Masum 459.Bölüm Özeti- 24 Haziran Perşembe

Vidya KATİL OLDU! Gaura Şeytana Ders Verir!

Masum dizisi 459.bölüm özetinde Kokila gerçekleri saklamaya devam ederken Gaura kötülüklerine devam ediyor. Modi konağına gelen gizemli kız ise peşinde büyük sorunlar getirir. Masum 459.bölüm özeti devam ediyor.

Katil Gopi’yi rehin aldı! Gizemli kız yani Seta’nın peşindeki adamlar kurye olarak konağa girerken bunu başta kimse fark etmez. Ancak Gopi şüphelendiği kuryeyi takip eder ve onun kötü bir niyeti olduğunu fark eder. Bu arada Seta’yı da görür. Jaggi’nin araya girmesiyle kurye köşeye sıkışır.

Ancak kuryenin çıkardığı bıçak işin rengini değiştirir. Gopi bıçağı görür görmez dehşete kapılır. Kurye bu panik anını iyi değerlendirip Gopi’yi rehin alır. Gopi’nin boğazında bıçakla rehin alınması Jaggi’yi çok endişelendirir.

Gora ayaklandı! Modi konağında bunlar olurken diğer tarafta is Gora yine oyunlar peşinde koşmaya devam eder. Tekerlekli sandalyeden sıkılmış olmalı ki Chanda ile iş birliği yaparak yine herkesi kandırır. İkili düşme numarası yaparlar. Ardından doktor gelince Gora birden hissetmeye ve yürümeye başlar.

Herkes Gora’nın yürümesine bir mucize olarak bakar. Ancak Gora herkesin gözlerinin içine baka baka alçakça planlar yapmaya devam eder.

Gopi kurtuldu! Modi konağına tekrar döndüğümüzde ise Urmila çaktırmadan Gopi’yi esir alan kuryeye yaklaşır. Eline aldığı vazoyu adamın kafasına geçirir. Gopi kurtulurken aldığı darbeyle sendeleyen haydut koşarak konaktan uzaklaşır. Ancak haydutların vazgeçmeye niyeti yoktur.

Seta boğuluyor! Haydutların asıl peşine düştüğü Seta ise onlardan saklanmak için bahçedeki su deposuna gizlenmiştir. Sona bahçeye çıkıp su deposunu dolduracak vanayı açarken içinde birinin olduğunu bilmiyordur. Seta aniden üzerine doğru akan suların içine mahsur kalır.

Seta ölümle yaşam arasında savaş verirken Gopi Seta’yı anımsar. Hemen onu aramaya başlar ve bahçeye gider. Jaggi ile beraber deponun sıkışan kapısını açıp kızı kurtarırlar. Gopi şoka girmiş kızı hemen konağa getirerek battaniyelere sarar. Ona kendine gelmesi için bir şeyler yedirir.

Seta’nın hikayesi… Bu gizemli kız yavaş yavaş kendine gelince tüm hikayesini Modilere anlatır. Kızın hikayesi kısaca şöyledir. Çok küçük yaşlarda zorla evlendirilmek istenen bir çocuk gelindir. Onun düğününe göz yummayan bir din görevlisi yardımıyla ailesinden kaçmıştır.

Bu buruk hikaye Modileri oldukça üzer. Gopi Seta’ya sahip çıkmaya karar verir. Diğer tarafta Gaura’nın aklı ise Chanda’nın Daram’ın mal varlığını üstüne geçirdiği belgededir. Gaura Vidya’yı kullanarak Chanda’yı oyalar ve belgeleri çalmayı başarır.

Vidya katil oldu! Her şey buraya kadar olumlu ilerlerken işler Chanda’nın uyanmasıyla değişir. Chanda Gaura’nın belgeleri çaldığını fark eder. Gaura’nın boynunu sıkarak belgeleri geri almaya çalışır. Bu esnada Vidya Gaura’yı kurtarmak ister. Chanda’yı kenarı çekerken Chanda dengesini kaybeder. Hızla kafasını kolona çarpar ve bayılır.

Gaura Chanda’yı kontrol eder ve Vidya’ya öldüğü yalanını söyler. Vidya korku içinde katil olduğunu düşünür. Vidya panik içinde kalır. Bir anda katil olmak onu büyük bir korkuya sürükler. Gaura ise bu anları oldukça iyi yönetir. Öncelikle Vidya’dan sessiz olmasını ister. Eğer suç ortaya çıkarsa çocuklar yetim kalacak der.

Gaura Chanda’yı öldürdü! Ardından Chanda uyanmadan Vidya’yı odasına gönderir. Chanda kendine gelip direnmek isteyince Gaura yastığı alıp on boğar. Vidya tekrar gelip tüm suçu itiraf etmek ister ancak Gaura ona izin vermez. Chanda’yı bahçeye taşıyıp çukura atar. Ardından yakıp gömer.

Tüm bu manyaklıklar olurken Kokila hala sırrı saklıyordur. Amacı ailesini korumaktır ancak o farkında olmadan Gauta katliama devam eder. Gopi ve Jaggi ise Kokila’dan gerçeği öğrenmek için çaba sarf eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir