Masum 52.Bölüm Özeti – 13 Mayıs Çarşamba

Ahem Gopi’nin Konaktan GİTMESİNİ İSTİYOR!

Masum dizisinde Kinaj ve Daval evlenmiştir. Kinjar her şeye rağmen annesiyle vedalaşmak ister acnak Kokila Kinjal’e sırt çevirir. Kinja ne kadar dil döksede Kokila tek bir cevap vermez. Ahwm’e Kinjal’i götürmesini söyler. Ahem ise annesinin artık mutlu olmasını ister. Artık üzülmesini ve knedine böyle eziyet etmeyi nırakmasını söyler. Kokila elbette bundan vazgeçecektir ancak o kadar aacı dolu şeyler yaşamıştırki bunları atlatması elbette biraz zaman alacaktır. Bakalarının kızlarını kınayıp azarlarken kendi kızı başına ne işler açmıştır.

Kinjal artık yeni evine doğru yola ıkacaktır. Ancak Urmila bir şeyler kopartmak için yine planlar yapmıştır. Gelin arabası olarak küçük br motoru sületmiştir. Jigar motoru görünce şoke olur. Rashi ablam bununla mı ayrılacak der evimizden. Bu modiler için kabul edilebilir bir şey değildir. Ahem  hemen araya girer. Kardeşiinin bu basit motorla gelin olarak ayrılamayacağını söyler. Onlara kendi arabalarından birini tahsis eder. Urmila’nın planı tutmuştur. Ahe arabanın onlarda kalabilecei-ğini de ekler sözlerine. Urmila böylece hem düğün arabasını beleşe getirmiş üstüne araba yanına kar kalmıştır. Rashi ve Urmila bu sonuçtan çok memnun kalırlar. İkisinin yüzünde gülücükler açar. Urmila hayran hayran arabaya biner.

Kinjal’de son kez ailesine baktıktan sonra arabaya am binecekken annesinin geldiğini görür. Herkes Kokila’nın geldiğini görünce şaşırır. Kinjal annesinin onu bırakmayacağını affedeceğini düşüncesine kapılır ancak işler hiçte öyle değildir. Kokila Kinjal ile görüşmeye değil arabayı onlardan almaya gelmiştir. Arabayla gitmelerinin doğru olmayacağını söyler. Gelin için hazırlanan araçla gitmelerini ister. Urmila planın bozulmasının şokunu yaşar.

Kinjal arabaya değil Daval’ın arkasına motora biner. Herkes Kokila’nın bu kararına çok şaşırmışlardır. Kokila neden böyle bir şey yapmıştır. Kokila bunu Kinjal’in iyiliği için yaptığını söyler. Böylelikle Kinjal daha çabuk yeni ailesine ve düzenine alışacaktır. Kinjal ise Daval’la beraber zıplaya zıplaya çukurlu yollardan eve varırlar. Elbette Urmila’nın gösteriş düşkünü komşuları bu durumla alay ederler. Kinjal ise şok içindedir. Oldukça varoş fakir bir yere gelmiştir. O güzel konaktan sonra burası onun için epey zorlayıcı olacaktır.

Modi konağında ise Gopi Ahem’in ona karşı artık yumuşadığın düşünür. Ahem’e içecek hazırlayıp götürür ne de ols açok yorulmuştur. Normalde Ahem Gopi’yi terslerken hite öyle yapmaz ve içecekten biraz içer. Gopi bu duruma çok sevinir. Ahem her ne kadar şimdilik Gopi’ye bir şey söylemesede geçmişte Kinjal’in düğününden önce verdiği sözü hatırlar. Kinajl evlendikten sonra Gopi bu konaktan gidecektir! Yani Gopi’nin mutluluğu kısa sürecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir