Masum 49.Bölüm Özeti-10 Mayıs Pazar

Kinjal Daval İle EVLENECEK! Gopi MUTLU!

Masum dizinde Koki Urmila’yı tekrar konakta görünce deliye döner. Seni evden kovmama rağmen hangi yüzsüzlükle geri geldin der. Urmila Hetal çağırdı o yüzden geldim diye yanıtlar. Kokila Rashi’ye de laf taşıdığı için yüklenir. Bunun üzerinden Hetal’e laf sokar. Urmila konağa giderek planını yapamasa da aklında ki fikri yapmaya kararlıdır.

Bu arada Kinjal için ise karar verilmiştir. Kokila Kinjal’i Amerika’ya yollamakta kararlıdır. Bu amaçla Kinjal’e yolculuk için hazırlanmasını söyler. Kinjal ise yalvarır ve gitmek istemez. Ancak Kokila bu konuda çok kesindir. Bu işin tek çözüm yolu Kinjal’in Amerika’ya yerleşmesidir. Hetal ve Gopi ise bu durumdan hiç mutlu değillerdir. Kokila’yı vazgeçirmek için Hetal araya girmeye çalışsada Kokila bunun kendi aile meselesi olduğunu söyler. Senin bu konuya karışmaman lazım diyerek Hetal’i susturur.

Kinjal son bir umutla Umang’ı arar. Ancak Umang’ın telefonuna ulaşılamıyordur. Umang Kinjal’i sonsuza dek silmiştir. Kinjal bu durumdan kurtulmak için bir şeyler yapmalıdır. Üstelik hamilelik yalanını da hala herkesten saklamaya devam ediyordur.

İntikam peşinde koşan Urmila ise Gopi’yi arayarak planını devreye sokar. Planı Gopi’ye ilk başta Kinjal’i düşünüyormuş gibi konuşarak onun gitmemesi için bir çözümünün olduğunu söylemektir. Bu özüm Kinjal’in Daval ile evlenmesiyle olabilir der. Daval ile Kinjal eğer evlenirse Kinjal Amerika’ya gitmek zorunda kalmaz. Böylelikle üzülmez. Gopi bu fikrin zorluklarını söylese de Urmila onu ikna eder. Gopi’ye bu konuyu Koki ile konuşmasını söyler. Gopi çok mutludur. Kinjal’i bu zor durumdan kurtaracak yol bulunmuştur.

Bu arada Kinjal’in gitme zamanı da gelmiştir. Kinjal son bir umutla yalvarmaya başlar. Bu süreçte en çok ona destek olan Jigar’a gider ve bu durumu engellemesini söyler. Ancak Jigar’ın bunu engelleyecek gücü yoktur. Kokila ve Ahem bu konuda kararlıdırlar. Kinjal Jigar’dan sonra Gopi’ye yalvarmaya başlar. Yenge lütfen bu durumu engelle der. Kokila ise Kinjal’den artık bu işe son vermesini ister.

Gopi ağzındaki baklayı çıkarır. Urmila’nın ona söylediği fikri Kokila’ya anlatır. Kinja Daval ile evlenebilir. Ancak Koki bu duruma şiddetle karşı çıkar. Urmila ve onun yeğeni. Bu Koki’nin isteyeceği en son şeydir. Yalnız Koki değil Ahem’de Gopi’ye nefret kusar.  

Ancak Koki ve Ahem bu artistlik laflarını yutacaklardır. Ahem Kinjal’i alıp konaktan çıkacakken havaalanından bilgi gelir. Amerika uçuşları ertelenmiştir.

Diğer tarafta Urmila ise Daval ile konuşur. Onu Kinjal ile evlenmeye ikna etmeye çalışır. Kinjal’e iyilik yapmalısın der. Kızlarının da Modi ailesine iyilik yaptığını söyler. Urmila ağlar, ıralr davalı kandırır. Daval zaten en başında Kinjal’e meraklı olduğu için bu fikre dünden razı şekilde kabul eder. Urmila’ya üstüne teşekkür eder.

Konakta ise Koki’yi ikna süreci devam eder. Ancak Koki kararlıdır. Kinjal Amerika’ya gidecektir. Tabi ki bu düşünce gelecek haberle yıkılır. Amerika’dan gelen telefon Kinjal’in gönderilme işinin artık olmayacağını söyler. Kinjal kabul edilmemiştir. Koki ve Ahem’in Amerika planı tek telefonla yıkılmıştır.

Köşeye sıkışan Kokila’yı ikna etmekse artık çok basittir. Çaresiz kaldığı için tek özüm yolu kalmıştır. Kinjal ve Daval’ın evliliği. Koki bu evliliği onaylar. Gopi’nin yüzünde gülücükler açmıştır. Sorunun çözülmesi onu çok mutlu eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir