Masum 464.Bölüm Özeti- 29 Haziran Salı

Modi Konağında PATLAMA! Ağır Yaralanan KİM?

Masum dizisi 464.bölüm özetinde Gaura yaptığı kötülüklerle Vidya’yı da hapse göndermişti. Torununun durumunu gören Kokila ise artık konuşmaya karar verir. Tüm gerçekleri Vidya’ya bir bir anlatır. Masum dizisi 464.bölüm özeti devam ediyor.

Vidya Gaura ile savaşacak! Kokila’nın anlattıkları Vidya için oldukça ağır şeylerdir. Babası Ahem’in öldürülmesi, Chanda cinayeti, Urvaşi’ye yapılan suikast girişimi… Gaura’nın suçları anlatmakla bitecek cinsten değildir. Vidya gözyaşları içinde paramparça olur.

Tüm bunları duyan Vidya’nın Koki’ye ilk sorusu ise kesin ve nettir! Kokila tüm bunları bildiği halde neden hapishane köşelerinde çürüyor ve gerçekleri anlatmıyordur? Neden konuşmak yerine susmayı tercih ediyordur.

Koki bu sorulara cevap vermek istemese de Vidya’ya etraflarındaki tehlikeyi tamamen, açık ve net göstermek için olanları anlatır. Gaura’nın Modi konağına kurduğu düzeneği ve tüm ailesinin tehlikede olduğunu söyler. Vida onca çarpıcı gerçeğin üzerine bu duyduklarıyla daha da yıkılır.

Koki Vidya’yı toparlayarak ondan dik durmasını ister. Kendisi burada kapana kısılıyken o Gaura ile savaşmalı ve onu alt etmelidir.

Seta korku içinde! Modi konağında ise Gopi Seta’ya güzel bir telefon hediye eder. Gopi’nin amacı Seta’nın zor durumda kalınca hemen onu aramasını sağlamaktır. Ancak Bhavani bir şekilde telefonun numarasını bularak Seta’yı arar. Korku içinde olan Seta bu telefonla daha da çok panikler.

Vidya ile Kokila’nın arasındaki konuşmalardan habersiz olan Gaura’nın keyfi ise oldukça iyidir. Odasında Modilerin aile resmini almış yok ettikleri kişilerin üzerine çarpı çekiyordur. Gaura diğer Modileri de yok etmek için planlara devam eder.

Gaura şoke oldu! Bu seferki amacı tüm olanları diğer Modilere duyurmaktır. Bu amaçla Chanda’nın kardeşini arayarak onu Modi konağına yollar. Chanda’nın kardeşi Vidya’nın tüm yaptıklarını anlatır. Gopi tüm bu duyduklarından sonra hemen karakola giderek kızını kurtarmak ister.

Karakola giden Gopi kefalet ile Vidya’yı dışarı çıkartır. Artık serbest kalan Vidya’nın ise bir amacı vardır. Bu amaç bunca kötülükler yapan Gaura’nın suçlarını ispatlamak ve onu cezalandırmaktır. Vidya konağa dönerken tüm olanlardan habersiz olan Gaura onu görünce afallar.

Vidya yakalanıyor! Gaura yalandan da olsa sevinerek Vidya’ya sarılır. Vidya’da gerçeği çaktırmamak için rol yapar. Ancak işler Vidya ve Kokila’nın istediği gibi hiç ama hiç gitmez.

Gaura oldukça zeki biridir ve Vidya’yı sınayacaktır. Sınaması ise kaşındığı gerekçesi ile Vidya’yı odasına çağırmakla başlar. Gaura dolaptan buz getirmeye gittiğinde Vidya’yı odada yalnız bırakır. Vidya hemen dolaba bakarak bombaların pimini almak ister.

Bomba patlıyor! Vidya pimi alınca mutlu şekilde arkasını döner ama tam karşısında kocaman ağzıyla sırıtan Gaura vardır. Gaura pimi alarak Vidya’yı hemen etkisiz hale getirir ve sandalyeye bağlar. Ayrıca Kokila’nın bu yaptığını da karşılıksız bırakmamakta kararlıdır. Bu amaçla bombalardan birini patlatmaya karar verir.

Gaura planlarına doğru ilerlerken tüm bunlardan habersiz olan Modiler ise adeta bombalarla oyun oynuyordur. Seta mabette bulunan bombayı kaldırır. Tabi kimsenin bombalardan haberi yoktur.

Seta ağır yaralı! Gaura konağa doğru ilerlerlerken Vidya ise zorda olsa iplerden kurtularak onun peşine düşer. Kokila, Vidya dualar ederek kötülüğün yok olmasını ister. Bu esnada Gaura mutfakta bulunan bombalardan birini ateşler. Ancak bomba patlamaz. Minikler üzerine su dökmüşlerdir.

Gaura mutfaktaki patlamayınca mabettekini ateşler. Bu esnada mabetteki bomba ise Seta’nın yakınındadır. Gaura’nın pime basmasıyla büyük bir patlama olur. Bu patlama tüm Modi konağını sarsar. Seta ağır yaralanırken Vidya Gaura’ya yalvarmaya başlar.

Gaura şimdilik yaptıklarının yeterli olduğunu düşünür. Üstelik Vidya’nın ağlaması da onu tatmin etmiştir. Bu yüzden daha fazla bomba patlatmadan konaktan arabasına binerek ayrılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.