Masum 466.Bölüm Özeti- 1 Temmuz Perşembe

Gopi’ye Gelen Gizemli Telefon! NE SÖYLEDİ??

Masum dizisi 466.bölüm özetinde Kokila karakoldan kaçmayı başarmıştı. Kokila’nın tek amacı polislere yakalanmadan Gopi’yi bulmak ver gerçekleri ona aktarmaktır. Ancak Koki Gopi yerine Seta’yı bulur. Masum dizisi 466.bölüm özeti devam ediyor.

Kokila ve Seta kaçıyor! İkili birbirlerini tanımadıkları için Seta hırsız var diye bağırır. Peder hemen polisleri çağırmaya gider. Bu sırada Seta Kokila’yı anımsar. Onu Modi konağındaki fotoğraflardan tanımıştır. Seta hemen Kokila’yı çekerek tapınaktan uzaklaşır.

Polislerin dışında Gaura’nın adamları da Kokila’yı arıyordur. Gaura adamlarına Koki’yi buldukları yerde öldürme emri verir. Seta ise Kokila’ya telefonunu vererek hemen Modileri aramasını ister. Koki birkaç arama yapsa da bir türlü kimseye ulaşmayı başaramaz.

Katiller Kokila’yı kovalıyor! Bu esnada Gaura’nın adamları Seta ve Koki’yi bulurlar. Adamlardan biri bıçağını çıkararak Koki’ye yöneltir. Amacı Gaura’nın emrini yerine getirerek Koki’yi oracıkta öldürmektir. Seta ve Kokila kolay pes etmezler. Adamların suratına boya atarak tekrar kaçmaya başlarlar.

Böylece kovalamaca tekrar başlar. Kokila ve Seta peşlerindeki hem kötü adamlardan hem de polislerden kaçmaya başlar. Diğer tarafta Urmila ise Gopi’ye Koki’nin Modi konağını aradığını haber verir. Gopi Jaggi’yi de alarak Kokila’nın izini sürer.

Şer ortaklığı kuruldu! Ancak Kokila ve Seta için işler pekte iyi gitmiyordur. Gaura’nın adamları ikilinin etrafını sarar. Kokila kapana sıkışırken bir bıçak darbesi alması an meselesidir. Koki her şeyin artık bittiğini düşünürken Jaggi ve Gopi ortaya çıkar. Jaggi adamları bir bir döverek Kokila’yı kurtarır. Hep birlikte Modi konağına dönerler.

Seta ve Kokila bu zorlu durumdan kurtulurken uzakta büyük bir ortaklık kuruluyordur. Modilerin belası Gaura ile Seta’nın belası Bhavani ortaklık kurar. Bu ortaklık Modiler için daha büyük belaların habercisidir.

Konağa getirilen Kokila ise hemen doktor müdahalesi yapılır. Doktor Koki’nin yaralarını sararak ona ilaçlar verir. Modiler ve Koki rahat bir nefes aldıklarını düşünürken polisin konağa gelişi işleri daha da kötüleştirir.

Gopi’ye gelen gizemli telefon! Polis Kokila Modi’nin nerede olduğunu sorar. Onu karşılayan Parag sessiz kalırken polis Koki’nin burada olduğunu biliyorum der. Modilerde mecburen polisi odaya götürür. Gopi Kokila’nın sağlık durumunu göstererek polislerden zaman ister. Polis ise buna müsaade etmez.

Bu durumdan Kokila’yı kurtaran Jaggi olur. Avukatlarla beraber gelen Jaggi kefaleti ödediğini söyleyerek polisleri gönderir. Koki’nin durumu çözülürken bambaşka bir bilmece ise alevlenir. Gopi telefonunu alınca onlarca çağrı görür.

Gopi Singapura gidiyor! Gopi telefondaki kadını tekrar geri arar. Aradığı kadın ona çok önemli bir bilgi vereceğini söyler. Bu bilgi için Singapur’a gelmesini söyler. Gopi oldukça heyecanlanır ve panikler. Durumu hemen Kokila’ya bildirir. Koki’de bu duruma şaşırırken Gopi için endişelenir. Çünkü hiç tanımadıkları birinden gelen bu mesaj bir tuzakta olabilir.

Gopi Singapura doğru yolculuğa çıkarken Kokila Jaggi’yi de onun peşinden gizlice gönderir. Gopi bu yolculuğa çıkarken Gaura ise Vidya’yı gizlice dinleyerek olanları öğrenir. Gaura’nın oldukça endişelenmesi Gopi’nin peşine düştüğü gerçeklerde onun da katkısının olduğunun kanıtı niteliğindedir.

Kokila her şeyi anlattı! Gopi havaalanına inerken peşinde de kılık değiştirmiş Jaggi onu izler. Jaggi’nin amacı Gopi’nin başına gelebilecek olayların önüne geçmektir. Nitekim daha ilk dakikalardan Gopi’ye çarpan bir genç işlerin bir hayli zor olacağını gösterir.

Gopi taksi çağırırken bir türlü başarılı olamaz. Bu esnada Jaggi hemen bir taksi çevirerek Gopi’ye kendini farklı biri olarak tanıtır. Gopi ile aynı otele gittiklerini fark edince ikili beraber yola çıkarlar.

Modi konağında ise Kokila tüm gerçekleri artık herkese anlatmaya karar verir. Bu amaçla tüm Modileri toplar. Onlara Gaura’nın tüm yaptıklarını bir bir aktarır. Ahem’in ölümünden kendi hapse düşüşü ve hatta Vidya’nın başına gelenleri dahi anlatır. Modiler öğrendikleri gerçekler karşısında şoke olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir