Masum 482.Bölüm Özeti- 17 Temmuz Cumartesi

Modile’rin YENİ DÜŞMANI! İntikam Ateşi YANDI!

Masum dizisi 482.bölüm özetinde Dima’nın tüm çabalarına rağmen Jaggi iyileşme sürecine girmişti. Jaggi’nin ayakta durması ise tüm Modileri mutlu etmişti. Masum dizisi 482.bölüm özeti devam ediyor.

Yeni düşmanlar! Dima ve Rİcky elbette Jaggi’nin bu iyileşme sürecinden hiç mutlu değillerdir. Ancak onlar için asıl önemli konu Jaggi hiç ama hiç değildir. Ricky beraber hırsızlık yaptığı kıza iyice kapılmıştır. Samera adındaki bu kız onun adeta hayallerini süsler.

Ancak Ricky bu düşüncelerdeyken Samera Modilerin resimlerine bakarak nefret kusar. Ahem’in geçmişte yaptıkları yüzünden Samera annesini kaybetmiştir. Ahem Samera’nın annesini reddetmiş ve onu bir nevi depresyona sürüklemiştir. Samera ve üvey kardeşi annelerini intikamını almak için ortaya çıkmışlardır.

Daram Bhavani’den uzaklaşıyor! Diğer tarafta Mera ve Vİdya’nın planı işe yarar. Daram her fırsatta Bhavani’den uzak durmaya çalışır. Bhavani Daram’ın kendisine neden bu kadar uzak durduğunu anlayamaz. İkilinin arasında herhangi bir şey geçmemiştir.

Ancak durum hiçte böyle değildir. Mera ve Vidya’nın Bhavani kılığına girip Daram’a yakınlaşması Daram’ı korkutmuştur. Daram bu yüzden Bhavani’ye henüz böyle bir şeye hazır olmadığını söyler.

Bhavani arkadaşlarını eve davet ederek Mera’dan intikam almak ister. Amacı kendini öne çıkarmaktır. Ancak Daram’ın bu panik halleri Bhavani’nin planını boşa çıkarır.

Ricky çok utandı! Modi konağında ise Ricky yemek masasında döktüğü yemeği temizlerken beklenmedik misafirler gelir. Bu gelenler Ricky’nin arkadaşlarıdır. Ricky yerleri temizlerken yakalanmak istemez ve hemen saklanır.

Ancak Jaggi bu fırsatı iyi değerlendirerek Ricky arkadaşlarına alay konusu eder. Ricky evin temizlikçisi gibi bir duruma düşerken herkes kahkahalar atar. Jaggi’de bu durumdan büyük keyif alır. Odasına giden Ricky ise delirir. Eşyaları sağa sola atarak öfke krizine girer. Hapishaneye girmenin gururunun kısılmasından daha iyi olacağını dile getirir. Bu ziyaretten faydalı çıkan ise Samera olur. Tüm Modilerle yakından tanışarak intikamına doğru bir adım daha kat eder.

Gopi’nin kafası karışık! Diğer tarafta uzun bir süre geçmesine rağmen Gopi’nin Jaggi Ahem ikilemi devam eder. Gün geçtikçe Jaggi ile daha çok yakınlaşan Gopi içten içe Ahem’e ihanet ettiğini düşünür. Koki bu konuda Gopi’ye destek olur ve böyle düşünmemesini ister.

Gopi bu kafa karışıklığıyla Jaggi’nin yanına doğru gider. Ancak önündeki kaykaya basınca kayıp fena halde kalçasını incitir. Gopi bunun kaza olduğunu düşense de hiç de durum öyle değildir. Bunu yapan Dima’dır. Amacı ise Gopi egale edip Jaggi kendi masaj yapmaktır. Elindeki bu ilaçlı yağla Jaggi sakat yapmaktır. Ancak Jaggi Dima gibi yaşlı birinin ona masaj yapmasını kabul etmez.

Ancak Dima vazgeçmez. Bitkilerle uğraşan bir kadın çağırarak ondan çok etkili bir ilaç alır. Bu ilaçla Jaggi direk kötürüm kalacaktır. Ancak Jaggi uzaktan Dima’nın bir işler karıştırdığını fark eder. Dima Jaggi geçiştirse de Jaggi durumu Gopi’ye aktarır. Jaggi’nin düşüncesi Dima’nın Rikcy’nin aklını karıştırdığıdır. Gopi ise bu tarz düşünceleri Jaggi’den bırakması yönünde olur.

Samera Ricky’e oynuyor! Ertesi gün olduğunda Urmi oldukça kötü bir kokunun sudan geldiğinin söyler. Modiler durumu anlamaya çalışırken sarhoş Ricky’nin alkolü su deposuna döküp uyukladığını fark eder. Ricky yüzünden Urmi alkol kokulu suyla yıkanmıştır.

Ricky ceza olarak Jaggi tüm su deposunu ona temizletir. Tabi Jaggi Ricky rahat bırakmaz. Onu epey komik durumlara sokar. Samera ise Modilere yakınlaşmak için Rikcy’nin bu durumuna yardım eder. Temizlik ekiplerini getirip depoyu temizletir. Samera bu hareketiyle Ricky yanına çekse de Koki aile işlerine karıştığı için bu Samera kızar. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.