki dökülmüş boyayı görür ve boyanın peşine düşer. Boyalı ayak izlerini takip etmeye başlar. İzler Rashi’nin odasına gidiyordur. Rashi ise dişleri dişçide temizletip gelmiştir. Çekmecede tesadüfen bulmuş gibi yaparak Nani’nin dişlerini bulduğunu söyler.

Koki ise tesadüfen bulunan dişlere hiç inanmaz. Boya izleri, dişçiye gidilmesi ve bulunan dişerin tertemiz oluşu. Tüm bu olaylar dişlerin Rashi tarafından çalındığını işaret ediyordur. Üstüne Rashi’nin mürekkepli elide eklenince. Rashi resmen köşeye sıkışmıştır.Rashi yine yalanlar söyler. Ancak Koki’nin gazabından kaçamaz. Kendini herkese kahraman gibi göstermeyi planlarken rezil olmuştur. Yine Nani araya girer ve Koki’ye durmasını söyler. Sonu olarak dişler tertemiz şekilde gelmiştir.

Kinjal ise güzellik için kuaföre gider. Eski bir arkadaşı ile karşılaşır. Muhabbet ilerleyince arkadaşı onu evine davet eder. Ancak Kinjal Daval ve Urmila’yı kendine yakıştıramaz. Eşini zengin bir iş adamı olarak anlatır. Bu yüzden gelemeyeceğini söyler. Bu arada Daval gelir. Kinjal Davalı şoförü olarak tanıtır. Elbette Daval bunu duyar ve oldukça üzülür.

Daval ise herşeye rağmen Kinajl’i mutlu etmeye çalışır. Onu sinemaya götürmeyi teklif eder. Modi knağında sahip olduğu rahatlığı ona sunacağuını söyler. Kinjal’den sitediği şey ise sabırlı olmasıdır.

Bu arada Modi konağında ise Nani Ahem ile Gopi’nin arasındaki soğukluğu farkeder. Ahem Gopi’ye sürekli ters davranıyor ve onu istemediğini belli ediyordur. Bu durumun fark edilmesi Kokilayı endişelendirir. Ahem ve Gopi’yi alarak onlarla konuur. Ahem başta sitem edip Gopi’yi istemediğini söylesede annesine Kokila hem Ahem’den hemde Gopi’den söz ister. Artık herkesin içinde birbirlerine kötü davranmayacaklardır.  Ahem Gopi ve Koki ellerini uzatırlar ve bu sözü yerine getireceklerini söylerler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir