Masum 480.Bölüm Özeti- 15 Temmuz Perşembe

Minikler TEHLİKEDE! Kötürüm Jaggi Sopayla Dizlerini DÖVÜYOR!

Masum dizisi 480.bölüm özetinde Minikler TEHLİKEDE! Kötürüm Jaggi Sopayla Dizlerini DÖVÜYOR! Ricky Modi konağına geri dönmüştü. Ricky gibi geri dönene bir diğer kişi ise Mera olur. Mera’nın geri gelişi Bhavani’yi oldukça rahatsız eder. Masum dizisi 480.bölüm özeti devam ediyor.

Ricky’den Jaggi hakaret!  Modi konağına geri dönse de arsızlıklarına devam eder. Seta’yı aşağılar, Modilerle dalga geçer. Yaptığı pislikleri gevşek gevşek anlatır. Jaggi Ricky’nin bu tavrına oldukça kızar. Bu edepsizliklerine katlanamaz.

Ricky ise pişkin pişkin bu sakat halinle bana ne yapabilirsin der. Jaggi elbette bu lafın altında kalmaz. Ricky’ye okkalı bir tokat yapıştırır. Jaggi’nin tokadıyla Ricky neye uğradığını anlayamaz. Gopi’de olaya müdahil olur. Ricky’den tüm bu tavrına son vermesini ister. Bu evde kalmak istiyorsan buranın kurallarına uyacaksın der! Aksi takdirde kapı oradadır. Ricky çaresiz kaldığı için Gopi’ye karşı koyamaz.

Daram şoke etti! Diğer tarafa da işler bir hayli karışır. Mera konağa geldiğinde Bhavani ile yüzleşir. Onu kocasını çalmakla suçlar! Yerine geçmeye çalıştığını söyler. Bhavani ise adeta bir meleğe dönüşür. Asla bunu yapmak istemediğini, olayları yanlış anladığını söyler.

Daram’ın aklında ise tek şey vardır. Mera’nın onu çiğneyerek konaktan çıktığı o anlar. Daram’ın içindeki bu öfke devreye girer. Üstelik Mera yokken Daram hep yanında Bhavani’yi görmüştür. Bunun üzerine Daram Mera’nın kafasındaki sinduru alarak Bhavani’ye sürer. Artık karısının Bhavani olduğunu hiçbir yere de gitmeyeceğini açıkça vurgular. Mera Daram’ın bu tavrına oldukça üzülür.

Bhavani Mera savaşı! Mera ne denli üzgünde Bhavani o denli mutludur. Artık Daram’ın eşi olmuştur. Mera’ya açıkça meydan okur. Vidya’nın gelini olduğunu söyler. Mera’nın ise burada fazlalık olduğunu yüzüne vurur. Mera Bhavani’nin sözlerini altında kalmaz. Bhavani’nin suratına su dökerek meydan okumayı kabul eder!

Modi konağında Ricky ise pekte istediği şeylerle karşılaşmaz. Eskiden yattığı oda Jaggi tarafından kapılmıştır. Gopi ise ona kilerin yolunu gösterir. Ricky’e kilerde kalacağını söyler. Eline süpürge vererek odasını temizlemesini söyler. Ricky bu duruma oldukça bozulur.

Gerilim artıyor! Ertesi sabah Ricky törene katılır. Jaggi Ricky sabote eder. Ricky bu yüzden yere düşerken beklenmedik bir misafir gelir. Bu yaşlı kadın kendisini Ricky’nin dadisi olarak kendini tanıtır. Ricky dadisini gördüğü için çok mutlu olur. Modiler de konuklarına oldukça saygılı davranırlar.

Masum Dizisi 480.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Bhavani ve Mera gerilimi ise tüm hızıyla devam eder. Bhavani Daram’ı etkilemeye çalışır. Ona Mera’nın kötü yönlerini gösterir. Mera ise tam tersi bir sindur sürmekle karı koca olunamayacağını, resmi olacak eşinin kendisi olduğunu söyler. İkili Daram’ı kendi tarafına çekme konusunda yarışır.

Jaggi ayaklarını dövüyor! Modi konağına döndüğümüzde ise Jaggi egzersiz yapmaya devam eder. Ancak ne yaparsa yapsın bir türlü ayakları ilerleme kat edemiyordur. Ayrıca Gopi’nin yardım çabaları Jaggi sinirlendirir. Jaggi kendini gittikçe çaresiz hissetmeye başlar.

Jaggi’nin bu hislerini onun yüzüne vuracak bir olaysa Sona’nın çocukları tarafından gerçekleşir. Açıkta kalmış bir elektrik kablosu Jaggi’nin dikkatini çeker. Jaggi durumu engellemek ister ancak sandalyeye mahkûm olması onu çaresiz bırakır. Jaggi çocukları engellemek için suyun üzerine kendini atar ve elektriğe maruz kalır.

Gopi Jaggi hemen kurtarırken Jaggi bu olay yüzünden kendini suçlar. Odasına gittiğinde öfkeyle tutmayan ayaklarına sopa vurur. Gopi durumu görünce hemen engeller. Bu engelleme esnasında Gopi kafasına sopa gelir. Jaggi hemen Gopi’den özür diler.

Bhavani ise Mera’yı delirtmeye devam eder. Tören sarti töreni esnasında Daram ve mera yakın durunca Bhavani hemen oyun yapar. Bayılıyor gibi yaparak kendini yere doğru atar. Daram hemen Bhavani yakalayıp kucağına alır. Bhavani Mera’nın kucağında giderken Mera’ya dönerek sırıtır! 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir