Masum 472.Bölüm Özeti- 7 Temmuz Çarşamba

Gopi ve Ricky DANS SHOW! Kim Kazandı?

Masum dizisi 472.bölüm özetinde Vidya, Gopi’nin gerçek annesi olmadığını öğrenmişti. Ancak Gopi üveyde olsa kızına sarılmış ve Gaura’nın beklentilerini boşa çıkarmıştı. Masum dizisi 472.bölüm özeti devam ediyor.

Ricky Gopi’yi rezil etti! Modi konağına birkaç kadın gelir. Bu kadınlar Gopi’nin geçmişte yaptığı başarılı girişimlerinden dolayı ona ödül vermek ister. Ancak Ricky rahat durmaz. Elinde içki şişesi ve sigarayla ortama dalar. Kadınlar Gopi’nin böyle serseri oğlu olmasından rahatsız olurlar.

Ancak Ricky’nin tek yapacağı bununla kalmaz. Kadınlara dönerek Gopi’nin nasıl biri olduğunu bilin der. Ve Gopi’yi kardeşini öldürmekle, birçok evlilik yapmakla, kendini kaçırmakla suçlar. Gopi tüm bu suçlamalardan dolayı epey üzülür. Hem kadınlar hem de Ricky giderken Kokila bu konuda herkesin sabırlı olmasını ister. Ricky’i düzeltmek için sabretmeliyiz der.

Tapınak hırsızı! Diğer tarafta Gaura ve Bhavani ise enteresan bir olayı kendileri için bir fırsata çevirirler. Bu olay tapınakta gördükleri İmli adında bir hırsızla tekrar karşılaşmalarıyla olur. Hırsız peşindekileri atlatmak isterken Gaura’dan yardım ister.

Gaura’nın eline düşen İmli onu kandırmaya çalışır ancak başarılı olamaz. Gaura ve Bhavani İmli’yi polise teslim etmekle tehdit ederek ona her istediğini yaptırma sözü alırlar. Gaura’nın İmli’den isteği ise tahmin edeceğiniz üzere oğlu Daram ile evlenmesi olacaktır.

Ricky intikam istiyor! Modi konağına tekrar dönersek Jaggi Ricky’e epey sinir olmuştur. Gopi’den özür dilemesi için onu korkuluklardan sarkıtır. Ricky zorda kalınca mecburen Gopi’den özür diler.

Tabiki Jaggi’nin yaptıklarının intikamı için Ricky hemen harekete geçer. Bu amaçla kendisine arka çıkan Kokila’nın yanına giderek ondan para ister. Koki Ricky kazanmak için ona istediği parayı verir. Parayı alan Ricky hiç nefes almadan hemen Modi konağında bir parti düzenler.

Gopi ve Rick’den dans show! Modiler konakta düzenlenen partiyi görünce şoke olurlar. Jaggi hemen partiye müdahale etmek ister. Ricky ise Jaggi’den intikamını almak için onu kışkırtıp durur. İkili tartışırken Ricky tekrar müziği açıp partiyi devam ettirir.

Ancak Modilerin vazgeçmeye niyeti yoktur. Geleneksel kıyafetleri ve dandini çubuklarıyla Modiler piste atlar  ve oynamaya başlarlar. Ricky partisinin engellenmesine tekrar köpürmeye başlar. Gopi ise Ricky’i gaza getirir. Ona dandiya çubuklarını atarak kapışmaya çağırır.

Ricky bunun altında kalmak istemez ve Gopi ile karşılıklı oynamaya başlarlar. Ricky kendine çok güvense de Gopi bu dansın piridir. Ricky kısa süre sonra ayağını burkar ve yarışmayı kaybeder. Burkulan ayağıyla odasına çıkan Ricky’nin canı çok yanar. Ricky’nin ilacı ise Seta olur. Ona krem getirerek burkulan ayağına sürmesini söyler.

Diğer tarafta Gaura ise anlaştığı hırsız İmli’yi konağa getirir. Vidya bebekleri verme konusunda çekingen olsa da işler giderek onun için yorucu olduğundan bebekleri İmli’ye verir. Bebekler İmli’nin elinde susunca Gaura çok mutlu olur.

Arsız Ricky! Modi konağında ise Ricky yine herkesi şaşırmaya devam eder. Kokila’nın gözüne girmek için geleneksel kıyafet giyen Ricky bu sabah törene oldukça uysal şekilde katılır. Hatta tören için yapılan tatlıya dahi yardım eder.

İşin gerçek yüzü ise Modiler tatlıdan yiyince çıkar. Tatlıyı yiyen kafayı bulmaya başlar. Gopi Ricky’e kızarken Ricky sarhoş Modileri izleyip keyiflenir.

Asıl bomba ise Daram konağında gerçekleşir. Daram spor yapar ardından da masaj yaptırır. Uzaktan Daram’ı izleyen kişi ise Bhavani’dir. Bhavani Daram’a onu yiyecekmiş gibi bakar.  Ayrıca yağa basıp kayınca da ikili yakınlaşır. Kısaca Bhavani Daram’a gönlünü fena kaptırmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.