Masum 474.Bölüm Özeti- 9 Temmuz Cuma

Seta KAÇIRILDI! Jaggi Sinirden ÇAMAŞIR DÖVÜYOR!

Masum dizisi 474.bölüm özetinde Ricky arsızlıklarına devam etmişti. Gopi Rikcy’nin peşine düşerken polislerden gelen bir kaza haberi herkesi endişelendirir. Gopi olay yerine hemen gider. Neyse ki kaza yapan kişi Ricky değildir. Masum dizisi 474.bölüm özeti devam ediyor.

Ricky ahlak sınırlarını zorluyor! Gopi ve Jaggi rahatlarken Ricky ise Modi konağında ortaya çıkar. Barda tanıştığı güzel kızla konağa gelmiştir. Modiler Ricky ve sarmaş dolaş olduğu kızı görünce şaşırırlar. Ricky kız arkadaşının kendisiyle kalacağını söyler.

Kokila kız için oda hazırlamak ister. Ancak Ricky gülerek kızın kendi odasında kalacağını söyler. Bu ahlaksızlık Kokila’yı çok kızdırır. Ricky ile kız arkadaşı odaya kapanırken Gopi ve Jaggi konağa gelir. Kokila durumu hemen ikiliye anlatır.

Jaggi Ricky’i tokatlıyor! Gopi ve Jaggi bu ahlaksızlığı duyunca hemen müdahale etmek ister. Jaggi kapıyı kırıp Ricky’nin odasına girince ikiliyi sarmaş dolaş görür. Jaggi o öfkeyle Ricky’e tokadı geçirir. Ricky oracıkta bayılırken Jaggi kızı da konaktan kovar.

Ertesi gün olduğunda Ricky bu tokatın intikamını Jaggi ve Gopi’den hemen almak ister. Jaggi’yi polise şikayet ederek darp iddiasında bulunur. Gopi oğlundan bu şikayetini geri çekmesini ister. Ricky Gopi özür dilerse çekeceğini söyler. Gopi’de mecburen özür diler. Ancak Jaggi bu duruma çok kızar.

Bhavani gözü dönüyor! Diğer tarafta Bhavani ise Daram aşkıyla yanıp tutuşmaya devam eder. Daram’a ulaşmak için İmli’yi aradan çıkarması gerektiğini düşünen Bhavani hemen işe koyulur. İmli’ye zehirli meyve suyu hazırlar.

Bhavani’nin kötü planlarının farkında olan Vidya ise hemen meyve suyunu ortadan yok eder. Bhavani işlerini bozan Vidya’ya sinir olur.

Jaggi güldürüyor! Modi konağına geri dönersek Gopi Jaggi’ye yiyecek getirdiğinde onu göremez. Banyodan sesler gelince de banyoya bakar. Gopi elinde sopa ile çamaşır döven Jaggi’yi görünce ne yaptığını sorar. Jaggi Ricky’e olan öfkesini çamaşırlardan çıkardığını söyler.

Gopi sinirlenmiş olan Jaggi banyodan çıkartarak neşesini yerine getirir. Onun bu tarz basit olaylara öfkelenmemesini ister.

Ricky’nin yeni hedefi Seta! Jaggi’yi bu denli delirten Ricky ise durmak bilmez. Urmila ve Sona’nın konuşmalarını duyan Ricky Seta’nın Gopi için ne denli önemli olduğunu öğrenir. Aklında hemen yeni bir senaryo gelir. Seta’yı kaçırıp fidye isteyerek para elde edebileceğini ve buradan gideceğini düşünür.

Bhavani tarafında ise işler giderek farklı renk almaya başlar. Vidya’nın İmli’yi kurtardığını anlatmıştık. İkili gerçeklerle yüzleşince birbirleriyle ittifaka karar verirler. Tabi bu durum Bhavani’nin gözünden kaçmaz.

Bhavani bu durumu hemen Gaura’ya haber verir. Gaura Vidya ve İmli’nin beraber hareket etmesine anlam veremez. Zira İmli’yi konağa kendileri getirmişlerdir.

Seta kaçırıldı! Ricky ise Seta ile ilgili planını tapınakta devreye sokar. Ancak işler hiç iyi gitmeyecektir. Ricky Seta’ya gül vererek onu bayıltırken Seta’nın belalıları ise fırsat kolluyordur. Seta bayılınca Ricky’nin kafaya sopayı geçirip kızı kaçırırlar.

Ricky yaptığı hatayı hemen anlar. Yolda gördüğü miniklerin kaykayına atlar ve aracı takip eder. Ricky arabaya yetişerek lastiklerini patlatır ve adamlarla dövüşmeye başlar. Seta’nın da yardımıyla ikili ormana kaçmayı başarır.

Ricky ve Seta peşlerinde adamlarla kaçarken Gopi durumu polise haber verir. Polis ve Modiler Seta ve Ricky’i aramaya koyulur. Rick ve Seta doğa koşullarını da kullanarak adamlardan kaçmayı başarır ancak bu kovalamaca da ikiliye ilk kim ulaşacaktır? Haydutlar mı yoksa polis mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir