Masum 458.Bölüm Özeti- 23 Haziran Çarşamba

Gizemli Kadın KİM? Katiller KOL GEZİYOR!

Masum dizisi 458.bölüm özetinde Kokila tüm kötülüklerin arkasındaki ismi öğrenmişti. Daram ise Mera için tüm mal varlığını Chanda’ya aktaracak sözleşmeyi imzalamıştı. Masum dizisi 458.bölüm özeti devam ediyor.

Jaggi Koki’ye güveniyor! Gopi türlü ısrarlara rağmen Kokila’dan aradığı cevabı bulamamıştır. Gopi karakoldan çıkarken onu Jaggi karşılar. Gopi kafasındaki soru işaretlerinden yorulmuştur. Kokila neden yapmadığı bir suçu üstleniyordur.

Kafasındaki bu büyük sorudan kurtulmak istermişçesine Gopi Jaggi’ye Kokila’ya güvenip güvenmediğini sorar. Jaggi’nin cevabı nettir. Kokila’ya güveniyor ve annesinin başına gelenlerden onun suçsuz olduğuna da emindir. Jaggi’nin bu cevabı birazda olsa Gopi’nin içine su serper.

Gizemli kız kim? İkili bu durumu konuşurken genç bir kadın bir grup adamdan kaçmaktadır. Gözü dönmüş adamlar her yerde kadını ararken kadın Jaggi ve Gopi’nin arabasına saklanır. Onlarla birlikte Modi konağına kadar gelir.

Kadın gizlice Modi konağına sığınır. Burada durarak peşindeki adamlardan kurtulmak ister. Modi konağının mabedine gidip dualar eder. Yaşadığı koşturmanın yorgunluğuyla da uyuya kalır. Ertesi gün olduğunda konaktan ayrılmak ister ancak peşinde olan adamları görünce bir süre daha Modi konağında gizlenmeye karar verir.

Chanda şok ediyor! Gaura ise ortağı Chanda’nın yanına gittiğinde şoke olur. Çünkü Chanda bambaşka biri olmuştur. Daram’ın mallarının üzerine geçmesi onu daha güçlü birine dönüştürmüştür. Gaura’ya meydan okuyan Chanda onu şoke eder. Gaura bu yüzden Chanda’ya olan tavrını değiştirir. Artık Chanda onun kölesi değil ortağıdır.

Garua ise Chanda’ya epey sinir olmuştur. Bundan dolayı mı bilinmez soluğu Kokila’nın yanında alır. Tüm negatif enerjisini ona kusar. Yakında hapsi boylayacağını, sonsuza kadar orada kalıp çürüyeceğini belki de kafayı yiyip kendini asacağını söyler.

Konakta gizemli olaylar! Kokila ailesini korumak için Gaura’nın bu sözlerine karşılık vermez. Modi konağında ise gizemli kadın misafirliğini sürdürmeye devam eder. Gizlice mutfaktan yemek yer. Ayrıca Modi konağındaki miniklere ise hayran kalır. Minikler ve bu mutlu aile tablosu kızın özlemini çektiği bir duygudur.

Bu gizemli kızın gizlice bir şeyler aşırması ise konakta gizemli olaylar oluyor hissi yaratır. Sona tabaktaki iki elmanın birden teke inmesine şaşırırken diğerleri de yer değiştiren eşyalardan ürkmeye başlarlar. Hatta Gopi mutfağa girdiğinde devrilen un kasesini görünce ufak çaplı bir kriz bile geçirir.

Gizemli kız miniklere yakalandı! Bu zamana kadar gizlice konakta yaşamını sürdüren bu gizemli kız sonunda yakayı ele verir. Sona’nın ikizleri bu kızı yakalar. Kız ikizlere yalvarır ve onu ele vermemelerini ister. Sona’nın ikizleri elbette merhametli davranırlar ancak onlarında bu işten bir çıkarı olmalıdır. Bu çıkar ise tüm sıkıcı işlerini gizemli kıza yaptırmak olur.

Minikler için işler oldukça iyi giderken diğerleri için soru işaretleri sürekli artar. Konakta olan bu gizemli olaylar kafa karıştırır. Bu arada Jaaggi’nin isteği üzerine Urvaşi Modi konağına getirilir. Odalardan biri yoğun bakım için hazırlanır.

Seri katiller geliyor! Urvaşi’nin gelişi Jaggi’yi mutlu ederken konaktaki gizemli kızın peşindeki adamlar onun yerini tespit ederler. Çok geçmeden kurye kılığında konağa katiller gelmeye başlar. Gizemli kız bu durumu hemen fark eder.

Gizemli kız bunun farkındadır ancak Modiler kuryenin katil olduğundan habersizdir. Gizemli kız miniklerden yardım isteyerek saklanır. Diğer andan konağın içinde gezinen katil ise adım adım avını arıyordur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.