Masum 486.Bölüm Özeti- 21 Temmuz Çarşamba

Kokila Cam Kafeste! Her Saniye HAVA TÜKENİYOR!

Masum dizisi 486.bölüm özetinde Gopi Samera’nın yağ tuzağına basarak düşmüş ve ağır yaralanmıştı. Modiler bu olayın peşine düşerken Samera ve Pinku Gopi’den kurtulmaya karar verir. Masum dizisi 486.bölüm özeti devam ediyor.

Jaggi tetikte, Mera esir! Pinku’nun hemşire kılığıyla hastaneye sızma girişimi başarısız olur. Jaggi Gopi için gözlerini dört açmıştır ve kimsenin ona zarar vermesine izin vermez. Pinku bu işi beceremezken diğer tarafta Mera ise Bhavani’nin oyunu ile esir düşer.

Mera bu gizli cam odadan sesini duyurmaya çalışsa da kimse onu duyamaz. Bhavani Mera’nın konaktan gittiğini dile getirerek yalan söyler. Mera kapana kısıldığı cam odada Bhavani ve Daram’ı izlemekten başka hiçbir şey yapamaz.

Vidya Mera’yı arıyor! Bhavani’nin bu iddialarına rağmen Vidya Mera’yı aramaktan vazgeçmez. Vidya Bhavani’nin Mera’yı kaçırdığından emindir. Bir şekilde bunu kanıtlayarak Bhavani’nin evliliğini bitirecektir!

Vidya bu amaçla gizlice ses kaydı cihazı koyar ve Bhavani’yi kayda alır. Onun ağzından çıkacak seslerle Daram’a gerçeği göstermeyi amaçlar. Ancak Vidya’nın ses kaydı Daram için yeterli bir kanıt olmaz.

Samera’nın sinsi değişimi! Bhavani oyunlarına devam ederken Modiler ise Samera’nın değişimi karşısında şaşkındırlar. Samera sari giyiyor, dualar ediyor, ideal bir gelin olmak için elinden ne geliyorsa yapıyordur.

Tabi tüm bunların hepsi birer göz boyamadır. Samera bu göz boyama ile kendini iyi gösterirken arka planda yine keyif yapmaya devam eder. Nitekim Seta, Gopi’yi ziyarete hastaneye gidince durumu fark eder. Tüm Modiler Samera’yı odasında dua okur zannederken Seta onu dışarıda görür.

Seta özür diledi! Samera durumu hemen Urmi’ye söyler. Urmi odaya gidince Samera’nın maketi ve ses kaydından çıkan sesi gerçek zanneder. Urmi’nin bu dikkatsiz bakışı Samera’ya zaman kazandırır ve yakalanmadan odasına tekrar döner. Seta ise yalancı durumuna düşmüş olur.

Ricky’nin Koki’nin üstüne gitmesi, Samera’nın saatlerce dua ettiğini ve şimdi karşılaştığı muameleyi burgulaması Modileri zora sokar. Seta zoraki olarak Samera’dan özür diler. Koki Seta’ya bu tarz konularda daha akıllı olmasını öğütler. Kanıtsız asla hareket etmemelisin der.

Şeytani plan! Sinsi Pinku ise Seta ve Koki’nin iş birliğini uzaktan dinler. Şeytan Pinku Modilerden bir adım daha önce olmak için gece herkesi uyku gazıyla uyutur. Amacı tüm konağı gizli kameralarla donatmaktır. Böylelikle konakta olup biteni kayıt altına alacaklardır.

Ertesi gün Modiler tapınağa gidince Samera ve Pinku planı devreye sokar. Koki kılıklı birini ayarlayarak Samera’ya işkence yapıldığı izlenimi verirler. Bu görüntüyle Koki’yi hapse tıkacaklardır. Planın ilk bölümü tamamdır. Bu esnada Koki konağa tek başına geri döner.

Koki nefessiz kalıyor! Planın ikinci kısmında Koki’nin dönüşü kayıt altına alınacaktır. Ancak Samera için işler epey ters gider. Koki Samera’yı fanustan çıkarırken kendisi içeride kalır. Anahtarda dışarıdan açılıyordur ve Koki’nin orada mahsur kalmıştır.

Samera ve Pinku Koki’yi çıkarmak için uğraşırlar. Ancak cam çok sağlamdır ve kırılmıyordur. Koki ise her an daha çok havasız kalıyordur. Koki ölüme an be an yaklaşırken Gopi’nin adını sayıklar. Gopi ise dadisini hissederek uyanır ve Jaggi ile beraber soluğu konakta alır. Koki’nin son nefeslerini aldığını görünce korkuya kapılır.

Jaggi Kokila’yı Kurtardı! Jaggi vazo ile cama vurup kırmak ister ancak cam çok serttir. Jaggi nefesi tükenen Koki’ye yardım için bu sefer camı yumruklar ve sonunda onu kurtarmayı başarır. Doktor gelerek Koki’ye hemen müdahale eder ve Koki böylece kurtulur. Tüm bu olanlardan sonra Ahem’in hayali tekrar Gopi’nin yanına gelir. Onun elinden tutarak Jaggi’ye götürür. Gopi Jaggi’ye sarılarak annesini kurtardığı için teşekkür eder.

Modi konağında sorunlar şimdilik hallolurken diğer tarafta Daram’ın gözü ise açılır. Daram Vidya’ya gizlice gerçeği bildiğini ve Mera’yı kurtaracaklarını söyler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.